Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
juś chyba wszyscy poznaliśmy prawdziwe oblicze PO, niech teraz idioci narzekający na PIS zobacza na kogo głosowali :) sami sobie jesciecie winni za to co teraz mamy ....
z ciebie realista jak z koziej d... trąba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że syn wyjeżdża do Warszawy - przynajmniej nie będzie musiał się wstydzić za preferencje mieszkańców Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze - jakoś PO od razu po przejęciu władzy po 2007 r. zdjęło z roboty całą S-19 miała być do 2013-14 r gotowa, więc PO nam nie jest potrzebne, mam nadzieje że do rządu tez wróci PiS i będzie sprawiedliwiej dzielił pieniądze, a nie tylko na Gdański, Poznanie i Wrocławie...
Dzielić to każdy potrafi tylko trzeba mieć co.Wasz pisiak nie jest entuzjastą UE więc z kasą może być krucho i z s-19 już dłgo może czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@lublinianin........."jak ta polityczna prostytutka..." Ładnie się podpisujesz :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze ten PiS wyjdzie wam bokiem. Nie jestem zwolennikiem PO ale PiS to zupełny obłęd. Lublin zasługuje na to by iść do przodu i to się w tej chwili dzieje (zgoda bardzo wolno) ale jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwa razy siedziałam w Komisji Wyborczej.I wypowiedzi były zgoła odmienne.SLD,PO,Palikot aby nie PIS-u.Sondaż zebrany po mszy pewnie katedrze.W Życiu PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENESIS 6:5-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przypomnę że stadion na zygmuntowskich chciał robić jako pierwszy niejaki Pruszkowski, za którego wybudowano halę w środku osiedla której koszty budowy były wielokrotnie większe niz planowano a hala dziś nie jest funkcjonalna. Proszę przypomnieć sobie projekt koszmarek który miał być robiony na zygmuntowskich co oznaczałoby paraliż komunikacyjny (trzeba było wywieść tony ziemi z wałów co podniosłoby gigantycznie koszty budowy). Więc obrzucanie Żuka za stadion to paranoja. Stadion jest na 60 lat. A w ostatnich 60 latach mieliśmy drużyny od ekstraklasy do okręgówki. Ludzie którzy się wypowiadają na ten temat nie mają o tym zielonego pojęcia. Jak Motor wejdzie za 1,5 roku do 1 ligi to co juz będzie super ??? stuknijcie się w głowę. Jak ktoś jest złośliwy i widzi stadion a nie chce widzieć tych wszystkich robót i dzwigów to nic mu nie pomoże poza lekarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski przez 8 lat nabudował, światła na al.Warszawskiej, żeby mieć dobry dojazd do swojego domu wyrażaj się katoliku o jakich szmatach myślisz?
Za moich czasów wybudowano znacznie więcej sygnalizacji świetlnych. I proszę mi wierzyć, to nie prezydent miasta decyduje o lokalizacji świateł. Na marginesie dodam, że prawo jazdy mam od 5 lat (zdawałem egzamin rok po zakończeniu prezydentury) nie mogło więc mieć to związku z moim dojazdem do domu. Wjeżdżam od ul. Sikorskiego. Tak mi wygodniej. Pozdrawiam Andrzej Pruszkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że sondaż był robiony pod PiS. Po prostu. A gdzie formacja Gowina? Wczoraj był on w Lublinie i rusza w naszym regionie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich czasów wybudowano znacznie więcej sygnalizacji świetlnych. I proszę mi wierzyć, to nie prezydent miasta decyduje o lokalizacji świateł. Na marginesie dodam, że prawo jazdy mam od 5 lat (zdawałem egzamin rok po zakończeniu prezydentury) nie mogło więc mieć to związku z moim dojazdem do domu. Wjeżdżam od ul. Sikorskiego. Tak mi wygodniej. Pozdrawiam Andrzej Pruszkowski
Wy w tym PIS-ie to chyba wszyscy nie macie prawa jazdy i pewnie dlatego nie widzicie potrzeby rozbudowywania infrastruktury. Był Pan chyba najgorszym Prezydentem jakiego miał Lublin. 8 lat zmarnowanego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy w tym PIS-ie to chyba wszyscy nie macie prawa jazdy i pewnie dlatego nie widzicie potrzeby rozbudowywania infrastruktury. Był Pan chyba najgorszym Prezydentem jakiego miał Lublin. 8 lat zmarnowanego czasu.
aha.... to dlatego nie widzieli potrzeby dogadania się z Echo i przebudowy tego zakorkowanego skrzyżowania przy górkach Czechowskich ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pis to ciemnota - myślicie że wam wszystkim zapomogi dadzą ? rozczarujecie się - wszyscy moi znajomi którzy ich popierają to albo nieudacznicy życiowi albo opętani przez czarnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ciekawa opinia, a mnie nikt nie pytał :P Ale pis to nie jest żadna alternatywa dla po, za to szopki smoleńskiej nam nie zabraknie
Spokojnie te badania to tylko wrzutka PIS na która łapią się media. Ciekaw przy tym jestem dlaczego Dziennik nie zrobił swoich badan które zweryfikowalyby te dane. PiS nie ma takiego poparcia w Lublinie. Są wiarygodne badania pokazujące ze co prawda PIS prowadzi w rankingu ale w regionie natomiast w Lublinie zdecydowanie przeważa PO ciagnieta w górę popularnością Prezydena Żuka. A już kuriozum jest przypisywanie takiego poparcia partii Palikota - to absurd . Ta partia w innych badaniach jest na granicy błędu statystycznego Chcecie mieć wiarygodne działania - to zledzcie samemu badania poparcia da partii politycznych i poparcia dla prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś mnie to nie dziwi ze na biednym i zacofanym wschodzie populistyczne hasełka trafiają do ludzi i popierają oni takie a nie inne partie. A jeszcze jak ksiądz z ambony zachęca to juz w ogóle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoka pozycja partii paligł*pa wydaje się conajmniej dziwna. Trzeba wziąc poprawkę, że to sondaże, które zamawiane przez raczej stronnicze media, służą m.in. "wyciągnięciu" w góre wybranych partii. Warto chociażby przypomnieć sobie kiedy ruch tego idi**y pojawił się znikąd i został przed wyborami wypromowany przez media w czasie kilku tygodni. Uważam, ze takich ludzi jak on -antypolaków- powinno się pogonić PRECZ! I to jak najszybciej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego w katolickim Lublinie wygrywa partia kierowana przez człowieka przesiąkniętego nienawiścią. Jest to kompletnie sprzeczne z nauką kościoła , który mówi żeby miłować bliźniego swego jak siebie samego. Co na to katolicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniano dodać ze jest to informacja sponsorowana przez zleczjącego sondaż spalonego kota.   Tutaj jak na prywatnych studiach .Nie zdobywa się wiedzy tylko kupuje dyplom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskakuje ilość komentarzy??? To etatowe lewackie klakiery. Oprócz emocjonalnej papki, plucia jadem, zauważcie, że nie piszą nic w kierunku merytorycznej dyskusji. Próbują tylko sprowokować czytelników, wytrącić z równowagi atakując w każdy możliwy sposób, a to sferę religii (np. post. #55 dlaczego w katolickim Lublinie... ?, "ksiądz z ambony zachęca..." #53, itd.), a to pisaniem, że tu jest biedny zacofany wschód i głosuje na pis (w domyśle bogaty i postępowy zachód głosuje inaczej - #53), itp.   Myślę, że najlepiej podejśc do tych opinii z dystansem, wziac na to poprawkę, że są ludzie, którym się płaci za m.in. pisanie komentarzy po to by kierunkować opinie innych czytelników (mentalność stada).   Dlatego, jeżeli sam/sama widzisz, w jakim kierunku sprawy idą w naszym kraju, kiedy widzisz jak coraz bardziej dookoła daje się zauważyć biedę, kiedy czujesz, że u góry są ludzie, którzy mają gdzieś zdanie ponad miliona obywateli, którzy podpisali się pod przeprowadzeniem referendum w bardzo ważnej sprawie, i zabierają taką możliwość by społeczeństwo zadecydowało, to oznacza, że warto sobie przypomnnieć co obiecywali przed wyborami, jak bardzo nas okłamali i teraz zbliża się czas by ich z tego rozliczyć. Wybory będą ku temu najlepszą okazją.   Masz dobrą pamięć? Przypomnij sobie skąd wywodzi się partia palikota, czy gowin i z kim współpracują głosując w sejmie?      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż przeprowadzony na zlecenie ewybory.eu. Przeprowadzenia takiego badania to niemały koszt. Czy ktoś z Czytelników orientuje się - kto jest autorem tej strony? - jakie są źródła finansowania tej strony oraz zlecanych badań?   Bo ja mam spore wątpliwości co do niezależności tych "badań". Tym bardziej, że na stronie ewybory.eu nie udało się znaleźć wydawcy. Może ktoś z czytelników pomoże znaleźć takie informacje?????? Jeżeli ktoś wie, to proszę o informację z podaniem źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...