Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD świętuje na swoją nutę

Utworzony przez jan o., 6 listopada 2008 o 06:24 Powrót do artykułu
Chłopcy o co tyle szumu. PSL czci Witosa, LPR Dmowskiego, PiS Piłsudskiego, SLD Daszyńkiego. To jest historia Polski.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej w ogóle nie mówić, że w II RP była jakaś lewica, co? Że były lewicowe rządy? Że dziadek Piłsudski sam by socjalistą (w pewnym okresie życia)? Niech studenci wierzą, że Polska zawsze była prawicowa i katolicka. To odpowiada wizji świata rodem z LPR.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DOSKONALE - WIECEJ SPOTKAN - PRAWDY O POLSCE. DOSC KOLTUNOW W NASZYM ZYCIU TO LEWICA JEST POTRZEBNA NARODOWI.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy SLD jest jakas nielegalna organizacja? Kazdy ma swoich bohaterow i prawo do obchodzenia rocznic waznych dla siebie. Co w tym zlego? SLD swietuje na swoja nute, no i dobrze, ze swietuje, to znaczy ze potrafi robic cos wiecej niz tylko sama polityke uprawiac. Swiadczy to o profesjonalizmie tej organizacji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę że Pan Michałowski (mimo że teraz jest rektorem) nie zapomina o swoich UP-owskich korzeniach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby nie Daszyński, Witos i jeszcze paru innych mężów stanu...to nie było by splendoru jakim otacza sie teraz Piłsudskiego, a zapomina o rzeczywistych wórcach nNiepodległej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
He, he, Pan Panas odkrył kolejną "aferę" na lewicy. Brawo. Teraz czekamy jak IPN zlustruje znanych socjalistów Piłsudskiego, Daszyńskiego, Kunickiego, Ściegiennego oraz znanego wywrotowca i kryminalistę Witosa. Trzeba ich pozbawić ulic i pomników. Jak najszybciej. Lubelski blog
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja proponuję usunąć pomnik Piłsudzkiego z pl. Litewskiego w zasłudze za przewrót majowy, proces brzeski, fałszowanie wyborów, osadzanie urzedów kundelkami sanacji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto za młodu nie był socjalistą ten na starość będzie łajdakiem, jak mawiał J Piłudski
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mecha napisał:
W Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle
Szkoda, że J. Szmajdziński nie jest już CZŁONKIEM nieboszczki PZPR, ani L. Pastusiak, ani wielu innych wyznawców Marksa, Engelsa, Lenina i Stalina zasiadających na konferencji w auli im. Daszyńskiego. Szkoda, że P. Zawrotniak nie czci już rocznicy 22 Lipca i zainstalowania na ziemiach polskich namiestnictwa Kremla w postaci PKWN. Już się nawrócił na wiarę w PPS, tych niewdzięczników z 1918, 1920 roku i lat 1939-1945 (Niedziałkowski, Zaremba, Arciszewski), którzy nie zaprzyjaźnili się z towarzystwem Sowietów, tak jak jego polityczni atentaci z PPR/PZPR pogłębiali przyjaźń z Kremlem. Szkoda, że się nawrócili. Nie ma już nadziei, że jakiś czekista nam wyrośnie na politycznym zagonie. No cóż - przyjdzie przywyknąć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zuzanna lubi je tylko jesienią (kasztany) Szkoda, że J. Szmajdziński nie jest już CZŁONKIEM nieboszczki PZPR, ani L. Pastusiak, ani wielu innych wyznawców Marksa, Engelsa, Lenina i Stalina zasiadających na konferencji w auli im. Daszyńskiego. Szkoda, że P. Zawrotniak nie czci już rocznicy 22 Lipca i zainstalowania na ziemiach polskich namiestnictwa Kremla w postaci PKWN. Już się nawrócił na wiarę w PPS, tych niewdzięczników z 1918, 1920 roku i lat 1939-1945 (Niedziałkowski, Zaremba, Arciszewski), którzy nie zaprzyjaźnili się z towarzystwem Sowietów, tak jak jego polityczni atentaci z PPR/PZPR pogłębiali przyjaźń z Kremlem. Szkoda, że się nawrócili. Nie ma już nadziei, że jakiś czekista nam wyrośnie na politycznym zagonie. No cóż - przyjdzie przywyknąć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: