Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja widzialem go 1 Maja na sor ciekawie nie wyglondal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie się szwendasz z torebką , sam się prosisz, do domu idź a nie ludzi pod pedetem straszysz małolacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Moja dziewczyna do toalety chodzi z torebką
 i z twoim odczepianym wujem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co tak komentują na chłopaka powinni wiedzieć jedno że nie każdy policjant pomaga i nie każdy postępuje zgodnie z procedurą. Następna kwestia,czy w tym kraju niemożna już spacerować z jak się podoba i jeszcze jedno złodziej nie nosi przy sobie torebki tylko zaraz ją wyrzuca o czym powinni wiedzieć ci z patrolu, chyba że słabe przeszli szkolenie lub na nim spali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kobietą i wiem ile zajmuje czasu siedzenie w toalecie zwłaszcza jeśli posiada lustra, panowie co mają żony wiedzą to doskonale bo nieraz dostają wręcz białej gorączki gdy muszą czekać. Wiele razy zostawiałam i zostawiam torebkę gdy idę do WC znajomym i nie widzę nic w tym dziwnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No brawo dla Policji Pobili ziomka 1/4 ich wagi i dumna wladza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu tak jedziecie po chłopaku. Jakiś czas temu na komendzie zginęły z depozytu duże pieniądze albo zgwałcono dziewczynę - tak na komendzie! To chyba świadczy o tym jakie mają podejście do poszanowania prawa. Azja i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy byłem za granicą policja co najwyżej zapytała się czy może w czymś pomóc, a tu dalej bolszewicka mentalność, pobić okraść, a paragraf zawsze się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Karolku to zamknj buzkę jak nie wiesz.No chyba,ze tam pracujesz piesku to wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***m.demotywatory.pl/4770714
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hańbią Mundur, hańbią Godło. Po tej wypowiedzi Pani rzecznik powinna podać się do dymisji, albo... kiedyś oficer miał zawsze jedno wyjście. Czego można oczekiwać , tu zostali zaatakowani przez starsze małżeństwo, tu przez małolata wagi piórkowej z torebką. Podsumowując to nie oni są dla Nas, tylko My dla nich. Wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruskie scierwa, zdechniecie to pewne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą znacie jakiś nie drogi sklep z torebkami? znajomi polecają mi ******verostilo.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...