Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków - kiedy otwarcie? Jest problem z ratownikami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 o 08:31 Powrót do artykułu
Ratownikowi, który odpowiada za bezpieczeństwo dzieciaków na kąpielisku płaci się 1500zł (zakładam, że na śmieciowej umowie o dzieło lub zlecenia, bez składek) i jeszcze zdziwienie że nie ma chętnych....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Otwierajata to szybko bo już mnie wszystko swędzi i musze się umyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieciowa umowa to taka, która dotyczy wywozu śmieci. Umowa o dzieło lub zlecenie, to umowy cywilno-prawne; nie ma w nich niczego złego, nie siej fermentu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieciówka, śmieszne pieniądze, traktowanie przez klientów i zarządców obiektów jako najgorsze zło - oczywiście do momentu aż coś się stanie połączone z wielką odpowiedzialnością. Dlatego nie ma chętnych do pracy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No cóż, na brak ratowników MOSiR nie za wiele może poradzić. Jak to mówią, siła wyższa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nic dziwnego, 1500 złł, to może i dużo dla dorabiającego ucznia czy studenta ale jak się coś komuś stanie, to odrazu do ratownika pretensje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trzeba więcej radnych do biura zatrudnić może oni tacy zdolni zrobią coś i trzeba zmniejszyć liczbę fizycznych to będą oszczędności!!.i
Zaloguj się, aby oddać głos
0
1500?? 9 zł za godzine taka jest kasa, a co do czego to prokurator
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ostatnio w mediach głośno o pielęgniarkach więc może one zaczną pracować na basenach. Ratownicy wodni medyczni, górscy to dopiero zawód niedoceniony choć w kwestii ratowania życia myślę że powinien stać wyżej niż pielęgniarki. Idąc wzorcem zachodnim ratownicy są zawodem dostrzeganym i szanowanym przez społeczeństwo. W Polsce to grupa zawodowa która jest pomiatana zarówno przez obywateli jak i swoich przełożonych większości dyrektorów placówek medycznych. Myślę,  że ratownicy będą grupa zawodowa która potrafi się zorganizować i pokaże że też potrafią mówić jednym głosem czego im życzę. Chciałbym pozdrowić Panów Ratowników z którymi rozmawiałem przed tygodniem przy Al Kraśnickiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
9 zł za godzinę i brak wypłaty w przypadku złej pogody.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urzędasy tak rozpisują przetargi, że wygrywa firma która zapłaci mniej ratownikom. Po za tym Lublin niby miasto prorodzinne, a w przetargach nie uwzględniają umowy o pracę, niestety jeśli WOPR uwzględni w przetargu umowy o pracę- przegra go.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: