Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Solidarność” nauczycieli: Chcemy podwyżek!

Utworzony przez Marian Pażdzioch, 14 lutego 2008 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Kadra inżynierska w przemyśle (specjalista konstruktor, technolog, programy CAD/CAM, maszyny CNC sterowane komputerowo) za 2000-2600 brutto za 40 godz. pracy i często więcej. Zapraszam belfrów do nauki techniki i pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powariowali trutnie jedne!!!! Już palma całkowicie odbiła! 2000 zł za pół etatu??!! (18 godz. tyg.) o wolnych feriach i wakacjach nie wspominając.. Ja błagam... jak zaczną strajkować ===> rozstrzelać albo zagnać do kamieniołomów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, niby powinni być to mądrzy i rozsądni ludzie,a faktycznie w żądaniach to głupsi od dzieci z piaskownicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice mają Was dość !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spałować towarzystwo bo rzygać się chce jak ich się słucha. Jak się nie podoba to zmienić pracę albo za granicę. Zobaczycie co to znaczy prawdziwa praca a nie pierdzenie w krzesełka i udawanie ynteligentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele, to ciężko pracująca grupa ludzi. Żadamy tylko godnych płac za bardzo ciężką pracę (często ponad 60 godzin tygodniowo), bez tego już niedługo nie będzie komu uczyć. A ci wszyscy, którzy twierdzą, że nauczyciele to nieroby i ..., to zapewne w szkole nie chcieli się uczyć, a teraz narzekają i zazdroszczą nam przywilejów-bez których zwykły człowiek po pięciu latach ciągłej pracy byłby wrakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miasteczko_bp napisał:
rodzice mają Was dość !!!
Nie sądzę żeby Twój głos był głosem wszystkich rodziców, bo kto jesli właśnie nie nauczyciel wtedy zadbałby o te zmanierowane i pozbawione wychowania rodzicielskiego dzieciaki czy młodzież (?) Jasne każdy nauczyciel to człowiek i bywa różnie ale bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja, nauczyciel WF za 18 godzin pracy, z wakacjami i feriami ma zarabiać 6222(nie będzie chętnych na prezydentów miast). Czy związki zawodowe straciły kontakt z rzeczywistością. Może należy się zająć prawdziwą reformą płac w oświacie. Już w tej chwili wielu nauczycieli WF, pracuje w szkole tylko po to żeby nie płacić ZUS w faktycznej działalności. Szef ZNP zarabiający więcej niż minister oświaty(ok. 12000) upomina się o podwyżki dla młodych nauczycieli zarabiających ok. 800 zł, jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że jest w stanie zrozumieć problemy, młodych wykształconych ludzi bez szans na normalne życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie chciało się komuś uczyć to niech zasuwa za granicę , nauczyciele maja dość uczenia idiotów i deb***i , którym się wydaje że są siłą napędową narodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnormalniej w świecie odwaliło im !!! Nie z moich podatków !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
Powariowali trutnie jedne!!!! Już palma całkowicie odbiła! 2000 zł za pół etatu??!! (18 godz. tyg.) o wolnych feriach i wakacjach nie wspominając.. Ja błagam... jak zaczną strajkować ===> rozstrzelać albo zagnać do kamieniołomów!
Popieram !!! Szajba im odbija !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciktórzy piszą obraźliwe komentarze o pracy nauczycielskiej sami dają świadectwo o zwycięstwie głupoty i propagandy nad rozsądkiem i myśleniem. Uwierzyli i zaufali w "jedynie słuszne" wypociny Wyborczej, w której publikowano artykuły na zamówienie rządzących mających na celu otumanienie słabopiśmiennych i skłócenie ludzi. Czytaj "elektoratu". Nauczyciele powinni wzorem lekarzy i pielęgniarek( którzy odeszli od łóżek pacjentów) zaprzestać przychodzenia do pracy. Dopiero wtedy, gdy rodzice byliby ZMUSZENI do zajęcia się własnymi dziećmi, zapewnienia im opieki i obiadów, oświeciło by ich i docenili fakt, że to szkoła przez większą część doby czuwa nad ich pociechami. Dzieci wszak : 8 godzin śpią, 8 są w szkole i w drodze do i z niej, a rodzice mają do dyspozycji pozostałe 8 godzin. I jak je wykorzystują? Może po takim subtelnym wstrząsie więcej czasu mieliby na refleksję, zajęliby się swoimi potomkami z ADHD i ewentualnie zgodzili na społeczne dyżury w szkołach zamiast nauczycieli? Tak. Zdecydowanie NAUCZYCIELE POWINNI OPUŚCIĆ SZOŁ Y PRZED WAKACJAMI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzic napisał:
Ciktórzy piszą obraźliwe komentarze o pracy nauczycielskiej sami dają świadectwo o zwycięstwie głupoty i propagandy nad rozsądkiem i myśleniem. Uwierzyli i zaufali w "jedynie słuszne" wypociny Wyborczej, w której publikowano artykuły na zamówienie rządzących mających na celu otumanienie słabopiśmiennych i skłócenie ludzi. Czytaj "elektoratu". Nauczyciele powinni wzorem lekarzy i pielęgniarek( którzy odeszli od łóżek pacjentów) zaprzestać przychodzenia do pracy. Dopiero wtedy, gdy rodzice byliby ZMUSZENI do zajęcia się własnymi dziećmi, zapewnienia im opieki i obiadów, oświeciło by ich i docenili fakt, że to szkoła przez większą część doby czuwa nad ich pociechami. Dzieci wszak : 8 godzin śpią, 8 są w szkole i w drodze do i z niej, a rodzice mają do dyspozycji pozostałe 8 godzin. I jak je wykorzystują? Może po takim subtelnym wstrząsie więcej czasu mieliby na refleksję, zajęliby się swoimi potomkami z ADHD i ewentualnie zgodzili na społeczne dyżury w szkołach zamiast nauczycieli? Tak. Zdecydowanie NAUCZYCIELE POWINNI OPUŚCIĆ SZOŁ Y PRZED WAKACJAMI.
I wielu z nich nigdy nie powinno tam wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie. Ci, którzy potrafią pracować, szanują innych i siebie, którzy mają już dość poniżania nie powinni dłużej zgadzać się na status bezwolnych maszynek do głosowania. Powinni się podnieść z kolan i wzorem lekarzy walczyć o godziwą płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
Powariowali trutnie jedne!!!! Już palma całkowicie odbiła! 2000 zł za pół etatu??!! (18 godz. tyg.) o wolnych feriach i wakacjach nie wspominając.. Ja błagam... jak zaczną strajkować ===> rozstrzelać albo zagnać do kamieniołomów!
///////////////////////////////////////////////////////// Większej głupoty nie czytałam, jak żyję!!! To skoro jest nauczycielom tak dobrze, to czemu nie jesteś nauczycielem? Najpierw się wykształć, trochę popracuj, a potem dopiero wypowiadaj się, ok? Zobaczymy wtedy, czy wypowiedź Twoja będzie tak samo oszczercza, krzywdząca i niesprawiedliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
Powariowali trutnie jedne!!!! Już palma całkowicie odbiła! 2000 zł za pół etatu??!! (18 godz. tyg.) o wolnych feriach i wakacjach nie wspominając.. Ja błagam... jak zaczną strajkować ===> rozstrzelać albo zagnać do kamieniołomów!
Głupi jesteś jesli myslisz ze n-le pracuja po 18 godzin pomysl o przygotowaniu do lekcji, sprawdzaniu wypocin dzieci komisjach wychowawczych psycholi ktorych rodzice twierdza ze dzieci sa normalne a ktore laduja na obserwacjach w psychiatrykach radach wiecznych szkoleniach zebraniach z rodzicami kontakcie z kuratorami czesci uczniow policja itd. sam jestes truten i do tego glupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
Powariowali trutnie jedne!!!! Już palma całkowicie odbiła! 2000 zł za pół etatu??!! (18 godz. tyg.) o wolnych feriach i wakacjach nie wspominając.. Ja błagam... jak zaczną strajkować ===> rozstrzelać albo zagnać do kamieniołomów!
rozstrzelać ... a do kamieniołomów wrzucić resztę wykształciuchów i świat będzie nareszcie piękny ... może to by Cię zadowoliło????? polonistka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem nauczycielką matematyki, nie mam zamiaru tłumaczyć się z tego ile godzin prauję i przekonywać o ilości czsu poświęconego na przygotowanie róznych lekcji... Przykro mi jest, że tak źle oceniają Państwo nauczycieli, jestem młodą osobą, pracuję dopiero 3 rok i wkładam w to co robie wiele serca i pracy... Czytając to zastanawiam się po co? Skoro i tak wszyscy będą mnie uważać za lenia, nieroba itp Dla informacji niektórych mam 21h i zarabiam 900 zł na rękę, chcę zaznaczyć , że to ponad etat! Wszystkich uważających moją pracę za odpoczynek, ciągłe wakacje... zapraszam serdecznie do szkół... wtedy będą Państwo partnerami do rozmowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham NAuczycieli za: cierpliwość ,godne życie za minimalną pensję,pracę najemną w bardzo złych warunkach 40 godzin w tygodniu,sprawowanie opieki wychowawczej nad klasąza 40 zł w miesiącu,poświęcanie własnego zdrowia wszechobecnej głupocie i cynizmowi władzy dzieci i ich nieudolnych rodziców,takt,... BIEDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele ciężko pracują bo oprócz pracy w szkole są jeszcze szkolenia,konferencje ,spotkania z rodzicami, a także sprawdzanie prac i zeszytów uczniów i inne papiery.Te osoby które nigdy nie pracowały w szkole niech się nie wypowiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...