Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak pawłowicz kontroluje ue z soboniem . heheh raport już pewnie napisali jutro bedzie w wsieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak oni pisać nie umią a beda kontrolować KUkizowcy zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIslamizacja europy przed nami soboń z koleżanką pawłowicz dołoży do tego rączki. eu bedzie jak rosja tylko zamiast władimira Jarosław
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak UE jest zla ale pawłowicz jeszcze gorsza. soboń ale nasz partnerę HIHIHi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 2009 r. twierdzili, że elektrownia atomowa będzie dziś w ostatniej fazie realizacji. Po 7 latach i przelewach na 200 milionów nie wybrali nawet jej lokalizacji. Z perspektywy czasu można zaryzykować stwierdzenie, że temat "atomu" okazał się być jedynie kolorowym wabikiem dla mediów i platformianego elektoratu, pustą narracją, która miała odwrócić uwagę od nieudolności rządu Platformy i PSL-u w sferze bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. Przy okazji zaś pozwolono napchać kieszenie kolesiom poustawianym we władzach i radach nadzorczych spółek zarządzających nieistniejącą elektrownią."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
X^{3} + Y^{3} = Z^{2} nie ma rozwiązań właściwych w {1,2,3,...}. Proof. For any solution [X,Y,Z] and for all relatively prime u,υ∈{0,1,2,…} such that u-υ∈{…,-5,-3,-1,1,3,5,…}: ¬[X=u^2-υ^2∧Y=2uυ∧-Z=-(u^2+υ^2 ) ] implies ¬[X+Y-Z=2υ(u-υ) ] implies X+Y-Z ∉ {…,-6,-4,-2,0,2,4,6,…}, which is inconsistent with X+Y-Z ∈{…,-6,-4,-2,0,2,4,6,…}. Baczność!!!! Zrozumiałeś!!!! Nie widzisz, że ten dowód jest fałszywy? Do rzeczy. To oznacza, że bez zdefiniowania postaci X,Y,Z nie jest możliwy dowód WTF. Zrozumiano!!!! Andy Wiles tego nie zrobił. Dlatego tylko ja, jeden na świecie udowodniłem FLT. Dotarło? I ma być!!!! NIE BĘDZIE I CO NAM ZROBISZ? Re. Okupanci pokażą wam wasze miejsce. Już zapier***acie za plewy, bo mnie olewacie. Zrozumiano!!!! Bez mnie PIS wam nie pomoże. RP jest stracona. Zrozumiano!!!! Tylko ja powiem co należy, aby odegnać od koryta jakim jest RP - unijnych bydlaków. Zrozumiano!!!!
Śnisz solo, z czego większość zapominasz - jak każdy. Jesteś sam i tak pozostanie. Żaden kataklizm nie zmieni stosunku ludzi do ciebie. Nawet śmierć 25 000 000 Polaków też tego nie zniemi. A więc? Jesteś sam. Gdy RP zmażą z map świata, będziesz sam, zawsze sam. DLACZEGO? Dlatego, że.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kradnie PO-PSL: "Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd Tuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwoch bezbłędnych posłow hahahahahaha ale się dobrali!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk na kółkach, co ten PiS wyprawia! Wstyd mi za nich! Przykład jak w ciagu 100 dni można popsuć stosunki z UE, Niemcami i USA! Za to mamy wegrow i czechow! Brawo PiS!
Broni RP na ile może. Niemcy są okupantami RP, a Amerykanie traktują nas jak nazistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W 2009 r. twierdzili, że elektrownia atomowa będzie dziś w ostatniej fazie realizacji. Po 7 latach i przelewach na 200 milionów nie wybrali nawet jej lokalizacji. Z perspektywy czasu można zaryzykować stwierdzenie, że temat "atomu" okazał się być jedynie kolorowym wabikiem dla mediów i platformianego elektoratu, pustą narracją, która miała odwrócić uwagę od nieudolności rządu Platformy i PSL-u w sferze bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju. Przy okazji zaś pozwolono napchać kieszenie kolesiom poustawianym we władzach i radach nadzorczych spółek zarządzających nieistniejącą elektrownią."
Odnieś się do moich wniosków twórczych. Goole: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak kradnie PO-PSL: "Przypomnijmy - 13 stycznia 2009 roku rząd Tuska przyjął uchwałę, zgodnie z którą do 2020 roku wybuduje pierwszą polską elektrownie atomową. W tym celu ówczesne władze powołały specjalne spółki wraz z zarządami i radami nadzorczymi oraz utworzyły stanowisko pełnomocnika rządu ds. budowy elektrowni atomowej. Po upływie 7 lat Tusk zwiał do Brukseli, platformiany rząd przepadł, na pensje i inne wydatki poszło ok. 200 mln zł, a elektrowni atomowej jak nie było, tak nie ma."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBOJE Państwo wymagają konsultacji SUPER Specjalistycznych. Nie wiem czy medycyna zna takie przypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Soboń mnie zawiódł zrobi wszytko żeby się pojawić w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifest niepokornych 2016 ================================================== ================================================== Czas by TW bolków, KOD-y oraz tych, co „kręcą lody”, ---------- Za robienie hucpy – kopnąć mocno w zad, ----------- Po to, by w Rzeczpospolitej, ------------- Zapanował wreszcie ład. ------------ =============================================== Z końską twarzą skaczą małpy, ------ Alimentów unikają szuje, ------- Przyszedł krzykacz z taniej knajpy, ------- Baba z Krzywym Nosem – też błaznuje. --------- ============================================== Wrzeszczy na głos urzędnicza biurwa, ------ Odrywane od stołeczków POprzedników kwiczą ryje, ------ Bo się dostęp do koryta urwał, ------ W bezsilności kasta pasożytów wyje. ------- ============================================== Już się zbliża czas zapłaty ----- Za donosy na mój Kraj, ------ Dostaniecie srogie baty, ------ Którzy dotąd mieli raj. ----- ============================================== Wy opuście Nasze Ziemie - ród „folks…ojczów”, wraże plemię. ------ Do Brukseli jeżdżą judzić, ------ Dawniej w Moskwie był ich pan. ------ Gniew się w ludziach dzisiaj budzi; ----- Znowu wypełzł na ulice: neu-komuch, es Beck, cham; ----- Złego to oblicze – ja ich dobrze znam. ------ ====================================== Wbrew przeszKODom zawsze tutaj będziem TRWAĆ, ------ I nie zmoże nas to uay no – q… wasza POlityczna mać. ------- ============================================= ============================================= Wiktor Wqrfiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto w koncu te wyliniala psycholke ubezwlasnowolni ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europaranormalny Zespół d/s PISowskiej Głupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIEKNA PARA! Poziom intelektualny tez poasuje ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krysia jest dr. Ponadto jest po habilitacji. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że nie każdy może być prof. dr. hab. . Oczywiście , nie każdy prof. dr hab. jest w stanie zdać test na endokrynologa. Zrozumiano!!!! Posunięcie PIS jest genialne. Nawet Kasparow by na taki ruch nie wpadł, a też jest chyba politykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta kobita Pawłowicz to modliszka, ona zeżre takiego wymoczka Sobonia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...