Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sławinek: Znaleziono ciało studenta w mieszkaniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 o 20:53 Powrót do artykułu
Wyrazy współczucia dla Rodziny. Modlę się za Jego duszę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaka narodowosc? i czy zoltaczka juz przyszla do lublina?
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wyrazy współczucia dla Rodziny. Modlę się za Jego duszę.
------------------------------------------------------------------------------ a może on był innego wyznania i nie ma duszy, bo jeżeli do niega tylko pójda chrześcijanie to grą większości tam są tylko polacy, jestesmy wybranym narodem
0
Modlitwa nikomu nie zaszkodzi.  Masz strasznie dużo żółci w sobie.  Żal...
0
Pokój jego duszy. Każde samobójstwo to coś strasznego. Wyrazy współczucia dla rodziny.
0
W tamtym roku powiesił się student w akademiku.POLAK.
0
Do jhj. Koncepcja duszy jest duzo starsza niż chrześcijaństwo, ale żeby to wiedzieć trzeba trochę czytać klasycznej literatury a nie tylko fora internetowe.
0
o sprawie dowiedzieliśmy się z *** należałoby dopisać ...
0
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np. z zagranicy. No chyba, że nie przyjechał do domu na święta co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
0
Juz jest w lepszym swiecie, oby....
0
Do gościa sprzed 29 minut. Nawet nie wszyscy wierzący jeżdżą na Święta Wielkanocne do domu. Kiedy pracowałem we Wrocławiu (pochodzę z okolic Zamościa) zdarzyło mi się 2 razy spędzić tam Wielkanoc (Wielki Piątek w robocie, we wtorek po świętach znowu do roboty, tak naprawdę 1 dzień urlopu). Na Boże Narodzenie jeździłem zawsze, poza tym Wielkanoc w odróżnieniu od rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia ma przede wszystkim wymiar duchowy. We Wrocławiu spędziłem w sumie 10 lat, obecnie pracuję w Lublinie. A to czy gość był wierzący czy nie i z jakiego powodu został na święta w Lublinie nie ma w tej chwili żadnego znaczenia. Kondolencje dla rodziny. 79 rocznik.
0
Wiecej detali
0
Byl koroner?
0
Skoro został na Święta w Lublinie to zapewne był niewierzący lub pochodził z daleka np.  z zagranicy.  No chyba, że  nie przyjechał do domu na święta  co zapowiadał i to zaniepokoiło rodzinę.
No skoro bliscy nie mogli się skontaktować i wezwali policję to prawdopodobnie nie przyjechał na święta. A nawet jeśli nie, nawet jeśli był ateistą albo pochodził z innego kraju to co z tego? Usprawiedliwia to jego samobójstwo czy po prostu w takim przypadku nikogo to nie obchodzi?
0
straszne rzeczy na tym świecie sie dzieją.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: