Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Solidarna Polska kontra Palikot (zdjęcia)

Utworzony przez ZED, 17 maja 2013 r. o 19:39 Powrót do artykułu
czekam na odpowiedz palącego kota z Biłgoraja!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapytaj swojego starego mnohera Kłamczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SP licznie zgromadzona z przechodniami i kamerzystą prawie 10 osób, taki odłam PiSu MOHER2 sieje zamęt i spustoszenie w Lublinie. Ziobro celebruje kolejny odłam kretynów, myślę że cała akcja kosztowała SP 50, 000 Euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypisdzior napisał:
zapytaj swojego starego mnohera Kłamczyńskiego
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widz napisał:
SP licznie zgromadzona z przechodniami i kamerzystą prawie 10 osób, taki odłam PiSu MOHER2 sieje zamęt i spustoszenie w Lublinie. Ziobro celebruje kolejny odłam kretynów, myślę że cała akcja kosztowała SP 50, 000 Euro
Patrz CWELU na sondaże ,to już koniec RYŻEGO i jego czerwonych zjebów ,całej tej czerwonej, komunistycznej KONFIDENCJI. Szybkimi krokami zbliża się WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ naszej OJCZYZNY. POlszewików goń,goń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest brachu ,tak jak piszesz,komuniści płyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarna polska kontra Ruch Palikota ... Pac wart Pałaca, a Pałac wart paca . Lemingi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Solidarna Polska ,szkoda tylko ze nie wiedziałem o akcji. Co raz mi blizej do waszego ugrupowania Właśnie tą akcją przekonaliście mnie do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi patrioci, dbający o tradycje chrześcijańskie i poprawne zachowania! Dziękuję KMSP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież od początku Palikotowi chodziło o głosy palaczy marychy i pedków a potem wszystkich razem miał ich w d....e , niestety taka jest polityka.Aby zbudować Polskę naszych marzeń popieraj Kaczora , bo tylko on jest w stanie zbudować Polskę naszych marzeń, czyli bez korupcji i przekrętów , a sądzę ,że po ok 10 latach silną Polskę naszych marzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kulewka" napisał:
Z zainteresowaniem socjologa obejrzałam zdjęcia uczestników tej „tłumnej” manifestacji! Oczywiście nie powinnam wyrażać opinii na podstawie wizualnego przekazu. Mimo wszystko uważam uwiecznione twarze za niezbyt inteligentne! W kraju powinno, ale tez i istnieje miejsce dla rożnych nurtów politycznych. Stąd i moja aprobata do prawa wyrażania swoich poglądów przez taki element!
Kolega faszysta czy kto, że po wyglądzie ocenia ludzi? Inteligecja po wyglądzie? A może ktoś ma za długi lub za krótki nosek co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo wszystko wolę "ryżego" niż "niskiego". Przynajmniej coś w Lublinie się dzieje.Za prezydenta Pruszkowskiego nie działo się nic!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarna Polska=partyjka zacofanych sługasów kościelnych! wolałbym zostać gayem niż członkiem SP!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XYZ napisał:
Brawo Solidarna Polska ,szkoda tylko ze nie wiedziałem o akcji. Co raz mi blizej do waszego ugrupowania Właśnie tą akcją przekonaliście mnie do siebie
no to już teraz widać, że kretyniejesz. Wiek robi swoje jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo.dla.palikota.tak.trzymać.jestem.za.waszymi.ustawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że ktoś wreszcie POkazał to Tałatajstwo. Tematy zastępcze, obalanie tabu, szkodzenie Polsce i Polakom. Oto co robi Palikot ze swoją ferajną. POsłowie od Palikota: Pani POpiołek - POważna POmyłka !!!!!!!!!!!!!!! Poznański - Archeolog w byczej skórze !!!!!!!!!!!!!!!!! Kabaciński - Kamerdyner Kwaśniewskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cx napisał:
ciekawi mnie elektorat palikota.. jakim trzeba być bęcwałem żeby popierać takie idioctwo, ten typ wnosi do sejmu jedynie zgorszenie, dewiacje i cąłkowicie aspołeczne treści, żadnych merytorycznych projektów, żadnych konkretnych rozwiązań, tylko sam zamęt... no chyba że to taka papka którą celowo zapycha się media żeby przykryć wszystkie przekręty tego rządu
Lepiej w kruchcie klepać pacierze, prawda? Jakie dewiacje? Jakie treści aspołeczne? Może konkrety zamiast "rydzykowych" haseł!? Palikot w rozmowie z Moniką Olejnik zacytował badania profesora Izdebskiego, który wskazuje, że w Polsce wiek inicjacji seksualnej następuje w wieku 13 lat! I co w tym złego, że przytoczył ustalenia naukowca? Oczywiście można zaklinać rzeczywistość i twierdzić, że Polacy w większości (tej patriotycznej) znaleźli się na tym świecie w wyniku dzieworództwa ale po co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...