Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmigus-dyngus: Tak oblewają się Polacy (wideo)

Utworzony przez Waldek, 25 kwietnia 2011 r. o 14:54
Dresy i pustaki się "bawią"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patologia, a nie tam żadna tradycja, co rok przychodzi mi na myśl to samo. pierwsze foto to chyba z Kunickiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej chociaż raz się dresy umyją, chociaż wali od nich gorzej, bo ten syf paruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać hamowi te dresy śmierdzące, bo cap pójdzie na cały Lublin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a u nas(na jednej z wsi lubelskich) jest pełna kultura, TYLKO dziewczyny mokre, siostre włożyłem do wanny - fakt, ale wcześniej spuściłem zimną wodę i lałem ciepłą, dziewczynę w tym roku skropiłem delikatnie wodą z dłoni, tak samo jak jej siostry i tyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie pokazywać patologicznego plebsu z Kunickiego jako "śmigus dyngus w Lublinie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO WTF!!! PATOLOGIA TO TY JESTES KONDONIE PODARTY !!! ZEJDZ HEJTERZE Z TEGO KOMPUTERA I PRZEWIETRZ SIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
free napisał:
DO WTF!!! PATOLOGIA TO TY JESTES KONDONIE PODARTY !!! ZEJDZ HEJTERZE Z TEGO KOMPUTERA I PRZEWIETRZ SIE !!!
Poprawna pisownia, jeżeli już stosujesz spolszczenie, to "kondomie" z ang. CONDOM = prezerwatywa. Najpierw do książek, potem do komputerka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...