Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Solidarność\" będzie nadal zakładem pracy chronionej

Utworzony przez baju baju, 4 września 2013 r. o 10:40 Powrót do artykułu
Baju baju, jeśli Colian zakupił FC Solidarnośc i mają być dodatnie synergie wynikające z tego przejęciaoraz polepszenie wyników finansowych to zwolnienia są pewne tak jak ranek po nocy itp itd. Wszyscy lubimy bajki, ale ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ""Solidarność” miała bardzo słabe wyniki finansowe" to dlaczego ją kupili??? Z harytatywności? Gówno prawda z chciwości do pieniądza!!!! Colian to nie fundacja św. Brata Alberta tylko pazerny inwestor, który musi zabobić i to dużo i dobrze!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wszystkie spoldzielnie to paczki w masle. To normalne ze nowy wlasciciel chce osiagac zyski a nie bawic sie w zapomogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście się cieszę.Tak naprawdę to nie wiem jak i co produkuje się w tym zakładzie i osobiście mnie to nie interesuje.Ważne że pieniądze wpływają mi na konto z miesięczną regularnością.Niech szara masa na mnie pracuje a ja sobie po plotkuję,po patrzę i pojadę swoim fiacikiem do domciu.Osobiście chromolę wszystkie rozporządzenia i zarządzenia prezesa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jest również to że wszelkie niezapowiedziane kontrole w tej firmie sanepidu,pipu są wiadome z dwutygodniowym wyprzedzeniem.Czy te instytucje w Lublinie zawsze tak działają?Przez taki obrót sprawy wszelki codzienny brud można sprzątnąć,wykroczenia zatuszować na czas kontroli.Kontrolerzy stwierdzą że przecież wszysko jest fajnie żadnych wykroczeń nie stwierdzają.A po kontroli powrót do brudnej szarej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...