Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ostrożnie podchodzę do sondaży przeprowadzanych na zleczenie Wyborczej, bo widać w nich pewną tendencję, chyba wszyscy wiedzą o czym mówię. Jestem absolutnie przekonany o tym, że Żuk wygra te wybory, bo Muszyński to nie konkurent, ale w 13% dla przedstawiciela PiSu w Lublinie  uwierzę dopiero jak zobaczę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze byłoby, gdyby Pan Żuk wygrał już w I turze. Byłoby taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie PO? Taśmy zapomnieli? Złe rządy w Polsce POpieracie? To głosujcie dalej na PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS wystawiając takich kandydatów jak ta miernota sam sobie strzela w kolano! Przepraszam bardzo ale ta miernota, co on takiego zrobił? co takiego ten ktoś zrobił: -prezes lotniska z nadania -cichutki "przetarg" na limuzynę dla "vipów" i to w momencie kiedy jeszcze lotniska nie było, ba ogrodzenie dopiero stawiali -jakie to były przepychanki z zatrudnieniem pana od kierowania strażakami na lotnisku.    i teraz wychodzi takie coś na schody pod zamkiem i punktuje Żuka, że stadion za duży, że basen za duży. że wszystko źle, niedobrze i do du........ . to jest jego cały program, wypunktować że wszystko jest do bani i tyle!   powtarzam drodzy towarzysze z pisu, tym kimś nie wygracie wyborów, zacznijcie myśleć, teraz przegracie ale może wyciągnięcie wnioski i za 4 lata zbliżycie się choć troszkę do prezydenta Żuka! potrzebny jest Wam przebojowy kandydat, rzeczowy, przygotowany merytorycznie a nie kolejna łajza która tylko krytykuje! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro taka gigantyczna przewaga to jakim cudem mogłoby dojść do II tury. Tego nawet nie tłumaczy schizofrenia. Swoją drogą dziennik odwołując się do informacji wybiurczej ,sam wpisuje się w elementy schizofrenii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety kampania pis to tragedia, powinni wywiesić plakaty chcemy przerżnąć zdrowo, wspólny lublin ( psl) powinien udzielić im szkoleń, senator Czelej i posłowie z lubelszczyzny powinni brać przykład z posłow psl którzy wspierają wybory po prostu wielka d--pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIs powinien wycofac Pana  Muszyńskiego, wczoraj się okazało,ze karany jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOKAUT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak programu Pis chciał przykryć oczernianiem prezydenta Żuka to teraz sie zemści w wyborach, tak nieuczciwie nie  prowadzi się kampanii, nie przedstawiając swojego programu tylko zajmując sie krytyką obecnego prezydenta- nieczysta taktyka odwróciła sie przeciwko pisowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka taktykę przyjął pis na wybory krytykować Żuka, bo sami NIC nie zrobili i pomysłu nie mają co zrobić, nawet Muszyński w programie zapowiedział, że bedzie kontynuował zaplanowane inwestycje przez Żuka, choć tak wszystko krytykuje  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byłby wynik super i dla nas mieszkańców i dla Lublina, bo można być pewnym ze Żuk bedzie nadal rewitalizował miasto :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię polityków i nie chodzę na wybory bo nie będę komuś załatwiał pracy  skoro sam jej nie mam !!!      ALE   może to i propaganda przedwyborcza dla PO - ale skuteczna i w finale coś dająca mieszkańcom tego miasta. Przypomnę że niegdyś przed wyborami za rządów PiS-Samoobrona-LPR- samorządowcy tych partii zamiast coś robić dla mieszkańców po prostu uprawiali politykę sporów, knucia intryg i zajmowali się szukaniem wrogów. A politycy samorządowi powinni być rozliczani ze skuteczności swoich działań-tego nikt nie zaprzeczy.        Więc jak już miałbym pójść do wyborów to napewno wybierałbym skutecznych w działaniach i coś robiących za swoje pobory pochodzące z moich podatków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko marian kowalski tylko tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że Zuk ma 99 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujcie na Zuka to okradnie WAS jeszcze bardziej-za jego kadencji podatki wzrosly 300%,oplaty za uzytkowanie wieczyste 400%,tylko debile tego nie widza ze Lublin traci miejsca pracy ,mlodzi wyjezdzaja z tego grajdola za granice a miasto staje sie kalebka zydostwa i emerytow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popierajcie K. Żuka , To pierwszy  prezydent który zrobił tak wiele dla miasta, nowych inwestycji chyba nie trezba wymieniac bo każdy widzi. A co do komentarza ewy to ogólnie z Polski ludzie wyjeżdzają Ci któym sie nie chce pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest wynik, który mnie nie dziwi, jak posłuchałem P. Muszyńskiego w telewizji to za głowe się złapałem co ten człowiek wygadywał, w ogóle jaka intonacja glosu, no zachowywała się jakby był nienormalny...strach aż pomysleć ,ze ktoś taki mógłby miasto reprezentować jako Prezydent to porażka by byla i wstyd na cały świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten występ artystyczny w tvp P. Muszyńskiego powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten występ artystyczny P. Muszyńskiego  w telewizji to powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest Prezydent, na takiego człowieka czekaliśmy kilka lat!!!! Nie tylko moja opinia w rankingach ogólnopolskich też Pan Żuk wygrywa.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...