Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek na Warszawskiej: BMW zderzyło się z mercedesem

Utworzony przez krzesimir, 23 października 2009 r. o 08:08 Powrót do artykułu
Paweł w cięzkim stanie jest w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy żałuje ale cóż takie niestety jest życie ( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak złów ale nie dlatego co się stało bo stało się i nikt już czasu nie cofnie a pisanie bóg wie czego też nić nie zmieni Faktem jest że to kolejna osoba którą znaliśmy Pracowałem z Sylwkiem jakiś czas chodziłem z nim do szkoły znałem go często rano go widywałem teraz już go nie zobaczę Współczucie dla jego znajomych i bliskich Sylwek był dobrym człowiekiem Szkoda naprawdę jego życia Ale to niech będzie przestrogą dla nas zdejmijmy nogę z gazu i miejmy trochę wyobraźni na drodze zwłaszcza kiedy nie jedziemy sami bo drogi nie są puste są też inni którzy też mają bliskich [*] Sylwek [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś dlaczego umarłeś dlaczego akurat ty przecież ty nie kierowałeś!!!!!!!!!!!!!!!! ale twoje słowa sie spełniły mówiłeś zawsze ze jak miał by kiedyś ktoś przez Ciebie zginąc albo ucierpieć to wolał byś na miejscu zginąć. nikt nigdy Cie nie zapomni na zawsze!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla zainteresowanych czytelników. Minęło 2 lata, pamięć została.. ból został jak blizna, widoczny do końca. kierowca Busa zmarł w szpitalu. Osierocił 2 dzieci, 2 miesiące wcześniej zmarła mu żona. kierowca, ale nie właściciel bmw się wylizał. Funkcjonuje i żyje normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...