Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

SLD wybrał szefa. Został nim Jan Biss

Utworzony przez MILF, 29 marca 2009 r. o 09:36 Powrót do artykułu
Kioskarz szefem SLD,naprawdę kariera godna Nikosia Dyzmy. Jakie sondaże takie władze partii. ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie liczy sie fach, bo zadna praca nie hanbi, ale to co facet moze zrobic dla zwyklych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nauczycielka rosyjskiego może być szefem tej małej pseudolewicowej partyjki i jakoś krzyku nie podnosisz. Jak ktoś pracował w kiosku to się naśmiwasz. Taka z ciebie lewica. Zobaczymy co będziesz pisał po najbliższych wyborach...szczególnie samorządowych BORÓWO;-) No ale psy szczekają zawsze...a karawana jedzie dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MILF: Krzysiu daj już spokój....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frustracja dzialaczy partii Sierakowskiej siega jak widac dna!!!!!!Pokazali dobitnie swoj prymitywizm!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek Biss? hm to co pisał milf rzeczywiście może lewicowcowi nie przystoi, żadna praca nie hanbi, ale jeżeli chodzi o janka to on już byl szefem miejskiej organizacji i nic nie zdziałał, pamiętam też że jako skarbnik wojewódzki tez nic nie osiągną, a po zawale zarzekał sie że już ma dosyć, no ale czego sie spodziewać po człowieku ktory niby jest lewicowy a kazal fałszować karty pracy czasu podległych mu kierowców urzędu marszałkowskiego, uważnie przyjrzyjcie się toczacemy sie właśnie procesowi gdzie z tego co słyszałem jenek strasznie kreci w zeznaniach, tak więc sld wybrało sobie na szefa człowieka wyjątkowo miernego a do tego o którym po wyroku sadu będzie można śmiało mówić "oszust" ale że jeszcze wyroku nie ma to na miernym poprzestanę a wracając do wyboru sld w lublinie zrobilo krok do tyłu wracając w bagienko pospezetperowskich miernych urzędnikow, chociaż może tam juz nie ma kto zostać szefem, ale lezeli już sld stawia na starsze pokolenie to dlaczego nie np nowomiński,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez mi lewicowiec, na polecenie "Nowotwora Złośliwego" napisał wniosek o obniżkę pensji jednemu z pracowników urzedu a powód bo z innej opcji politycznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że nie tylko frustraci z sdpl szaleją na forum ale i przegrani obrażalscy. jak się nie umie wgrać to trzeba z piaskownicy nie wyglądać i nie robić do własnego gniazda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mlody napisał:
Janek Biss? hm to co pisał milf rzeczywiście może lewicowcowi nie przystoi, żadna praca nie hanbi, ale jeżeli chodzi o janka to on już byl szefem miejskiej organizacji i nic nie zdziałał, pamiętam też że jako skarbnik wojewódzki tez nic nie osiągną, a po zawale zarzekał sie że już ma dosyć, no ale czego sie spodziewać po człowieku ktory niby jest lewicowy a kazal fałszować karty pracy czasu podległych mu kierowców urzędu marszałkowskiego, uważnie przyjrzyjcie się toczacemy sie właśnie procesowi gdzie z tego co słyszałem jenek strasznie kreci w zeznaniach, tak więc sld wybrało sobie na szefa człowieka wyjątkowo miernego a do tego o którym po wyroku sadu będzie można śmiało mówić "oszust" ale że jeszcze wyroku nie ma to na miernym poprzestanę a wracając do wyboru sld w lublinie zrobilo krok do tyłu wracając w bagienko pospezetperowskich miernych urzędnikow, chociaż może tam juz nie ma kto zostać szefem, ale lezeli już sld stawia na starsze pokolenie to dlaczego nie np nowomiński,
Odpowiedź: Co za bzdury. Jakie karty pracy? Jaki proces? Człowieku opamiętaj się. Jeśli uprzedzenie miesza Ci w głowie, to przynajmniej nie kłam bezczelnie! Miej odwagę i ujawnij się. Wtedy mogę Ci wszystko wyjaśnić. Co do mierności, to każdy mierzy miarą, którą posiada w swoim ręku. Janek Biss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MILF napisał:
Kioskarz szefem SLD,naprawdę kariera godna Nikosia Dyzmy. Jakie sondaże takie władze partii. ŻENADA
Odpowiedź: Drogi "Przyjacielu", to prawda prowadziłem kioski w ramach swojej firmy i nie wstydziłem się, jak zaszła potrzeba, usiąść także przy okienku. Jeśli to hańba, to Ci gratuluję podejścia do życia. Przy okazji mogę uzupełnić Twoją wiedzę o mnie: byłem jeszcze drwalem, tokarzem i cieślą górniczym i te prace przynosiły mi frajdę a nie hańbę. Ciekawe, dlaczego nie piszesz że skończyłem socjologię oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania administracją publiczną. Żenujący jest kontekst Twojej wypowiedzi, ale cóż wybaczam. Każdy ma prawo do błędu. Janek Biss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mialem przyjemnosc poznac Piotrka na studiach. po pierwsze inteligentny. po drugie indywidualista. po trzecie uczciwy i szczery do bolu... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Odpowiedź: Drogi "Przyjacielu", to prawda prowadziłem kioski w ramach swojej firmy i nie wstydziłem się, jak zaszła potrzeba, usiąść także przy okienku. Jeśli to hańba, to Ci gratuluję podejścia do życia. Przy okazji mogę uzupełnić Twoją wiedzę o mnie: byłem jeszcze drwalem, tokarzem i cieślą górniczym i te prace przynosiły mi frajdę a nie hańbę. Ciekawe, dlaczego nie piszesz że skończyłem socjologię oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania administracją publiczną. Żenujący jest kontekst Twojej wypowiedzi, ale cóż wybaczam. Każdy ma prawo do błędu. Janek Biss
BISS JANEK COS CI POWIEM bo Cie znam ku*** komunistyczna-pamietam jak bylem malym chlopcem i kazales spiewac nam dzieciom miedzynarodowke-ku chwale komunistycznej ojczyzny -dlatego scierwo jedno nie rob z siebie aniolka-jestes malym pokracznym komuchem z duzym brzuchem -nic poza tym-dzieki takim karierowiczom jak ty ten kraj jest posmiewiskiem europy smieciu-a te socjologie to sobie wsadz w d*** -najlepiej swoja-z hujowej ubeckiej rodziny pochodzisz -ale pzpr ci pomogl no nie-ha ha ale jaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...