Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sondaż Radia Lublin: Krzysztof Żuk prezydentem Lublina

Utworzony przez stracona szansa, 5 grudnia 2010 r. o 22:15 Powrót do artykułu
Lublinianie, wybraliście stagnacje i dalszy upadek Lublina. Dzięki Żukowi będziecie mieć wyje***y stadion w upadajacym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczuję Lublinowi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najwyższy czas wyjechać z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również współczuję Lublinowi.Lech Sprawka jest z gównianego PiS ale to bardzo dobry człowiek. A Żuk to fałszywiec. Zresztą, każdy się o tym przekona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, Stadion pochlonie ogromną masę pieniędzy, a Lublin potrzebuje inwestycji w infrastrukturę drogową, lotnisko, obwodnicy. Wyprzedzają nas Bialystok, Rzeszów a żuk chce wybulić tyle pieniędzy na stadion, który nie zmieni obecnej sytuacji. Ponadto Lublin ma ogromne zadluzenie, od którego rosną odsetki, a żukowi zachcialo się nowego obiektu sportowego. Liczylem, ze te wybory odmienią los Lublina, że nasze miasto powróci do grona największych i najszybciej rozwijających się miast polskich. Niestety - wyborcy Żuka - po 4 latach będziecie odpowiedzialni za spadnięcie Lublina do rangi miasta takiego jak Radom.
Ostatnio edytowany 5 grudnia 2010 r. o 22:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szczekać Psiary do budy,martwcie się lepiej waszym wariatem Jarkiem Kłamczyńskim.Nareszcie ludność wschodnia mądrzeje!.Ciekawe co na to Rydzyk,a wczoraj była 19 rocznica radia Ma ryja,a nie głośnik.ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach dr. Żuka i wspominam je bardzo pozytywnie. Sprawiał wrażenie człowieka bardzo kompetentnego podczas wykładów zawsze w sposób przystępny przekazywał wiedzę, często popierając ją przykładami z własnego doświadczenia. Według mnie , biorąc pod uwagę wykształcenie i doświadczenie dr. Żuk był zdecydowanie lepszym kandydatem niż Lech sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja cieszę się z takiego wyniku!!! Gratuluję Panie doktorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff....ulżyło mi. Dobrze, że pisowskie oszołomstwo przegrało....nie ważne kto, byle nie oszołomy z pis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmawiałam z wieloma osobami, które znają dr Żuka osobiście, a nawet tych, którzy znają jego rodziców i słyszałam same pozytywne opinie. Uważam, że jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu i cieszę się, że Lublin dokonał trafnego wyboru Na tą prezydenturę, patrzę z dużym optymizmem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach dr. Żuka i wspominam je bardzo pozytywnie. Sprawiał wrażenie człowieka bardzo kompetentnego podczas wykładów zawsze w sposób przystępny przekazywał wiedzę, często popierając ją przykładami z własnego doświadczenia. Według mnie , biorąc pod uwagę wykształcenie i doświadczenie dr. Żuk był zdecydowanie lepszym kandydatem niż Lech sprawka.
Wasilewski też byl wyksztalcony, też jest doktorem, też wydawal sie byc kompetentny, też jest z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
To prawda, Stadion pochlonie ogromną masę pieniędzy, a Lublin potrzebuje inwestycji w infrastrukturę. Wyprzedzają nas Bialystok, Rzeszów a żuk chce wybulić tyle pieniędzy na stadion, który nie zmieni obecnej sytuacji. Ponadto Lublin ma ogromne zadluzenie, od którego rosną odsetki, a żukowi zachcialo się nowego obiektu sportowego. Liczylem, ze te wybory odmienią los Lublina, że nasze miasto powróci do grona największych i najszybciej rozwijających się miast polskich. Niestety - wyborcy Żuka - po 4 latach będziecie odpowiedzialni za spadnięcie Lublina do rangi miasta takiego jak Radom.
Te mariano ,ty lepiej zagraj na grzebieniu a nie bzdury piszesz,byle co zjesz i byle co piszesz,jak twój guru Obłąkany Kaczyński.Przecież zwyciężyliście i wygraliście wybory ha ha ha.Ciemnotę to wciskaj na swojej wsi pod remizą,takim samym wyznawcom jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariano Italiano Chłopie, co ty bierzesz? grzybki? Zdradź mi jeszcze jakie masz wykształcenie, gdzie się urodziłeś, a potem możesz jechać do największego zadupia w Polsce, czyli Rzeszowa. Tam takie miernoty się realizują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
To prawda, Stadion pochlonie ogromną masę pieniędzy, a Lublin potrzebuje inwestycji w infrastrukturę drogową, lotnisko, obwodnicy. Wyprzedzają nas Bialystok, Rzeszów a żuk chce wybulić tyle pieniędzy na stadion, który nie zmieni obecnej sytuacji. Ponadto Lublin ma ogromne zadluzenie, od którego rosną odsetki, a żukowi zachcialo się nowego obiektu sportowego. Liczylem, ze te wybory odmienią los Lublina, że nasze miasto powróci do grona największych i najszybciej rozwijających się miast polskich. Niestety - wyborcy Żuka - po 4 latach będziecie odpowiedzialni za spadnięcie Lublina do rangi miasta takiego jak Radom.
To co piszesz mielibyśmy jak wygrałby Sprawka. Brawo Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też byl wyksztalcony, też jest doktorem, też wydawal sie byc kompetentny
Nie, nie wydawał się kompetentny - wykształcenie w dziedzinie akustyki można sobie wsadzić w kieszeń w przypadku fotela prezydenta miasta. Dla mnie równie dobrze mógłby skończyć samochodówkę - nie nadawał się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy liczyć że Zuk wywali bandę zasiedziałych niekompetentnych dyrektorów wydziałów UM... tylk wtedy jest szansa na jakieś zmiany!! Gratuluje Profesorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i POzamiatane!!!!!! Już niedługo Lublin zniknie z mapy Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi nazwisko SPRAWKA kojarzy się tylko z Burdelem na ul.Wyzwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi żuk z kondonem zuzytym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...