Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Słoneczny Wrotków pobił rekord frekwencji

Utworzony przez huan karlos, 12 września 2012 o 09:27 Powrót do artykułu
a w przyszłym roku znowu podwyżka o 30 %. buahahahah, buahahhaaa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a wprzyszłym roku znowu podwyżka cen biletów, o 30 %. buahahaha, buahahahaha
0
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
0
to 100 metrową rurę do zjeżdżania mogli by trochę wygładzić na przyszły sezon, bo ostatnio trochę mi skórę na plecach nadwyrężyła ( a może za mało wody puszczają? )
0
No, fajnie było w tym roku nad Zalewem. Moje dzieciaki najchętniej jeździłyby codziennie
0
Wyjątkowo fajnie było w tym roku. Dzieciaki najchętniej jeździłyby tam codziennie.
0
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
0
A to wszystko (czyli wysoka frekwencja) "dzięki" tym jełopom z tego forum -bo im zawsze coś nie pasuje: że na Słonecznym Wrotkowie drogo, a że brudno, itp.,itd. Tylko nikt nie wlicza tego, że zajechać na Pojezierze Łęczyńsko -Włodawskie to też "kosztuje" -sama cena paliwa i stanie w korkach na Turystycznej lub jazda naokoło przez Piaski, Głębokie... Ale teraz wielu ludzi nie umie policzyć cen paliwa na dojazd na Pojezierze -a jedynie narzekają na drogi Wrotków... Mnie się na Słonecznym Wrotkowie podoba i na Marinie też jest dość ładnie i mniej tłumów. A jeśli chodzi o Pojezierze Łęcz.-Włodawskie, to najładniejsze jeziora to : Łukcze (z Ośrodkiem Wypoczynkowym Raczek) oraz Jez. Białka k.Parczewa.
0
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: