Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sobczak zrezygnował. Wystartuje z listy PSL?

Utworzony przez Kasia, 4 października 2014 r. o 08:53 Powrót do artykułu
Następny przez PO POszedł na tory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak z PSL, mój i mojej rodziny (7 głosów) na inną listę. Panie Hetman,weź Pan tupnij nogą bo od lat ma Pan mój głos a tym razem...... To nei szantaż, ale gość w PSL to kpina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak z PSL, mój i mojej rodziny (7 głosów) na inną listę. Panie Hetman,weź Pan tupnij nogą bo od lat ma Pan mój głos a tym razem...... To nei szantaż, ale gość w PSL to kpina
ty lemingu to lepiej ze swoją rodziną zostań w domu podczas wyborów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEMU PANU Z FOTKI I JEMU PODBNYM KANCIARZOM DZIĘKUJEMY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A jednak się kręci"!!!!  Co się kręci? A lody sie kreci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raport NIK pokazał jak " KRĘCI SIĘ". Sobczak razem z psl i Królikowską PO winien już stać w kolejce do " spowiedzi " w PROKURATURZE Dość kpin ze społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak z PSL, mój i mojej rodziny (7 głosów) na inną listę. Panie Hetman,weź Pan tupnij nogą bo od lat ma Pan mój głos a tym razem...... To nei szantaż, ale gość w PSL to kpina
Jeśli Sobczak będzie startował z PSL to ma mój, mojej rodziny i moich znajomych głos (co najmniej 50) więc te twoje 7 możesz sobie wsadzić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykli, obrzydliwi karierowicze. Jak nie ma jedynki to zmieni partię. Nie ma dla nich znaczenia, aby kariera, forsa, forsa i do żłobu.... Żenada. Dlatego też dla mnie wybory to śmieszna sprawa, bo i tak gdzieś się faceta wciśnie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy wiemy, że to pajac, bez honoru idzie jak chorągiewki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentalność typu : "Jestem taki smerf-ważniak, że jak mi nie dacie pierwszego miejsca na liście, to was oleję i będę startować z list innej partii". :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz likus może masz i trochę racji ale 3 miejsce z Puław to już przegięcie i jakos wcale mu sie nie dziwie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest przykład, że nie ważne gdzie kto jest i co mówi lub co robi. Liczy się tylko koryto. Na jednej liście jestem za nisko, no to wystartuje sobie z innej, co tam, ważne żebym się dostał. Ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wcale nie idę na wybory, szkoda butów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dzisiaj widziałem listę POpapranych z Puław. Żal się wypowiadać.......... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tylu latach nicnierobienia i kręcenia lodów trudno się odnaleźć - przecież ten facecik poza "polityką" nic nie potrafi robić!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pozadny gosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tylu latach nicnierobienia i kręcenia lodów trudno się odnaleźć - przecież ten facecik poza "polityką" nic nie potrafi robić!!
Co ty gościu p...................?! To jeden z najporządniejszych i najpracowitszych samorządowców! Nie jest z mojej partii, ale doceniam jego starania, choćby w budowie lotniska, obwodnicy. Do pięt mu nie sięgasz, głupcze. Rzadko używam takich słów, ale na internetowych debili nie ma innych określeń. P.S. Ciekawe, co sam sobą reprezentujesz, choć styl wpisu mówi sam za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorganizowaną grupe przestepczą o harakterze zbrojnym zdelegalizowac a nastepnie jej członków umieścic w kryminale jako chodliwe panienki dla Gittów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy inne parie wymieniaja się polityakami jak kluby piłkarskie zawodnikami pozostaje jedno zagłosowac na autentyczną opozycje wobec IIKI RP wobec republiki złodzieji i PO-litycznych protetyutek   GŁOSUJ NA RUCH NARODOWY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman przynajmniej ma klasę a Grad niech sie nie kompromituje i nie wali ściemy . Wycinka trwa i wszyscy sią w lubelskiej PO wytną po wyborach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...