Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowica: Dwie dyrektorki rządzą jedną szkołą

Utworzony przez jjj, 1 września 2010 r. o 21:46 Powrót do artykułu
Proponuję Sąd Boży, na śmierć, nie na niewolę. Najlepiej na topory. I sprawa się sama rozstrzygnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można jeszcze inaczej rozwiązać ten problem. Niech jedna z nich idzie na urlop dla podratowania zdrowia. Po roku pójdzie druga. I tak naprzemiennie. Można? Można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać jak się pchają świnie do koryta !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotka nie jest z archiwum tylko z serwisu z grafikami ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zawieszona w obowiązkach dyrektor (Teresa Paluch-Kasprzyk)sądowego rozstrzygnięcia nie respektuje. Pod koniec wakacji próbowała wydawać polecenia pracownikom , podejmowała czynności przy przeprowadzaniu egzaminu poprawkowego, zatrudniła 2 nauczycieli, organizowała rozpoczęcie roku. Zwołane zostały także 2 rady pedagogiczne ? jedna przez pełniącego obowiązki dyrektora, druga przez zawieszonego w czynnościach." Do garów aferzystko. Wydawać rozkazy w swojej chałupie swojemu staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wątpliwą przyjemność poznania Pani skarbnik tej Gminy. Jeśli cała władza tam tak wygląda , to zachowaj Boże. Całe szczęście niedługo wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie kokos... Pusty w srodku, zamiast mózgu to próżnia... A co wybory lub dyrektorki w szkole mają do Pani Skarbnik? Człowieku jak nie umiesz czytać i nie wiesz czego dotyczy te forum, a konkretnie dany post to idź do szkoły gdzie są dwie dyrektorki i się naucz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A spiritus movens całej tej sytuacji jest nie kto inny jak pani wójt Krystyna Jaśkiewicz, która czerpie jakąś dziwną satysfakcję z tego, że skłóciła całą gminę, a zajmuje się głównie składaniem doniesień do prokuratury na różne osoby. Już jej zostało niewielu ludzi, z którymi się jeszcze nie procesowała. Dopóki to babsko nie zniknie z zajmowanego stanowiska, ten bajzel będzie trwał w najlepsze. Skandal! Szkoda dzieci, które ponoszą konsekwencje wygórowanych ambicji i egoizmu dorosłych. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE W TEJ SOSNOWICY NA 1 DYREKTORKĘ PRZYPADA 50 DZIECI TO JEST METROPOLIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a coś mi mówi, że Panią Wójt czeka to samo, co proboszcza Mikulskiego - taczka na pierwszej stronie "Słowa Podlasia". Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczę się w tej szkolę,mieszkam w tej gminie i wiem że to nie nasza kochana wójt kłóciła tylko pani Kasprzyk,w 2009 r.zniknęło większość dotacji unijnych i o tym toczyła sięsprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myśle ze to Pani Wójt ma racje tak jak mówili z kuratorium wójt rządzi a Pani Kasprzyk powinna odejsc z honorem a nie tylko przedłużać to wszystko, nie uważacie że to straszny wstyd na cały kraj bo ja tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy podobny problem w Zarzeczu gmina Puławy.czy tym wójtom sie poprzewracało w głowach?walczymy o nasza była p.dyrektor i mam nadzieje ze wygramy bo dzieci nasze kochaja była dyrektor:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...