Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków - kiedy otwarcie? Jest problem z ratownikami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 08:31 Powrót do artykułu
Ratownikowi, który odpowiada za bezpieczeństwo dzieciaków na kąpielisku płaci się 1500zł (zakładam, że na śmieciowej umowie o dzieło lub zlecenia, bez składek) i jeszcze zdziwienie że nie ma chętnych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwierajata to szybko bo już mnie wszystko swędzi i musze się umyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieciowa umowa to taka, która dotyczy wywozu śmieci. Umowa o dzieło lub zlecenie, to umowy cywilno-prawne; nie ma w nich niczego złego, nie siej fermentu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieciówka, śmieszne pieniądze, traktowanie przez klientów i zarządców obiektów jako najgorsze zło - oczywiście do momentu aż coś się stanie połączone z wielką odpowiedzialnością. Dlatego nie ma chętnych do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, na brak ratowników MOSiR nie za wiele może poradzić. Jak to mówią, siła wyższa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego, 1500 złł, to może i dużo dla dorabiającego ucznia czy studenta ale jak się coś komuś stanie, to odrazu do ratownika pretensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba więcej radnych do biura zatrudnić może oni tacy zdolni zrobią coś i trzeba zmniejszyć liczbę fizycznych to będą oszczędności!!.i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1500?? 9 zł za godzine taka jest kasa, a co do czego to prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio w mediach głośno o pielęgniarkach więc może one zaczną pracować na basenach. Ratownicy wodni medyczni, górscy to dopiero zawód niedoceniony choć w kwestii ratowania życia myślę że powinien stać wyżej niż pielęgniarki. Idąc wzorcem zachodnim ratownicy są zawodem dostrzeganym i szanowanym przez społeczeństwo. W Polsce to grupa zawodowa która jest pomiatana zarówno przez obywateli jak i swoich przełożonych większości dyrektorów placówek medycznych. Myślę,  że ratownicy będą grupa zawodowa która potrafi się zorganizować i pokaże że też potrafią mówić jednym głosem czego im życzę. Chciałbym pozdrowić Panów Ratowników z którymi rozmawiałem przed tygodniem przy Al Kraśnickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9 zł za godzinę i brak wypłaty w przypadku złej pogody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędasy tak rozpisują przetargi, że wygrywa firma która zapłaci mniej ratownikom. Po za tym Lublin niby miasto prorodzinne, a w przetargach nie uwzględniają umowy o pracę, niestety jeśli WOPR uwzględni w przetargu umowy o pracę- przegra go.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...