Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież wczoraj od godz 17 motocykle i bmw-ice urzadzały sobie wyscigi. Tak jest w każdą sobotę i niedzielę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowce bym zaje***ł na miejscu, przez takich leszczy marka BMW ma złą opinie, bo gnoje kupują i szpanują, a nawet sami naprawić nie umieją za własną kase.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta dziewczynka była z ul. Granitowej? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem wczoraj tamtą trasą od strony Kraśnickich, godzinę po zdarzeniu może... Masakra. Kuźwa, jak musiał nap... ten idiota skoro ciało dziewczyny znalazło się po drugiej stronie płotka odgradzającego pasy! Niezależnie kto prowadził, czym jechał i czy dziewczyna miała słuchawki na uszach - z pominięciem innych idiotyzmów wypisywanych przez "ZNAFCÓW" poniżej - kierowca nie jechał zgodnie z przepisami. Jechał ZA SZYBKO! Pieszy na drodze nie jest świętą krową ale w konfrontacji z samochodem jest bez szans... I każdy choć odrobinę myślący kierowca powinien o tym ZAWSZE pamiętać przed położeniem sobie cegły na pedale gazu. Sorry za szczerość, ale skoro nie ma w nas takiej kultury jak choćby - dla przykładu - w krajach skandynawskich, gdzie podjeżdżający do przejścia dla pieszych widząc pieszego przy krawężniku - zatrzymuje się, przepuszcza go i jedzie dalej - TRAKTOWAĆ PIESZEGO JAK OGRANICZONEGO UMYSŁOWO, NIEDOWIDZĄCEGO I NIEDOSŁYSZĄCEGO. Zakodować sobie w łepetynach Panie i Panowie Kierowcy i stosować. Ja już nie raz unikałem "konfrontacji" stosując zasadę ograniczonego zaufania... do pieszych. A młodych kierowców, powiedzmy pierwsze prawko przed skończeniem 25 lat i zaawansowanych 50-60 latków kierować na dodatkowe badania psychotechniczne (tych starszych  + pełne badanie np. okulista, neurolog, kardiolog) - USTAWOWO, a rzadziej będziemy czytać takie artykuły-nekrologi. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milczeć kmioty! Nie widzieliście wypadku to zamknijcie ryje! Nie wiadomo kto zawinił - czy kierowca bez względu na to czym jechał, czy piesza która mogła jak na Zana niedawno wbiec bezmyślnie ze słuchawkami prosto pod koła! Każdemu kto łatwo umie sądzić i kłapać zza biurka choć nie powinienem życzę znalezienia się w ekstremalnej sytuacji żeby dostał po kłapaczu zanim zacznie filozofować zza komputera mamusi!   Tak,tak.Na pewno kierowca bmw jechał 50 km/h.Nie rozśmieszaj mnie i nie życz innym źle, bo to bardzo brzydka cecha. Poćwicz pisanie,zwłaszcza tworzenie zdań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że sami fachowcy się wypowiadają w tej kwestii są przyszli sędziowie i znawcy tematu ,szkoda dzieciaka ale zanim kogoś osądzicie bez względu czy jechał rowerem czy innym pojazdem i doprowadził do tragedji zastanówcie się i oceńcie samych siebie jak i gdzie przechodzicie przez jezdnię oraz jak jeżdzicie pojazdami najlepiej kupić sobie kamerkę i zfilmować swoje zachowanie przy przechodzeniu przez jezdnie jak również wyczyny za kierownicą zobaczycie jakimi jesteście znawcami tematu i mistrzami w poruszaniu się więc zostawcie trochę tych OBELG dla samych siebie zacznijmy od samych siebie stosować się do przepisów a będzie nam się lepiej żyło pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, taka jest praktyka. Jestem kierowcą, i niech wszyscy kierowcy sobie to zapamiętają ! Lepiej zatrzymaj się i przepuść pieszego niż miałbys potem mieć takie problemy. Gdybać sobie można a jak się cos takiego stanie to już jest pozamiatane. W sądzie się nie wymigasz od winy w takim przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syn komendanta, znowu wszystko rozejdzie się po kościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem was ludzie. Tak mloda dziewczyna zginela a wy sie o samochody i o to kto ma racje klocicie... wyrazy wspolczucia dla rodziny[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze zamiast opluwac kierowce zastanowcie sie ile razy piesi wybiegaja na ulice?!
Tak pomyśl troche ,jak mogła wybiec skoro ten idiota jechał powyżej 100 na godz..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECIE  CO NIE JESTEM NAWET Z WASZEGO REGIONU.ALE STRASZNI MI SZKODA  14 LATKI,PRZECIEZ ONA U PROGU ZYCIA.WYOBRAZACIE SOBIE BOL JEJ RODZINY????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca widząc pieszego na przejściu winien bezwzględnie się zatrzymać. Przepis, który ma wprowadzić obowiązek zatrzymania pojazdu przed osobami "zamierzjącymi" przejść a nie znajdującymi się bezpośrednio na pasach powinni wprowadzić już dawno. Kłania się kultura jazdy, której u nas brak.   Kierowcy niestety nic nie tłumaczy. Prędkość z pewnością była zawrotna. Dziewczyna schodziła już z przejścia (widziałem to auto). Uderzył pieszą ewidentnie swoją stroną (szyba cała). Wnioskując po barwach magicznego BMW (kły, zęby, bojowe malowanie) służyło młodemu człowiekowi do szaleństw. Tylko czego ją uderzył ?! nie mógł uciec na prawo? a może ścigał się z kimś i nie miał tam miejsca? lub drugi delikwent zasłonił BMW widok na całe przejście?. Na skrzyżowaniu są kamery, trzeba to sprawdzić. Kierowcy nie zazdroszczę żyć ze świadomością zabicia nastolatki, ale rodzinie zmarłej współczuje jeszcze bardziej. Kierowca powinien zostać ukarany adekwatnie do swojej winy, lecz zapewne tak się nie stanie (dziki kraj).   Podpisuję się rękami i nogami pod obowiązkowymi badaniami takich gnojków w BMW... Nie chcę generalizować ale tam gdzie gówniarz i BMW to zazwyczaj oznacza tragedię... Zabrać prawo jazdy, dożywotnio...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu syn komendanta ???  jak to możliwe ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda dziecka. Przejście dla pieszych jest święte!!!!! Sam jeżdżę i widzę dużo przypadków wtargnięcia na przejście. Tak, ale to jest przejście. Zatrzymując się przed przejściem dla pieszych żeby ich przepuścić wiele razy widzę jak trzy, cztery samochody śmigną obok mnie. To jest skrajna głupota i bezmyślność. Pęd, ale za czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie pierwszego. Taki 50 czy 60 latek może lepiej i bezpieczniej jeździć jak Ty. Nie uogólniaj i rusz łepetyną.
Jechałem wczoraj tamtą trasą od strony Kraśnickich, godzinę po zdarzeniu może... Masakra. Kuźwa, jak musiał nap... ten idiota skoro ciało dziewczyny znalazło się po drugiej stronie płotka odgradzającego pasy! Niezależnie kto prowadził, czym jechał i czy dziewczyna miała słuchawki na uszach - z pominięciem innych idiotyzmów wypisywanych przez "ZNAFCÓW" poniżej - kierowca nie jechał zgodnie z przepisami. Jechał ZA SZYBKO! Pieszy na drodze nie jest świętą krową ale w konfrontacji z samochodem jest bez szans... I każdy choć odrobinę myślący kierowca powinien o tym ZAWSZE pamiętać przed położeniem sobie cegły na pedale gazu. Sorry za szczerość, ale skoro nie ma w nas takiej kultury jak choćby - dla przykładu - w krajach skandynawskich, gdzie podjeżdżający do przejścia dla pieszych widząc pieszego przy krawężniku - zatrzymuje się, przepuszcza go i jedzie dalej - TRAKTOWAĆ PIESZEGO JAK OGRANICZONEGO UMYSŁOWO, NIEDOWIDZĄCEGO I NIEDOSŁYSZĄCEGO. Zakodować sobie w łepetynach Panie i Panowie Kierowcy i stosować. Ja już nie raz unikałem "konfrontacji" stosując zasadę ograniczonego zaufania... do pieszych. A młodych kierowców, powiedzmy pierwsze prawko przed skończeniem 25 lat i zaawansowanych 50-60 latków kierować na dodatkowe badania psychotechniczne (tych starszych  + pełne badanie np. okulista, neurolog, kardiolog) - USTAWOWO, a rzadziej będziemy czytać takie artykuły-nekrologi. Dziękuję za uwagę.
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety znałem tę dziewczynę, jak i jej rodziców. Zawsze uśmiechnięta... Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni, a winny dostanie karę adekwatną do jego czynu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi  o to kto ma pierwszeństwo na przejściu bo wiadomo, że przechodzący ale... to przechodzący poniesie śmierć na miejscu jeśli się najpierw nie zastanowi czy wchodzić na przejście bo mam pierwszeństwo, bo samochód musi się przecież zatrzymać... ale NIGDY nie mamy pewności kto siedzi za kierownicą czy pijany? czy naćpany? czy chory? czy też ktoś kto ma dziś po prostu gorszy dzień i jego reakcja jest opóźniona a przecież musi jechać... więc może czasem warto chronić siebie, swoje życie i pomyśleć : mam pierwszeństwo ale niech jedzie, ja zatrzymam się na chwilę niech przejedzie, bo mi łatwiej przystanąć na chwilę a to być może uratuje mi życie... bo ja pieszy nie przeżyję zderzenia z blachą.. może tak po prostu pomyśleć i edukować ludzi, że mają pierwszeństwo ale czy warto z niego korzystać przecież nigdy nie wiemy kto siedzi za kierownicą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mieszkała Wiktoria , bo piszą ,że wypadek był blisko domu:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Chodziła do 7 ;( będziemy tęsknić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie była Wiktoria! Tylko Nina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...