Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na Warszawskiej: BMW zderzyło się z mercedesem

Utworzony przez krzesimir, 23 października 2009 o 08:08 Powrót do artykułu
Znów BMW...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Okolo o 7 kolo Garbow, widzialem BMW szalone wyprzedzil i szybko jechal ...czekal na smierc :-(
0
na tej drodze to zaden problem o takowy wypadek skoro kierowcy jezdza jak nawiedzeni! Nie jeden tam szybko mknie zeby poczuc podchodzacy zoladek do gardla na tych garbach na drodze i to powoduje niespodzianki tego typu. Nie wazne czy to BMW, fiat czy polonez.....kolejny przypadek glupiego zachowania na drodze.
0
W radio mówili, że BMW wyprzedzało ciężarówkę po prawej stronie i złapało pobocze. Żal ludzi, ale na głupotę nie wynaleziono jeszcze lekarstwa.
0
do Probe: ja tamtędy jechałem po 5 i już ten wypadek był, osobowy dostał w prawy bok, a dostawczak był wywrócony, na pasie w strone Lublina za przystankiem
0
Do ik: co widziales tak ja czy to byl numer rej. LPU ...,?
0
Przejeżdżałem tamtendy ok 8.25 wracając do domu. To było zderzenie BMW piątki E39 z dostawczym, bardzo mocno zniszczone oba samochody, było widać że BMW było cięte z bocznej strony. Wypadek był tam gdzie ustawiony jest nowy radar. Jedyne co teraz możemy zrobić to pomodlić się za duszę zmarłego..
0
dk napisał:
Przejeżdżałem tamtendy ok 8.25 wracając do domu. To było zderzenie BMW piątki E39 z dostawczym, bardzo mocno zniszczone oba samochody, było widać że BMW było cięte z bocznej strony. Wypadek był tam gdzie ustawiony jest nowy radar. Jedyne co teraz możemy zrobić to pomodlić się za duszę zmarłego..
jeszcze małe sprostowanie, co do miejsca wypadku to tak jak "ik" pisze, ja widziałem te samochody na poboczu już koło radaru o 8.25
0
to był lpu srebrne bmv
0
Będziesz Miał Wypadek :/
0
A laguna LUB085A znowu wyprzedza po lewoskrętach.
0
Mieszkam w okolicy. To trasa niebezpieczna trasa głównie za sprawa kierowców, którzy jeżdżą jak chca. Ciągle dochodzi tam do wypadków, w których często giną ludzie. Kierowcy mają gdzieś to, że narażaja życie innych ludzi. Wiele znajomych mi osób, mieszkańców pobliskich miejscowości zginęło własnie tam, na odcinku trasy między Lublinem, a Jastkowem.
0
oferuje pomoc dla osób poszkodowanych w tym wypadku , tel. 728 840 222
0
kiniaoferuje pomc dla osób napisał:
HIENA?
0
kiniaoferuje pomc dla osób napisał:
jaka niby pomoc mozesz oferowac ??? co zwrócisz mu życie ??? bo kierowcy zadna pomoc nie bedzie potrzebna i tak pujdzie siedziec mam nadzieje!! [*] S. Żaba [*]
0
nie hiena tylko prawnik
0
Kurde mieszkam ok 200 m od tąd gdzie byl wypadek ! nie widzialem bo do szkoly jechalem o 10 10
0
PRAWDOPODOBNIE DRUGA OSOBA ZMARŁA W SZPITALU
0
Gość napisał:
jaka niby pomoc mozesz oferowac ??? co zwrócisz mu życie ??? bo kierowcy zadna pomoc nie bedzie potrzebna i tak pujdzie siedziec mam nadzieje!! [*] S. Żaba [*]
Zgadzam się !! To nie on powinien zginąć !! :/ [*]
0
Kierowca zginął w szpitalu.... Trzymaj się Żabolu! [*]
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: