Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spacer z psem po Lublinie to spore ryzyko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 czerwca 2016 r. o 12:12 Powrót do artykułu
awaro napisał:
Sprzataczka ,która sprząta teren administrowany przez administracje na Gazowej na ul Abramowickiej często biega ze środkiem i pryska parking,trawnik.Nikt jej nie zwraca uwagi,a na trawniku bawią się dzieci.Pomyślałam o tym,że zawiadomię sanepid .Pani jak jej nie pasuje drzewo to też podlewa,aby mniej miała sprzątania.Psa weźmiesz na smycz,a dziecko nie .
a sanepid co ma do tego, lepiej leć do proboszcza,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właściciel napisał:
Wasze bachory są gorsze niż te psy przyjdzie człowiek z nocy wysyłany a te drą rybę od 7do 23 a pies szczeknie parę razy i jest cicho a te rozwydrzone bez stresowo wychowywane bachorzyska drą gębę non stop srają i szczerą w piaskownice a potem się w tym bawią
w tym gorsze, że ty też byłeś tym bachorem i widac jak ciebie rodzice wychowali, bo dzieci się zachowują tak jak ich rodzice wychowaja, także najgorsze jak idioci mają dzieci albo psy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestańcie czepiać się psów i ich właścicieli ... najwięcej śmiecą i szkodzą tak naprawdę sami ludzie !!!!!!!!!! mamusie rzucają zasrane pampersy gdzie popadnie, wystawiają dzieci do srania za ławkami przy placach zabaw ( nie raz zostało to zauważone przeze mnie ) gówno jak zostało nasrane tak zostawało, papier toaletowy bądź chusteczka po podtartym tyłku również ... z resztą nie tylko to... ale to są tylko dzieci, największymi brudasami są dorośli odpowiedzialni za ten cały syf ( bo też mogą sprzątać odchody po dzieciach jak je wystawiają w krzak albo za ławkę ) , wywalają śmieci gdzie popadnie, niektóre babsztyle rozrzucają zużyte podpaski , faceci butelki po piwsku, puszki i inny syf - wiele wymieniać , a tu poniżej kilka zdjęć zrobionych podczas spacerów ***www31.speedyshare.com/hkxut/faeeed13/download/dsc-0009.jpg ***www32.speedyshare.com/afbr7/93b0920b/download/dsc-0018.jpg ***www32.speedyshare.com/m4nt9/4a4089b8/download/dsc-0019.jpg ***www35.speedyshare.com/bd6xe/622581ca/download/dsc02340.jpg ***www33.speedyshare.com/rmf8h/8e9c7de0/download/dsc02341.jpg ***www33.speedyshare.com/cuhfg/db0aae44/download/dsc02463.jpg ***www30.speedyshare.com/ecvqy/81af593b/download/dsc02627.jpg także za nim osądzicie to przypatrzcie się , rozglądajcie wokół siebie a zobaczycie kto jest większy brudas ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie są absolutnie obrzydliwi. ci co tu piszą z wielką nienawiścią do zwierząt i ci którzy mają zwierzęta i po nich nie sprzątają korzystając z publicznych trawników . zakaz posiadania psów w blokach? to może od razu zróbmy sobie getta, dla ludzi ze zwierzętami osobne, dla ludzi z dziećmi osobne, dla ludzi z wyższym wykształceniem jeszcze inne bo co mi jakiś nie wykształcony półgłówek będzie chodził po tym samym chodniku co ja inteligent? weźcie wy się puknijcie w głowy ! brak słów na takich pseudo ludzi co mają w poważaniu tylko swoją *** i ego które w żadnym mieszkaniu w bloku by się nie zmieściło. idźcie sobie zróbcie swoje państwo bo wstyd z wami egzystować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dominika napisał:
ludzie są absolutnie obrzydliwi. ci co tu piszą z wielką nienawiścią do zwierząt i ci którzy mają zwierzęta i po nich nie sprzątają korzystając z publicznych trawników . zakaz posiadania psów w blokach? to może od razu zróbmy sobie getta, dla ludzi ze zwierzętami osobne, dla ludzi z dziećmi osobne, dla ludzi z wyższym wykształceniem jeszcze inne bo co mi jakiś nie wykształcony półgłówek będzie chodził po tym samym chodniku co ja inteligent? weźcie wy się puknijcie w głowy ! brak słów na takich pseudo ludzi co mają w poważaniu tylko swoją *** i ego które w żadnym mieszkaniu w bloku by się nie zmieściło. idźcie sobie zróbcie swoje państwo bo wstyd z wami egzystować.
nie getta, tylko jak się mieszka wśród  innych ludzi to trzeba brac pod uwagę też innych, na co mi szczekające pod oknem i obsrywające psy i to jeszcze ranoi o godz. 5-7, a teraz wakacje, dzieci śpią o tej godzinie, a tu ci pod oknem chapie i pobudka, bo okna pootwierane, bo goraco. Nie umie się jeden z drugim bałwanem zachować mając psa, to po cholerę go ma. WYPAD, już wycierpiałam 4 lata jak pies sąsiadki nocami nie mówiąc o dniu szczekał pozostawiony sam w domu, bo ona pracowała jako pielęgniarka i miala min. nocne zmiany, to było coś okropnego, w dzień byłam w pracy niewyspana, zmęczona. I do niej żaden argument nie docierał, wypadałoby kuźwa walic w łeb prosto, bo to głąbisko nie liczył się  innymi sąsiadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściciel napisał:
wasze bachory są gorsze niż te psy przyjdzie człowiek z nocy wysyłany a te drą rybę od 7do 23 a pies szczeknie parę razy i jest cicho a te rozwydrzone bez stresowo wychowywane bachorzyska drą gębę non stop srają i szczerą w piaskownice a potem się w tym bawią
no to teraz kużwa zrobię porzadek z psami i bachorami, psy won z blokowisk, a bachory - ich rodzice dostają 500 zł na jedną sztukę także niech się nimi zajmuja, policja i inne instytucje będa na każdym kroku powiadamiani o złym postępowaniu bachorów, bo jak sie za darmo tyle forsy dostaje to niech teraz rodzice przy sobie trzymają te bachory, bo stracą 500 zł,. oto jak pieprzony rzad nauczył mnie nienawiści, bo ja na swoje bachory za***ałam na każdą ich wydaną złotówkę i dalej za***am za 1200 zł, buy szlag trafił tych rzadzących. pozbawili mnie człowieczeństwa. walczyć będę teraz na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Zwierzęta od zarania dziejów były  u boku człowieka taka jest prawda a tzw człowiek jeżeli nie ma szacunku do zwierząt to nie jest nic wart i nie zasługuje na szacunek
Poczytaj sobie komentarze i  zobacz jaki szacunek do ludzi mają zafajdani zoofile, prawda jest taka ze jak masz szacunek do ludzi to bedziesz miała do zwierząt NIGDY ODWROTNIE co widać pod każdym artykułem takiego typu. Zoofile to niestety najgorsza kategoria , psu by wszystko oddali natomiast krzywde człowieka zlali by cieplym moczem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...