Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiem ,wiem wszyscy szanowni kandydaci chcą uszczęśliwić naród i spowodować, aby każdy był wiecznie młody, bogaty, radosny, zdrowy i piękny ;-))) To wobec tego podajcie namiar na dealera , bo widzę ,że ma doskonały towar -)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I TAK REDAKTOR MACIUSZCZAK JEST NAJLEPSZY ! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan sądzi o pomysle Antoniego Macierewicza dot. opublikowania załacznika dot raportu WSI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poranne myślenie wodza: "Tym na wschodzie nie muszę już nic obiecywać i nic dla nich robić, ta ciemnota i tak na mnie zagłosuje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Pan sądzi o niszczeniu terenów zieleni w Lublinie w ostatnim czasie? (zniszczenie części lubelskiego botanika przy okazji budowy drogi S17, zmniejszanie powierzchni Parku Ludowego, wycinanie skwerów osiedlowych- Bronowice)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy afera SKOKów Biereckiego też rozliczycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Pan sądzi o rozbiciu struktur PIS w miescie Biłgoraj i w powiecie - przykładem młodzieżówka w sparwie poparcie kandydatow na posłow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z Putinem na wzór Orbana też się zbratacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wicie chciałem, ale no wicie nie mogłem, bo to wszystko przez tych z PO. Skąd my to znamy, wszyscy winni tylko nie pis, słodka wymówka na nieróbstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny Zawiślak odrzucali mu projekty ustawy jak Palikotowi tyle, że u Palikota się okazało, że projektów zamiast 5 były 3 z czego z jednego sami zainteresowani zrezygnowali, a zresztą chodzi o to, że taki Zawiślak czy Michałkiewicz wszystko powiedzą żeby było, że się starali, a naprawdę robili a robili wielkie NIC i taka jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiślak mówi słowo w słowo jak reszta pisiorów. Nie wiem czy oni to mają w genach czy na kartkach? :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS u władzy = nadużycia i afery! Tomasz Lipiec, Adam Hofman, Konrad Tomaszewski, Adam Lipiński, Mariusz Kamiński, Jacek Ciechankwski itd itd ! Czemu sie o tym nie mówi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówi się o tym bo w  mniemaniu Pisu to nie afery a eksperymenty Mikołaja Doświadczyńskiego. Prezio eksperymentował też z Elą Kruk, ale ta się upiła i skończyło się na coś tam, coś tam. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawiślak mówi słowo w słowo jak reszta pisiorów. Nie wiem czy oni to mają w genach czy na kartkach? :P
Na kartkach, Oni się tego uczą, słuchają w nocy. Tu nie ma zmiłuj albo sie umie zapamiętać te bzdury co gada prezes i jest się jedynką na liście jak Kruk od ponad 10 lat albo sie nie umie. Tylko dlaczego mają wyborców za debili, myślą, że ludzie nie widzą tego braku zaangażowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kruk zaczęła błąkać się na salonach  duzo wcześniej, kiedy L Kaczyński był prezesem NIKu. Prezio przejął ja po bracie i tak ją popycha z kadencji na kadencję. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre programy polityczne? hm gdzie ja to slyszalam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze to ani Elżbieta umie pracować, a po urodzinach najlepiej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co elektrownię atomowa tak jak Orban PIS buduje z Rosją i PUTINEM????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...