Coś pięknego tak poczytac jak ludzie z jednej firmy sie opluwają.. że specyfika pracy w budżetowce jest śmieszna to od zawsze wiedziałem, że pracują tam ludzie wogole niewykształceni również wiedziałem.. ale żeby pokazywać to na forum publicznym... to już jest śmiechu warte.. zarówno jedna strona konfliktu ta trzymająca za komendantem i ta która jest jemu przeciwna pokazuje że nie jest nic warta i po wypowiedziach widać że edukacje skończyliście na podstawówce... Wiem jak się pracuje w straży.. i widze ze tych co zarabiają powyżej 3000 zł traktujecie jako swoich wrogów nr 1.... ludzie zmieńce prace !! Straż nie jest jedynym pracodawcą.. !! Jak się coś potrafi to naprawde można zarobić dużo większe pieniądze... wiem ze za pracą w straży przemawia wygoda... posiedzi się,. zwłaszcza w KW i KM.. (nie mówie o podziale bojowym) .. wypije kawkę.... pogada o du*** marynie... wiem .. sam to nieraz widziałem.. i nikt was nie ruszy... a jak będzie chciał to pójdziecie na zwolnienie przeciaż macie 100% płatne... więc przestańcie wkońcu biadolić i wyciągać wszystkie śmieci na wierzch.. zamknijcie drzwi do swoich ponieszczeń odpalcie jakieś strony www (he he) i siedzcie i czekajcie na upragnioną emeryturke... Chciałem zwrocić uwage jeszcze moderatorowi forum że przekleństwa i wzajemne opluwanie się powinno sie z tego forum usunąc... widze ze jest z tego niezły ubaw ale część przekleństw i gróźb powszechnie zakazanych powinno być usunięte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz