Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śledztwo w taksówkach (mp3)

Utworzony przez radek r, 5 stycznia 2008 r. o 06:43 Powrót do artykułu
BRAWO DLA WAS !!! Ale wykryliście aferę !!! O tej pory już będę spokojny że taksówkarz mnie nie oszwabi !!! BRAWO Nie ma ważniejszych spraw w tym mieście ? Każdy taksówkarz to oddzielna firma i nie Nam wtrącać się w zasady działania ich firm. "Polska to taka bardzo dziwna kraj" mówił Zulu Gula nawet wolność gospodarcza musi być sterowana przez urzędników. A Wy dziennikarze, powinniście bronić ludzi aktywnych, pomysłowych, tych którzy nie czekają na datek od Urzędu Pracy tylko sami coś działają. i dla wyjaśnienia - nie jestem taksówkarzem..... ba - nawet ich nie lubię... pozdrawiam radek r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całkowicie się zgadzam,tylko że wolności gospodarczej w Polsce nie było i niema. Zawsze urzędasy będą wiedzieć lepiej od przedsiębiorców co jest dla nich lepsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze!!!!!!! Prawo zostało złamane i należy to ścigać. Ba., należy ukarać kierowców za świadome zawyżanie cen oraz ewentualną zmowę cenową. I mam nadzieję, że kary będą surowe i więcej na takie pomysły wpadać nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to nie kraj Zuli-Guli a nadal kraj cwaniaków, CWANIAKów którzy przy każdej okazji robią przekręty. To nie etyczne--niech teraz zapłacą KARY. Dla mnie nawet środa też może być świętem jak sobie tak wymyślę. Dosyc tego-----cwaniactwo polaczków jest już znane w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Borucha zapytać a nie jakiegoś podrzędnego pracowniczka MPT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie! Jestem szefem firmy i nie wyobrażam sobie,żeby mój dyrektor dał taka plamę w mediach.Może powinien Pan zatrudnić rzecznika prasowego?! Co to za stwierdzenie? Dżentelmeńska umowa? Panie wracające z pracy? ciekawe, czy dyrektor zrobił szkolenie jak takie panie rozpoznać? Ta wypowiedź to przecież wstyd dla Pana i przemiłych (jeżdżę codziennie) Taksówkarzy z 919.Jak czytam co się wypisuje o Waszej pracy to mam chęć posadzić za kierownicą Pana Palikota i innych biurokratów, aby utrzymali "przy życiu" swoje rodziny.Ma Pan chyba honor i liczę na wyciągnięcie konsekwencji wobec dyrektora za kompromitującą , moim zdaniem wypowiedź.Życzę wytrwałości i wielu pasażerów.Jesteście najstarszym radiem i wypada, aby opinia zawsze była pozytywana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...