Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I to właśnie jest praca dla Straży Miejskiej a nie tylko łażą cały dzień i czekają żeby ktoś źle zaparkował bo najłatwiej mandat wypisać. Niech w końcu do czegoś się przydadzą skoro żyją z podatników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech Straż Miejska w końcu się na coś przyda i strąca sople i odśnieża chodniki i parkingi. a nie tylko łażą i czekają żeby ktoś źle zaparkował bo tak najłatwiej mandat wypisać.
0
W piątek strażnicy znaleźli 12 miejsc w których sople zwisały z dachu ja pitoleeeeeeeeeeeeeeeeeee przez caly bozy dzien????????????? i wszyscy razem???????????????????????? pogratulowac!!!!!!!!!!!
0
Prawie na każdej kamienicy zwisają sople. uważąjcie wszyscy, nikt wam życia niezwróci
0
Wracala krowa od rydzyka tak ja zernal w budzie.tzn kosciole ze az pi.da penkla
0
A Kurierze Lubelskim napisali, że to na Placu Wolności.
0
Co w tym czasie robił monitoring miejski?!
0
[background=rgb(252, 252, 252)]Bardzo proszę o kontakt osobę poszkodowaną 516 762 377[/background]
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: