Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Solidarność\" protestuje. Będą kolejne pikiety u posłów

Utworzony przez ravajas@wp.pl, 21 lipca 2012 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotnych na zasiłkach, to płaćcie im ze swoich pensji - szefowie związków zawodowych. Ja pracuję uczciwie a zarobię tyle, ile zapłaca za moje usługi klienci. I to dla ich dobra nie podnoszę cen tylko dlatego, żeby zarabiać po europejsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotnych na zasiłkach, to płaćcie im ze swoich pensji - szefowie związków zawodowych. Ja pracuję uczciwie a zarobię tyle, ile zapłaca za moje usługi klienci. I to dla ich dobra nie podnoszę cen tylko dlatego, żeby zarabiać po europejsku.
Ty za dużo pijesz! Pamiętaj jak pijesz nie pisz komentarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brać.się.za.tych.złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za pałowaniem zwolenników,sympatyków komuny. kto chce komuny? ano ci co nie pracują a żądają. Pałą ich i do internowania. !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ravajas@wp.pl napisał:
Panowie "solidarnościowcy", socjalizm już przerabialiśmy. Macie rację, żewiek emerytalny i minimalne płace to dla nas być, abo nie być. Z tym ,że zdecydowanie "nie być". Dlaczego żaden z was nmie zająknie się nawet w kwestii zniesienia obowiązku ubezpieczenia emerytalnego i zniesienia takich zdobyczy seocjalizmu jak płaca minimalna, która hamuje rozwój gospodarczy i powiększa bezrobocie? jeśli chcecie sobie utrzymywać bezrobotnych na zasiłkach, to płaćcie im ze swoich pensji - szefowie związków zawodowych. Ja pracuję uczciwie a zarobię tyle, ile zapłaca za moje usługi klienci. I to dla ich dobra nie podnoszę cen tylko dlatego, żeby zarabiać po europejsku.
Dobrze to już było.WOLNOŚĆ w tym dzikim kraju skończyła się w dniu zamachu Smoleńskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie ludziom spokój napisał:
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
Napisz do BOLKA,dlaczego TO tak skrzywił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie z Saolidarności to o co od nastu lat walczycie to już mieliście. Wam się chyba zatrzymał czas i dalej starjkujecie. Sami do tego doprowadziliście swoimi, dziś tak pięknie opisywanymi, strajkami. To Wasi przedstawiciele-wybrańcy zgotowali w Polsce ludziom biedę, bezrobocie, trudny dostęp do lekarza itd. itp. Na Waszym miejscu przynajmniej bym schował flagę "S" i nie robił z siebie durniów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiego grzyba strajkują przeciw podniesieniu wieku? Przecież przez dodatkowe dwa lata zamiast do pracy to będą chodzić na pikiety biorąc za to kasę jak za zwykły dzień w pracy, bo związkowca przecież nie można zwolnić. A tak na poważnie to za robotę by się wzięli to więcej pożytku przyniosą i sobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie ludziom spokój napisał:
s-S I inne S już tak pomogły,że w Polsce około 4 mln osób przymiera głodem,na osłodę mają ładne wystawy,agencje psl i inne uciechy.Jeszcze się nie zdarzyło aby łażenie z flagami kogoś nakarmiło łazcie dalej,a lud głoduje.
BOLKA teraz za morde i wywlec na ulice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie tą soją "demokrację: z art. 104 ust. 1 Konstytucji RP przyjętej przecież w ogólnonarodowym referendum. Głupi, strasznie głupi elektorat mamy ! A "Solidarność" gdyby miała szczątki przyzwoitości to przestałaby by robić ruchy pozorowane ku pożytkowi tylko jej przywódców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety społeczeństwo nie dostrzega jak wiele traci przez podniesienie wieku emerytalnego!!! W innym kraju patrz. europa zachodnia już nie wspominając południe ( Grecja, Hiszpania) społeczeństwo zlinczowało by taki "rząd".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aqq napisał:
Ty za dużo pijesz! Pamiętaj jak pijesz nie pisz komentarzy!
A chociaz mógłbyś podac jeden argument za tym, że nie mam racji? Śmiało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...