Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spa Orkana czynne od środy. Zobacz ceny

Utworzony przez Franek, 21 czerwca 2011 r. o 13:39 Powrót do artykułu
moj mąż tam pracuje i ja nie lubię tego spa z jego qpowieści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KONRAD napisał:
JAK SIE WCHODZI DO SAUNY W STROJU I CHODZI PO BASENIE I POD PRYSZNIC BEZ KLAPEK TO NIESTETY RYZYKO JEST DUZE ZARAZENIE SIE GRZYBKIEM BĄDZ CZYMS INNYM.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morzesz złapać kurzajki lub coś jeszcze gorszego są tam różne żeczy o których ci się nie śniło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedzilem ostatnio SPA Orkana Wiocha, wiocha, wiocha!!!!! Same sauny beznadzieja! Rozumiem ze jesli jest wiecej niz 5 osob to po wyjsciu z sauny maja odpoczywac siedzac na lawce bo lezakow tylko 3 albo 4! Co do basenow to zdecydowanie ta sama sytuacja! Jacuzi pelne! oczywiscie jedno a drugie postawiona jakas informacja ze rezerwacja??? Jaka rezerwacja???? to ktos tutaj jest uprzywilejowany i placi extra???? Rezerwacja dla pieciu lachonow!!! Gosc wszedl to jasno mu daly do zrozumienia ze REZERWACJA!!!! Co do ceny to nie zwracam na to uwagi ale dla studenta czy osob na rencie to pewnie cena z kosmosu! Jesli ktos ma mozliwosc to polecam zdecydowanie w Zamosciu Artis hotel!!! Ostatnio bylem w niedziele i ku mojemu zaskoczeniu kilka osob doslownie! Aqarium rewelacja- sauna parowa mozna sobie robic swiatlo w kolorach jakie kto lubi i oczywiscie jak juz zaznaczylem kilka osob, wiec mozna trafic ze nie bedzie nikogo i wtedy z partnerem czy partnerka rozkoszujemy sie chwila relaksu intymnie. Jacuzi wieksze i mniejsze zdecydowanie lepsze niz na orkana!!! Z sauny suchej nie kozystalem ale zrobie to nastepnym razem! Co do basenu to przede wszystkim bez chloru i to jest duzy plus. Sporo miejsca do poplywania i relaksu! Cenowo moze drozej ale 15 zl za osobe basen i podstawa to to ze bez limitu czasowego!!! Sauna parowa 25 zl za 1h i oczywiscie nikt nie zwraca uwagi na to kto ile tam siedzi! Czysciej, ladniej a sama obsluga mila i kulturalna! Polecam zdecydowanie Artis w Zamosciu i zdecydowanie odradzam SPA Orkana!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do SPA Orkana, to byłam tylko raz i nie chciałabym za bardzo się wypowiadać, bo po jedny razie chyba nie mogę się jakoś specjalnie rzetelnie wypowiedzieć moim zdaniem.   Za to mogę stwierdzić z pewnością, że jak chcecie prawdziwe SPA, to lepiej ruszyć się do Nałęczowa i tam zarezerwować sobie weekend w SPA Nałęczow. Ceny normalne, a po wyjeździe na pewno nie ma pouczucia straconych pieniędzy. Jak już za coś płacę, to szukam profesjonalistów, a tam masa zabiegów, dookoła lekarze, dietetycy, każdy coś doradza. Naprawdę polecam, listę zabiegów znajdziecie na www.spanaleczow.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś byłem w Spa Orkana i tu spotkała mnie niemiła niespodzianka. Pływałem sobie jak zawsze. Na torze ze mną jakieś 4 osoby. Na torze obok piėć. Trochę ciasno, ale jak sie chce to się da. Nagle przychodzi jeden z ratowników i stawia talblczkę " rezerwacja" przy moim torze i prosi o przejście na ten obok, bo na tym on będzie udzielał jednej Pani lekcji pływania. Zwątpiłem. Godzina około 18 - tej, ludzi multum a tu dla jednej osoby cały tor! Chciałem zauważyć, że ja też płacę za pobyt i chciałbym w normalnych warunkach spędzić czas za który zapłaciłem. Powinni robić tak jak na Uniwersytecie Przyrodniczym - mieć grafik rezerwacji. Wtedy nie musiałbym tłoczyć się z 10 - cioma osobami na jednym torze. Przyszedłbym kiedy indziej.... Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo rzeczywiście spa to ciężko nazwać to coś .... brudno, śmierdząco, niesympatyczny personel obsługujacy sauny, brak koloroterapii w saunie aroma, a o olejku tez można zapomnieć. Jak sam sie nie upomnisz do obsługi tak nie ma.  A ceny dla idiotów!! Nie polecam tego pseuda spa-bo to tylko z nazwy spa, W Spa  powinien byc spokój, intymność, piekne zapachy-a nie chlor lub do wyboru zapach szczyn pod natryskami!!! relaks a nie tłumy piszczacych, biegajacych dzieciaków!!!żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Spa Orkana jest super. Miło i przyjemnie. Bardzo czysto w porównaniu z innymi basenami w Lublinie! Jestem bardzo zadowolona z ostatniej wizyty i na pewno tam jeszcze wrócę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to jakaś porażka, skoro te ceny nazywa się "burżujstwem"... wy byście wszystko chcieli za 5 zł.
Hahahaha ! Brawo Lubliniaki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W porównaniu do SPA Nałęczów to drogo!
Drogo nie drogo, doliczając dojazd i biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty Orkana bije na łeb Nałęczów, i dodatkowo propagowanie POPRAWNEJ KULTURY SAŁNOWANIA dla mnie bomba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo rzeczywiście spa to ciężko nazwać to coś .... brudno, śmierdząco, niesympatyczny personel obsługujacy sauny, brak koloroterapii w saunie aroma, a o olejku tez można zapomnieć. Jak sam sie nie upomnisz do obsługi tak nie ma.  A ceny dla idiotów!! Nie polecam tego pseuda spa-bo to tylko z nazwy spa, W Spa  powinien byc spokój, intymność, piekne zapachy-a nie chlor lub do wyboru zapach szczyn pod natryskami!!! relaks a nie tłumy piszczacych, biegajacych dzieciaków!!!żenada
Przyjdź teraz i zobacz jak jest, a jak nie pasuje jeździj do  Nałęczowa gdzie w saunach karzy jest jak mu się podoba w strojach z jedzeniem i żadnej przyjemności z kąpieli saunowych sam smród chloru i chamstwo  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...