Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
na nagraniach za kazdym razem jest jedna kobieta i 4 meżczyzn za kazdy razem inni. -no chyba ze ja jestem mało spostrzegawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślałam, że znajdą cokolwiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
na nagraniach za kazdym razem jest jedna kobieta i 4 meżczyzn za kazdy razem inni. -no chyba ze ja jestem mało spostrzegawczy.
Może nie wszyscy, ale na pewno nie zgadza się to, że na nagraniu spod Archiwum, chłopak w czarnej skórze jest łysy, za to na nagraniu kolejnym nie ma nikogo łysego, choć jeden z nich odpowiada mu posturą, i też chyba jest w skórzanej kurtce, ale nie wiem na pewno. Jakość słaba. Jednak fakt,faktem - tego łysego tam nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym śmigłowcem to jakiś żart!! Po dwóch tygodniach dopiero włączono do akcji kamerę termowizyjną. Ciekawe co policja właściwie szuka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e napisał:
Z tym śmigłowcem to jakiś żart!! Po dwóch tygodniach dopiero włączono do akcji kamerę termowizyjną. Ciekawe co policja właściwie szuka ....
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.
Pan to chyba z policji , bo sie tak wznieca ta wypowiedzia. Fakt racja ze byly zle warunki pogodowe, ale co tez jest prawda dopiero poszukiwania na szeroka skale zostaly zorganizowanie po zainteresowaniu opinii publicznej.... Ale tak czy siak bardzo sie ciesze ze policja nie daje za wygrana i nadal szuka ! brawo :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Może nie wszyscy, ale na pewno nie zgadza się to, że na nagraniu spod Archiwum, chłopak w czarnej skórze jest łysy, za to na nagraniu kolejnym nie ma nikogo łysego, choć jeden z nich odpowiada mu posturą, i też chyba jest w skórzanej kurtce, ale nie wiem na pewno. Jakość słaba. Jednak fakt,faktem - tego łysego tam nie ma!
Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Coś mi się wydaję, że policja ma jakiś ślad, jakiś trop, coś przed nami ukrywa, a to nagranie może być dla zmylenia opinii społecznej i sprawców dla dobra śledztwa. Myślę, że znaczna część wiedzy jest ukryta, zbyt duża część. Śledzę tę sprawę na bieżąco i naprawde coraz więcej rzeczy mi się tutaj nie podoba.. Obym się mylił i obyśmy my, internauci, pomogli w jakikolwiek sposób, choćby poprzez nacisk zainteresowania na sprawę, co wzbudzi w zamieszanych jakieś wyrzuty sumienia. W końcu ktoś zacznie sypać i prawda wyjdzie na jaw. Taki nacisk będzie chyba teraz najlepszą pomocą z naszej strony. Lepszą niż jakieś domysły.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w lubelskim macie tak zielony las?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co w tym wszystkim chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
Jak dla mnie to wogóle to nagranie mi sie nie podoba. Szczerze, to nawet wątpie, czy to napewno Marek. Poza tym dziewczyna pod Archiwum ubrana była na biało, "obydwa" Marki też się różnią- choćby kolorem plecaka, odcieniem kurtki (ta spod archiwum znacznie jaśniejsza..) i bynajmniej nie chodzi mi o jakość nagrania. Ktoś sugerował, że ten spod akademika ma jakby torbę naramienną, a nie jak to twierdzi policjant- przerzuconą przez ramię kurtkę.. Ten chłopak mógłby być kimś całkowicie innym wracającym do domu.. Aczkolwiek wcale się nie zdziwię, jak okaże się na koniec, że Marek poszedł całkowicie inną drogą i wszystko wyglądało całkiem inaczej niż wskazywał na to monitoring spod akademików..
Dokładnie, mi tez tutaj cos nie pasuje. Tez bym sie nie zdziwila gdyby bylo tak jak mowisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinokio napisał:
Żartem jest to , że ktoś ciebie spłodził. I to żart byle jaki. Cofnij swoje szare komórki i przypomnij sobie ( to taki odwrotny proces zapamietywania) jakie były warunki pogodowe. Mgła, opady śniegu i zalegający miejscami wysoki snieg. I właściwie to daj ludziom pracowac normalnie a swoje wykwity umysłowe zachowaj dla siebie.
Daruj sobie obrażanie kogokolwiek i jeśli coś masz napisać to niech to będzie tylko i wyłącznie na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wszyscy macie cos ze wzrokiem...sory ze tak pisze wle nie plećcie bzdur ze to nie marek. pod Archiwum kurtka mogła wam sie wydawac jasniejsza bo oni stali jeszcze w pomieszczeniu gdzie było świato kolejne nagrania z monitoringu sa juz tylko z oswietleniem latarni, wiec dlatego tak zle to widać a kurtka jak byk zalozona tylko na jedna ręke bo na druga nie mogł dac sobie rady zeby wlozyc plecak jak byk na plecach zr4szta postura jest identyczna nie szukajcie problemu tam gdzie go nie ma bo to marek na bank. jEZELI ktos mial kiedys do czynienia z zapisami z monitoringu wie ze to marek bo wie jak w takich warunkach moze w3szystko wyglądac i zmieniac kolory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukajcie go za laskiem na weglinie juz mowione bylo policji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
W okolo 4 minucie wideo 2 dokladnie widac swiatla samochodu w lewym dolnym rogu jezeli mial cos wspolnego z zaginieciem Marka to napewno da sie to jakos sprawdzic ktoredy wyjechal ten samochod.
Ba! Nie tylko światła widać. Widać doskonale kawałek samochodu, który jakimś cudem załapał się w zasięg kamery. I jest to jakiś ciemny samochód. Nawet światła latarni nie rozjaśniają jego koloru. Powinni to sprawdzić, a o tym nie mówią nic. Chyba, że to też jest aż takie tajne... (?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...