Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śnieg rządzi miastem

Utworzony przez tadzu, 24 stycznia 2013 o 17:46 Powrót do artykułu
Im dalej w polsce na wschód tym większa destrukcja i dziadostwo trzeba stworzyć petytję aby płacić mnięj wysokość podatków np.Lubelskie paranoja!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja od 3 dni walcze i jestem odsyłany od Zarzadu drug i mostow do Wydzialu gospodarki komunalnej bo nikt w obu administracjach nie jest w stanie od 4 LAT ustalic kto odpowiada za odsniezenie parkingu przy Lwowskiej. Parking lezy na dzialce nnalezacej do Gminy wiec odpowiada WGK ale ze srodkiem jest przejazd do kolejnych blokow i przedszkola i o zgrozo dojazd do "drogi pożarowej szkoły im.olimpijczykow" to juz tym "pasem drogowy" powinien sie zajac ZDM. Prosze o wsparcie w mojej walce z wiatrakami
0
marcus72 napisał:
Ja od 3 dni walcze i jestem odsyłany od Zarzadu drug i...
Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali?
0
No więc parking na korzynowej koło Malczewskiego jest dalej nie ODŚNIEŻONY !!!!! Na nic interwencja DW, miasto i tak ma to w d...
0
prof.Miodek napisał:
Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali? [/quote] [quote name='prof.Miodek' timestamp='1359048651' post='725026'] Do szkoły Ciebie jeszcze nie odesłali?
a czy dla ciebie profesorku tej jeden błąd ortograficzny jest najwazniejszy?????? właśnie pewnie twojego pokroju urzedasy siedza przy biurkach i debatuja kogo dzisiaj w chu.. zrobic i nic nie zalatwic zeby sie nie przemęczyc miedzy kawkami i gazetą
0
Chciałem też zauważyć że chyba dzisiaj juz wszystko jest posprzatane i uporzadkowane bo telefon dyzurnego milczy od godziny 19, a może jego juz zasypało???????? Widocznie ZDM nie przyjmuje juz zgloszen i szkoda bylo placic dyzurnemu za siedenie i odbieranie telefonow.........
0
Za rządów hazardzistów i gumo filcowych wszystko co dla obywatela"to róbta co chceta",ale co dla władzy to komornik i urząd skarbowy!Ostatnio doszły jeszcze radary i nieoznakowane suki.Krok po kroku-"państwo policyjne"!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: