Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan który wprost nienawidzi Polski i Polakow i sie do tego wprost przyznaje bedzie krecil film pt. Nienawisc. jaka to typowa chipokryzja.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Znając naszych "prawdomównych" reżyserów, to wyjdzie na to, że to Polacy sami sprowokowali "miłujących pokój" Ukraińców i Ci w obronie dopuścili się takich aktów przemocy. A może jeszcze w obronie "uciśnionych" przez Polaków obywateli innych nacji, właściwie to jednej nacji, która podobno, tak była "prześladowana" przez tych "rasistów" z Polski itp. W imię politycznej poprawności trzeba się ukorzyć przez Ukrainą, to i może PISF sypnie grosiwem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Film na sto procent będzie świetny, a wy chyba nie znacie reżysera. Pan Wojtek jest w tym momencie reżyserem numer 1 w tym kraju i na pewno podejdzie do tematu obiektywnie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy film ten sponsoruje - tak jak Szuchewycza i Banderę 70 lat temu - protoplaści FSB/SWR/GRU i BND/AMK, w interesie których są fatalne stosunki między Polakami  i Ukraińcami, dzisiaj skupieni w tzw. agenturze wpływu?   Dlaczego Smarzowski nie zrobi filmu o zbrodni w Koniuchach? Bo nie ma sponsorów? Dlaczego nie ma sponsorów na film o zbrodni w Koniuchach - to pytanie retoryczne.    Dlaczego Pan Smarzowski nie zrobi filmu o zbrodniach rosyjskich własowców na Polakach, o gwałtach sowieckich sołdatów na Polkach... o 70 tysiącach Ślązaków zesłanych już po zakończeniu wojny do GUŁagów na Syberii.    Dlaczego Smarzowski nie robi filmów o zbrodniarzach z Informacji Wojskowej, KBW, MO, MBP i UB mordujacych Żołnierzy Podziemia Antykomnistycznego? Czy dlatego, że potencjalni sponsorzy czyli majętni ludzie IIIRP to w większości pokot tych zbrodniarzy?!     Znowu okaże się jak po 10 kwietnia 2010, że należyte upamiętnienie ofiar ludobójstwa katyńskiego było sabotowane przez ponad dekadę przez dwóch głównych przewodniczących organizacji reprezentujacych rodziny pomordowanych, którzy okazali się TW Służby Bezpieczeństwa MSW PRL...     Rosji i Niemcom zależy na cichym umacnianiu wzajemnej niechęci i antagonizmów między Polakami i Ukraińcami... oczywiście pod iście chwalebnym szyldem "upamiętnienia" ofiar...     Jednak zapominają, ze to Rosjanie i Niemcy wspierali militarnie i politycznie OUN-UPA. Bandera który po wojnie znalazł schronienie w Niemczech, został zamordowany przez KGB 3 lata po tzw. odwilży postalinowskiej w 1959.  KGB nie zabiło go w imię sprawiedliwości. Zabito go bo zagroził ujawnieniem współudziału służb sowieckich w ludobójstwie na Wołyniu.      Taki film jest potrzebny. Jednak za stary jestem, aby nie zdawać sobie sprawy że czas w jakim powstaje nie jest przypadkowy... po prostu, ktoś świadomie lub nieświadomie staje się marionetką w rękach wrogim polskiej racji stanu wywiadów Rosji i Niemiec.         
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trudny będzie to film, gdyż jest presja aby kłucić nasze narody Polskę i Ukrainę. To nie jest też dobry czas na taki film, gdyż rosja usilnie próbuje nasz napuszczać na Ukrainców a Ukrainców na Polaków....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trudny będzie to film, gdyż jest presja aby kłucić nasze narody Polskę i Ukrainę. To nie jest też dobry czas na taki film, gdyż rosja usilnie próbuje nasz napuszczać na Ukrainców a Ukrainców na Polaków....
Zgodziłbym się z Tobą, gdyby ten film wychodził teraz. Ale on będzie miał premierę dopiero w 2016 roku, do tego czasu na Ukrainie na pewno sie uspokoi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie mam wątpliwości, że czas jest najwyższy na to, by powstał rzetelny, odważny film o tamtych upiornych zdarzeniach. Podobnie, jak nie mam wątpliwości, że osoba reżysera daje gwarancję, że film będzie pod każdym względem DOBRY
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: