Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śladami starej fotografii. Na zdjęciu z 1971 r. rozpoznał swojego ojca

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 o 09:04 Powrót do artykułu
Jest tutaj jedno zdjęcie, które mnie zaintrygowało... To pryzma błota między Kościołem a innm budynkiem... Kurcze to dzisiejsza ulica Radziszewskiego. Kosciół to Kościół KUL a budynek po prawej to budynek dzisiejszego wojska. I pomyśleć, że tej ulicy jeszcze nie tak dawno nie było a to centrum miasta. Następne dwa zdjęcia to te z meczu hokeja. Lodowisko najprawdopodobniej znajdowało się przy dzisiejszej ulicy Grottgera...budynki widoczne na jednym z tych zdjęć to najprawdopodobniej wille jakie stały w miejscu dzisiejszego Centrum Spotkania Kultur.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pracowałam z p.Stefanem w ZOZ . Przesympatyczny człowiek.
0
Pracowałam z p.Stefanem w ZOZ przy ul. Weteranów. Przesympatyczny człowiek. Pamiętam go takiego jak na zdjęciu z Rodziną. Miło czasem powspominać.
0
aj waj, zawołał córkę, żonę, syna, chrzestnego, sąsiadów, kolegów z roboty, bo ojca na fotce zauważył!i to dobre: "Czapkę ze zdjęcia można prawdopodobnie znaleźć u babci" - foto z 1971, więc dzisiaj cud-czapka ma 45 lat. Oszczędne ludzie, nie ma co. A sama czapa chyba z nutrii o pancernym włosiu
0
Ciekawa historia,wywołała u mnie uśmiech na twarzy.Bardzo lubię fotografie Lublina z przeszłości,można by było wydrukować jakiś album z takimi zdjęciami.
0
Pamiętam z dzieciństwa te balony dla dzieci które sa na dwóch fotografiach taki miały śmieszny kształt.
0
A Pan Dygas nie był przypadkiem członkiem Solidarności a to nie jest UB-eckie zdjęcie ? Jak się domyślam ,gdzie UB-eki mogli zdeponować swoje materiały jak nie u resortowych kumpli w Bramie Grodzkiej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: