Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sojusz Legii Akademickiej i Bractwa Kurkowego (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2016 r. o 22:28 Powrót do artykułu
Jak zawsze artykuł rewelacyjny....po czasie napisany. Czy szanowny Skryba w może napisać choć raz artykuł przed tego typu wydarzeniem?? Byłoby to dużo bardziej przydatne. Proszę sobie wyobrazić jak się cieszyły moje dzieci widząc co ich minęło. Równie dobrze mogę sprzedawać kalendarze na miniony rok i mówić że był bardzo udany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legia akademicka to nie jest regularna armia. To dzieciaki z bronią ja w Powstaniu Warszawskim. Wszystkich przerobią na kaszankę jak wybuchnie wojna. Ludzie tu beda500 kg bomby leciały z nieba nie cukierki. Opamiętajcie się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci z karabinami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...