Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na al. Witosa w Lublinie

Utworzony przez aga, 21 maja 2011 r. o 23:39 Powrót do artykułu
a gdzie tam drzewa ?? te choinki 50 cm ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są drzewa... Jadąc od Świdnika po prawej stronie mniej więcej na wysokości Strefy. I dokładnie tam owinął się wokół drzewa ten bus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odcinek między ul. Doświadczalną a popularną "Scanią" powinien być oznaczony jako czarny punkt. P.S. Drzewa są droga Ago, ale w okolicach Poczty Polskiej przed skrzyżowaniem z ul. Doświadczalną jadąc od strony Chełma. Kiedy jechałem tamtędy trwała jeszcze reanimacja kierowcy... Szkoda wspierałem go jak potrafiłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma drzew , jadąc od strony na wysokości strefy jest jedno jedyne drzewo ale nie drzewa . biedak miał pecha akurat musiał je zaliczyć . jeżeli jechałby przepisowo czyli 70 to by tak się nie skończyło. a druga sprawa też jadąc od Chełma ale na wysokości skody w tamtym roku tez był śmiertelny wypadek auto uderzyło w latarnie i ta latarnia do tej pory stoi mocno przechylona a zakłady energetyczne chyba czekają kiedy komuś zwali się na łeb i wtedy dopiero ją chyba poprawią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...