Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaskakuje ilość komentarzy??? To etatowe lewackie klakiery. Oprócz emocjonalnej papki, plucia jadem, zauważcie, że nie piszą nic w kierunku merytorycznej dyskusji. Próbują tylko sprowokować czytelników, wytrącić z równowagi atakując w każdy możliwy sposób, a to sferę religii (np. post. #55 dlaczego w katolickim Lublinie... ?, "ksiądz z ambony zachęca..." #53, itd.), a to pisaniem, że tu jest biedny zacofany wschód i głosuje na pis (w domyśle bogaty i postępowy zachód głosuje inaczej - #53), itp.   Myślę, że najlepiej podejśc do tych opinii z dystansem, wziac na to poprawkę, że są ludzie, którym się płaci za m.in. pisanie komentarzy po to by kierunkować opinie innych czytelników (mentalność stada).   Dlatego, jeżeli sam/sama widzisz, w jakim kierunku sprawy idą w naszym kraju, kiedy widzisz jak coraz bardziej dookoła daje się zauważyć biedę, kiedy czujesz, że u góry są ludzie, którzy mają gdzieś zdanie ponad miliona obywateli, którzy podpisali się pod przeprowadzeniem referendum w bardzo ważnej sprawie, i zabierają taką możliwość by społeczeństwo zadecydowało, to oznacza, że warto sobie przypomnnieć co obiecywali przed wyborami, jak bardzo nas okłamali i teraz zbliża się czas by ich z tego rozliczyć. Wybory będą ku temu najlepszą okazją.   Masz dobrą pamięć? Przypomnij sobie skąd wywodzi się partia palikota, czy gowin i z kim współpracują głosując w sejmie?
Hi.Podoba mi się to co piszesz.Faktycznie stado baranów jest karmione od lat tylko jednym.Zamachem w Smoleńsku.Przecież nic nie może się odbyć by zakompleksiony stary kawaler nie mający nawet konta bankowego nie znający się na internecie nie wspominał o tym za każdym razem powtarzając swoją mantrę.No cóż jego dawny kolega mówił że głupi lud wszystko kupi.Jedna szkoła PIS. Co do kleru.Pewien pasterz mówił co cesarskie cesarzowi co boskie Bogu.Dziś jest inaczej .Próbują zawładnąć wszystkim nie tylko umysłami ale nadewszystko majątkiem.Tak naprawdę to chyba nie wierzą w Boga i uważają że liczy się tylko to co teraz i tu. Pytanie .Ile płaca ci za te wpisy bo pewnie jest tak jak ze zlodziejem który krzyczy -łapać złodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak ze deb***e moga glosowac na PO jakie sa fakty 3 mln wyjechało z kraju,ludzie na miejscu pracuja za grosze,niedługo na emerytury nie bedzie bo oszolomy przejedza kase z OFE,moj ukochany kraj jest zadłużony niesamowicie praktycznie jest bankrutem dodatkowo praktycznie wszystkie banki i przedsiebiorstwa sa w rekach zagranicznych.Dzieki tym idiotom z PO Polski praktycznie juz nie ma pozostała tylka flaga i godło.Według Gazety koszernej wszystko jest ok moge tylko zyczyc wiecej rozumu dla rodakow i przjrzenia w koncu na oczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi.Podoba mi się to co piszesz.Faktycznie stado baranów jest karmione od lat tylko jednym.Zamachem w Smoleńsku.Przecież nic nie może się odbyć by zakompleksiony stary kawaler nie mający nawet konta bankowego nie znający się na internecie nie wspominał o tym za każdym razem powtarzając swoją mantrę.No cóż jego dawny kolega mówił że głupi lud wszystko kupi.Jedna szkoła PIS.
Dla mnie nie ma większego znaczenia czy ktoś ma konto w banku czy nie ma, ani czy "zna się na internecie" czy nie zna (cokolwiek przez to rozumiesz). Ale żeby negować czyjeś dążenie do wyjaśnienia największej katastrofy w historii powojennej Polski, to naprawdę albo trzeba być głupcem albo zdrajcą.  
Co do kleru.Pewien pasterz mówił co cesarskie cesarzowi co boskie Bogu.Dziś jest inaczej .Próbują zawładnąć wszystkim nie tylko umysłami ale nadewszystko majątkiem.Tak naprawdę to chyba nie wierzą w Boga i uważają że liczy się tylko to co teraz i tu. Pytanie .Ile płaca ci za te wpisy bo pewnie jest tak jak ze zlodziejem który krzyczy -łapać złodzieja.
Skoro przez tyle wieków nie "zawładnęli wszystkim" to bądź spokojny, że teraz też mają raczej dobre niż złe zamiary. Bo nie wiem czy wiesz ale Polacy przetrwali wiele kryzysów w swojej bogatej historii, wojen, głównie dzięki temu, że w ich umysłach i duszach mieli  wiarę w Boga. Gdybym był okupantem, prowadził wojne psychologiczną, atak na wrogi mi kraj - cel-  to najważniejszą rzeczą do jakiej bym dążył, byłoby zabicie w obywatelach tego kraju ich wiary, religijności. A cała reszta, mając w dyspozycji tv, radio i gazety, poszłaby już z górki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idiotyzm. Pod którym kościołem robiono ten sondaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętacie złodziejską prywatyzację? Wiecie jak teraz nazywa się ich partia? Bo ja wiem i pamiętam. Szkoda, że nie ma uczciwych POlityków...
AWS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na straszenie Rydzykiem i Smoleńskiem to może nabierze się 10-letnie dziecko. PO nie ma ŻADNYCH powtarzam ŻADNYCH argumentów. Tak samo jak ta polityczna prostytutka PSL. Może tym razem wreszcie nie wczołga sie do sejmu dzięki głosom ciemnego luda. Tak trzymać lublinianie.
PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie nie ma większego znaczenia czy ktoś ma konto w banku czy nie ma, ani czy "zna się na internecie" czy nie zna (cokolwiek przez to rozumiesz). Ale żeby negować czyjeś dążenie do wyjaśnienia największej katastrofy w historii powojennej Polski, to naprawdę albo trzeba być głupcem albo zdrajcą.   Skoro przez tyle wieków nie "zawładnęli wszystkim" to bądź spokojny, że teraz też mają raczej dobre niż złe zamiary. Bo nie wiem czy wiesz ale Polacy przetrwali wiele kryzysów w swojej bogatej historii, wojen, głównie dzięki temu, że w ich umysłach i duszach mieli  wiarę w Boga. Gdybym był okupantem, prowadził wojne psychologiczną, atak na wrogi mi kraj - cel-  to najważniejszą rzeczą do jakiej bym dążył, byłoby zabicie w obywatelach tego kraju ich wiary, religijności. A cała reszta, mając w dyspozycji tv, radio i gazety, poszłaby już z górki...
No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjeżdżaj bo takich w Polsce nie potrzeba ! Pan Bóg cie opuścił a diabeł zawładnął twoim ciałem i umysłem jeżeli go masz ! To straszne że tacy chodzą po Polskiej ziemi ! Cynizm szkodnictwo fałsz i obłuda a jak to się ma z tym co podobno wyznajesz - religią ? tak tam uczą ? gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS TO PARTIA AWANTURNIKÓW I MARUDERÓW
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest najlepszy dowód na to że tutaj nie da się żyć bo trzeba być chyba mądrym bardzo inaczej żeby być takim wściekłym PiSdzielcem jak mieszkańcy naszego zadupia.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak palili na stosie to w imię boże !! Nie chce tej bandy !!! NIDGY ! czarnej mafii i ich popleczników !
  GŁUPIŚ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może tak być że w radzie miasta 16-17 radnych (większość) będzie miał PiS, ale raczej prezydentem miasta zostanie Żuk, bo w porównaniu z Wasilewskim inwestycji zrobił naprawdę dużo. Myślę że jakoś się dogadają - jak chcą to potrafią....
Gdyby jakikolwiek prezydent miał takie dofinansowania jakie ma w chwili obecnej p.Prezydent Żuk też zrobiłby dużo a może jeszcze więcej,więc nie wychwalaj tak osiągnięć p.Prezydenta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadna z tych nędznych i postkomunistycznych partii sejmowych, które różnią się tylko nazwą nie jest im na rekę budowa silnej, bogatej, niepodległej i autonomicznej Polski.   - Nie zależy im na odpowiedzialnych obywatelach, których stać na godny poziom życia choćby na niższych szczeblach pracy. -Nie zależy im aby ludzie byli wykształceni i potrafili logicznie i samodzielnie podejmować decyzje. - Nie zależy im aby obywatel myślał i działał idywidualnie, a nie kolektywistycznie dla którego najwazniejszą wartością jest rodzina i zapewnienie jej godnego bytu. - Nie zależy im na Naszej poprawie poziomu życia, zdrowia, uproszczeniu i ujednoliceniu prawa. - Nie zależy im na likwidacji podatku dochodowego, belki, obniżeniu kosztów pracy i obciążeń pracodawcy i pracowników, które stanowią wielki balast dla portfela Polaka. - Nie zależy im aby Polacy mogli się szybko bogacić dzięki swojej pracy i mądrym decyzjom. - Nie zależy im na obniżeniu akcyzy, VATu i kosztów związanych z energią elektryczną, paliwami, gazem, które są fundamentem rozwoju gospodarki a które znacząco wpływają na cene wszystkich produktów i usług. - Nie zależy im aby pozbyć się "swoich" układów, stołków, nepotyzmu, malwersacji oraz wszelkich przekrętów jakich się dopuscili w ostatnich dekadach niszcząc i skłócając nasz piękny kraj Polskę. A jeszcze nie tak dawno potęgą Europy. - "Im" ZALEŻY aby skłócać Nas do tego, za którą partią jesteśmy, szydzić i szykanować się wzajemnie. - "Im" ZALEŻY aby Nami manipulować przez media-gazety, telewizje i "ich" portale w Internecie. - "im" ZALEŻY abyśmy byli marionetką bez własnego zdania, kolonią Merkel i Putina, krajem zbytu ich produktów a zarazem tanią siłą roboczą dla ich własnych celów i korzyści. - "Im" ZALEŻY abyśmy wiedzieli jak najmniej najlepiej nic. Siedzieli cicho, nie awanturowali się, nie walczyli o swoje. Abyśmy nie zmieniali poglądów, nie robli nic poza ślepym głosowaniem jak stado owieczek, które idą na ścięcie, które nie są świadome przyszłości jaka je czeka, które można dowoli regularnie okradać z ich własnej godności i futra. - "Im" ZALEŻY aby Polak był owieczką...   Zanim zagłosujesz drogi Polaku pomyśl co Ty chesz zrobić dla siebie, rodziny, swoich dzieci. Pozwól sobie i Nam wszystkim Polakom godnie żyć i cieszyć się w przyszłości z naszego pięknego kraju o niesamowitej historii. Nie pozwól aby tyle lat walk i ofiar naszych rodaków poszło w zapomnienie.   Miej za cel i honor walczyć i tworzyć lepszą Polskę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzetelnie zrobiony sondaż wśród ludzi, a nie wśród internautów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...