Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
weźcie się do roboty a nie za każdym razem trzeba o Was słyszeć. Wam ciągle źle, ciągle narzekacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PtK napisał:
weźcie się do roboty a nie za każdym razem trzeba o Was słyszeć. Wam ciągle źle, ciągle narzekacie.
jak ci przestaną rodzice dawać kasę w wieku 30 lat, to docenisz co to praca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozatym niewidze nikogo młodego, same osoby ktorych to nie dotyczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
pozatym niewidze nikogo młodego, same osoby ktorych to nie dotyczy
Jak nie dotyczy? to wszystlkich dotyczy, zmiany mają wejść od 2013 więc po co ta demagogia , że nie dotyczy. Każdy ma prawo do protestu więc o co chodzi? Młodość szybko minie a tyrać trzeba będzie! Już widzę tych dziadków na budowie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność jak solidarność?Przeciez to są zwykłe darmozjady.O to ich pełna nazwa Nareście Sami Zostaliśmy Złodziejami NSZZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pod biurem PIS-u nie byli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przysluchiwalem sie debatom na temat calej reformy emerytalnej i najczesciej slyszanym (ze strony oponentow) argumentem bylo: "nie...bo...nie". Dokladnie tak samo argumentowaly moje dzieci, ale One wtedy mialy piec-szesc lat. W tym zas wypadku slyszymy to od doroslych i ponoc zaangazowanych dzialaczy zwiazkowych! Faktycznie maja bardzo wiele do powiedzenia i ciezar gatunkowy dyskusji jest przygniatajacy! Mam nadzieje, ze pierwwsze emocje opadna i Polacy na spokojnie przyjrza sie calemu procesowi wprowadzania koniecznych zmian. Za kilka lat takze mielibyscie pretensje, ze rzad swiadom zagrozenia nie uczynil nic w dziedzinie reformowania tak bardzo krytykowanych obecnie emerytur. O samych "geniuszach" z Solidarnosci pisac juz nie bede......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SW napisał:
Przysluchiwalem sie debatom na temat calej reformy emerytalnej i najczesciej slyszanym (ze strony oponentow) argumentem bylo: "nie...bo...nie". Dokladnie tak samo argumentowaly moje dzieci, ale One wtedy mialy piec-szesc lat. W tym zas wypadku slyszymy to od doroslych i ponoc zaangazowanych dzialaczy zwiazkowych! Faktycznie maja bardzo wiele do powiedzenia i ciezar gatunkowy dyskusji jest przygniatajacy! Mam nadzieje, ze pierwwsze emocje opadna i Polacy na spokojnie przyjrza sie calemu procesowi wprowadzania koniecznych zmian. Za kilka lat takze mielibyscie pretensje, ze rzad swiadom zagrozenia nie uczynil nic w dziedzinie reformowania tak bardzo krytykowanych obecnie emerytur. O samych "geniuszach" z Solidarnosci pisac juz nie bede...... [/quote] [quote name='SW' timestamp='1337006540' post='630183'] Przysluchiwalem sie debatom na temat calej reformy emerytalnej i najczesciej slyszanym (ze strony oponentow) argumentem bylo: "nie...bo...nie". Dokladnie tak samo argumentowaly moje dzieci, ale One wtedy mialy piec-szesc lat. W tym zas wypadku slyszymy to od doroslych i ponoc zaangazowanych dzialaczy zwiazkowych! Faktycznie maja bardzo wiele do powiedzenia i ciezar gatunkowy dyskusji jest przygniatajacy! Mam nadzieje, ze pierwwsze emocje opadna i Polacy na spokojnie przyjrza sie calemu procesowi wprowadzania koniecznych zmian. Za kilka lat takze mielibyscie pretensje, ze rzad swiadom zagrozenia nie uczynil nic w dziedzinie reformowania tak bardzo krytykowanych obecnie emerytur. O samych "geniuszach" z Solidarnosci pisac juz nie bede......
Czy były jakieś debaty? Referendum nie dopuścili było 2 mln podpisów, sztywne podniesienie wieku do 67 lat nie można nawet nazywać "REFORMĄ" Narobili gigantycznego DŁUGU a teraz naród musi cierpieć bo wszędzie CIĘCIA tylko nie u polityków!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie dotyczy? to wszystlkich dotyczy, zmiany mają wejść od 2013 więc po co ta demagogia , że nie dotyczy. Każdy ma prawo do protestu więc o co chodzi? Młodość szybko minie a tyrać trzeba będzie! Już widzę tych dziadków na budowie...
i wejdzie od 2013 ale odrazu nie w pełnym wymiarze, ja mam zapewnione 100% 67 jak niewiecej bo jestem jeszcze młody i sie nie buntuje, bo nieuwazam pracy za zło konieczne, problemem nie jest czas pracy ale jej brak i to ze gdy juz sie jest na emeryturze to jest to emerytura zlodziejska i o to ja mam pretensje do rzadzacych wszystkich parti po rowno boi wszystkie gowno robia oprucz fermentu i prania muzgow, wszystko aby byc przy korycie. z punktu widzenia ekonomi to hyba jedna z niewielu dobrych reform, z punktu widzenia jednostki...to zalezy czego chce jednostka, mi praca do 67 nieprzeszkadza, jesli komus przeszkadza niech wyraza opinie, ale nieh nieudaje ze go to dotyczy gdy ma 62 lata, bo jego to ledwo liznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam zamiaru orać do 67 lat , do tego i tak rozkradną i nie dostaniemy godnej emerytury, także proponuję rozpieprzyć pół kraju jak do rządu nie dociera, że nie będziemy pracować do śmierci za grosze. Przepracowałam 33 lata i co mam, 1500 zł. Dosyć oszukiwania nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SW napisał:
Przysluchiwalem sie debatom na temat calej reformy emerytalnej i najczesciej slyszanym (ze strony oponentow) argumentem bylo: "nie...bo...nie". Dokladnie tak samo argumentowaly moje dzieci, ale One wtedy mialy piec-szesc lat. W tym zas wypadku slyszymy to od doroslych i ponoc zaangazowanych dzialaczy zwiazkowych! Faktycznie maja bardzo wiele do powiedzenia i ciezar gatunkowy dyskusji jest przygniatajacy! Mam nadzieje, ze pierwwsze emocje opadna i Polacy na spokojnie przyjrza sie calemu procesowi wprowadzania koniecznych zmian. Za kilka lat takze mielibyscie pretensje, ze rzad swiadom zagrozenia nie uczynil nic w dziedzinie reformowania tak bardzo krytykowanych obecnie emerytur. O samych "geniuszach" z Solidarnosci pisac juz nie bede......
Pod koniec lat 90 wprowadzono reformę emerytalną. Słyszeliśmy, że teraz bedzie lepiej bo każdy będzie miał swoje konto emerytalne, że ile odłoży pieniędzy tyle będzie miał, że bez reformy system się zawali itp. Po 15 latach słyszymy to samo plus jeszcze to że OFE są be bo zwiększają dług publiczny. Za to jak popracujemy 2 lata dłużej to emerytury będziemy mieli godne i będzie cacy. Myślę, że za parę lat usłyszymy starą śpiewkę i podniosą nam wiek emerytalny, zwiększą składki, wprowadzą obowiązkowy 3 filar i nie wiem co jeszcze. A tymczasem policjant czy inny wojak mundurowy, który przyjdzie do resortu w tym roku za 15 lat będzie mógł sobie pójść na emeryturę (emerytura płacona z budzetu wg ostatniego wynagrodzenia) - argumentacja jest taka, że nie można odebrać praw nabytych - nam natomiast (czyli zwykłym ludziom) można. Można by dlugo pisać - że np. nie ograniczono wydatków na administrację - mniej pieniędzy dla ZUS bo zatrudniliśmy więcej urzędników, że nie walczy się z szarą strefą, śmieciowymi umowami i płaceniem pod stołem, że mimo obietnic nie wprowadzono żadnych mechanizmów, które mają wydłużyć życie i poprawić jego jakość (jakieś obowiązkowe badania lekarskie) - to wszystko na później a na razie dawać w górę wiek emerytalny. No więc co się dziwić, że się zwykły człowiek wk.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
pozatym niewidze nikogo młodego, same osoby ktorych to nie dotyczy
Oni walczą jak kiedyś dziadek z wermacxhtu o lepsze jutrop wnukom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyslektyk_eklektyk napisał:
pozatym niewidze nikogo młodego, same osoby ktorych to nie dotyczy
Oni walczą jak kiedyś dziadek z wermacxhtu o lepsze jutrop wnukom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność w osobach takich ludzi jak: Śniadek, Duda, Guzikiewicz, wespół z sektą pisowską to szkodnicy Polski i Polaków. Takich szkodników wywieźć należy na Syberię, by nie jątrzyli, burzyli spokój społeczny, szkodzili w spokojnym rozwoju kraju. Z góry mówię, że nie jestem z PO, że nie popieram wszystkiego co robi Rząd, ale nie znoszę obłudy i wyrachowanego szkodnictwa skty pisowskiej z Kaczyńskim na czele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...