Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ślub pod chmurką. Co jeszcze zmienia się w 2015 roku

Utworzony przez misio, 1 stycznia 2015 r. o 19:01 Powrót do artykułu
czemu to kura wydaje pozwolenie na ślub? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie chodziło o Kurię ale jakiś analfabeta to pisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będzie w dowodzie , pesel zdjęcie imię i nazwisko.  kolor oczu wzrost też powinny być , oraz miejsce meldunku , teraz to zrobili udogodnienie dla złodziei i bandytów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci redkatorzy są pijani jeszcze; jak można takie byki strzelać typu kura? kura to dobra na rosół; sam jestem obecnie pod wpływem alko ale jak typowy polak po dziurawej nawierzchni jadę prosto a nie zygzakiem tak teraz jest z moja pisownia; dajcie pracę mi a nie jakimś po ciotkom co nie potracią sklecić zdania !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kura to najlepsza jest z tego  wszystkiego jak nie pozwala to koguta jej dać haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tekstu wynika jednak, ze kościelne śluby poza kościołami są rzadkie (bo kura nie pozwala), zatem w tytule artykułu jest błąd. Nie powinno sie pisać o sakramentalnym "tak".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy to KURA wydaje zezwolenia????  ha ha ha...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Również od 1 marca 2015 będzie obowiązywał nowy wzór dowodu osobistego. Ale nie będzie konieczności wymiany dokumentów - dotychczasowe dowody osobiste zachowają ważność. – Nowy dowód nie będzie zawierał informacji o adresie zameldowania, kolorze oczu i wzroście. Nie będzie też zeskanowanego podpisu."   ... nie będzie niczego.  ;)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny pomysł, każde urozmaicenie tej uroczystości jest warte uwagi :) Ja póki co zastanawiam się nad zaproszeniami na wesele, podoba mi się takie z zakładkami, jest bardzo elegenackie - co myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajne zaproszenia. Czy pod chmurką czy w USC lub kościele warto zadbać o udekorowanie sali (bądź parku) w kwiaty. Świetne dekoracje ślubne w Warszawie robią w pracowni Metaflora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...