Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
JAKIM ON BYŁ WIELKIM CZŁOWIEKIEM??? LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIE!!! ZWYKŁY GEJ (PE..Ł) A JAKBY POMYŚLEC DOBRZE TO RÓWNIEŻ PEDOFIL... CZEPIAŁ SIE MŁODSZYCH... JAK PATRZE NA JEGO GĘBĘ TO ZBIERA MNIE NA WYMIOTY. TACY LUDZIE JAK arcybiskup życiński BUDZĄ WE MNIE OBRZYDZENIE!!!!! JAK KTOŚ TAK GO KOCHA TO NIECH TANKUJE SAMOCHÓD NA JEGO PRYWATNYCH STACJACH. JEDNA Z NICH JEST W LUBLINIE NA JANA PAWŁA....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisy prawdziwych Polaków i wspaniałych chrześcijan, tych "najlepszych z najlepszych"miłujących bliżniego i przyjmujących Komunię przy każdej okazji,Żenada brak szacunku dla śmierci i godności ludzkiej, szkoda słów zwierzęta mają więcej wyczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
Ostatnio edytowany 13 lipca 2011 r. o 14:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?
idź stąd precz i nie spamuj kolejnym głupim linkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...