Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla mnioe to kretacz i prostak...i teraz bezczelnie probuje wyludzic od Państwa pieniadze....za to powinni go zamknac dodatkowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kopa w dupę powinieneś dostac.Powiedz jaką ty firme miałeś? człowieku co drugi samochód to lewy sprowadzałeś.... wstydził byś się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michnik i tusek mu dadza bo przecie ma firme w Norwegji a o normalnych polakach to nawet nie pomysla. ma firme zagranica to i ma na to co to by rzondowych po sondach targac i ci mu dadza bo to jakby swojak zagraniczny tyle pieniedzy to nawet w glowie sie nie miesci ale chce i dostanie tych wszystkich kapitalistow za mordy i podzielic na prawdziwych Polakow to co sie nalezy a nie jeszcze napycchac im kieszenie nasza krwawica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odszkodowanie ? ok jeśli NAPRAWDĘ jest niewinny... ALE 5 MILIONÓW ??? Przecież może się wyprowadzić, nie sądze aby wszędzie było o nim tak głośno, i zaczął nowe życie w każdym razie powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubartowiak napisał:
Kopa w dupę powinieneś dostac.Powiedz jaką ty firme miałeś? człowieku co drugi samochód to lewy sprowadzałeś.... wstydził byś się
"co drugi samochod....." a czy Ty wiedziales o nieprawidlowosciach w tej firmie? Jesli tak, to jestes wspolwinny oszustwa poprzez nioe zgloszenie znanych Ci faktow organom scigania! Podejrzewam jednak, ze ten cierpki wpis spowodowany jest Twoja zawiscia i myslami o owych milionach! Zalosne to i takie nasze polskie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze! tylko czemu tak mało?? 5 mln. ?? niech ta banda płaci więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do piszących powyżej... żeby Wam sie buraki jedne taka sytuacja się przydażyła.PO paprańcy ! "polak" "polakowi" wilkiem- pisze specjalnie z małych liter bo na duże nie zasługujecie kmioty powiatowe! co za ludzie, skąd tyle nienawisci i złości. Żadne pieniądze nie wrócą tego co przeżył ten człowiek. Trzymam kciuki Panie Pawle za sukces. Trzeba ukrócić tę samowolkę urzędników! to juz sie "państwo w państwie robi"- chce jeszcze doczekac takich standardów gdzie urzędnik odpowie z własnej kieszeni za błedne decyzje, a nie tylko obciaży budżet Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze niech dostanie i 20 baniek to może wtedy zmienią prawo co do odpowiedzialności urzędasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy go d*** nie boli. chlopaki w ciupie ponoc ostro sie zabawiaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo dobrze! tylko czemu tak mało?? 5 mln. ?? niech ta banda płaci więcej!
Tylko, że ta banda płaci z Twoich podatków za swoje błedy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda faceta 1,5 roku siedzenia ale lekka przesada z 5 ml starczy 500 tys. zł. W więzieniu warunki domowe lepsze niż ludzie którzy żyją na emeryturach. Nie dajmy się zwariować. Młody chłopak niech się bierze do roboty widać żer cwaniaczek!!!!a nie ma nic za darmo. Jeżeli go skazano to nie bez przyczyny na pewno był w coś zamieszany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie będę wnikał w straty jakie poniósł Pan Guz i czy one są uzasadnione czy nie?. Skupię się nad tym jakie straty przez tak działający system prawny poniosę ja i całe społeczeństwo naszego Kraju. Nie dość,że przez półtora roku społeczność karmiła Pana Guza,zabezpieczała go dla,zdawałoby się dobra sprawy to teraz jeszcze będzie mu musiała wypłacić 5 mln. złotych odszkodowania. Pytam -a jakie konsekwencje tego poniesie bezpośrednio ten prokurator i cały wydział śledczy prowadzący sprawę ??????. Ja jestem magazynierem w jednej z lubelskich firm produkujących wyroby o dość znacznych gabarytach .Tym magazynierem jestem od wielu wielu lat i pewnego razu z mojej winy,towar który miał popłynąć na Okinawę trafił do Islandii a ten z Islandii na Okinawę. Nikt mnie specjalnie nie karał za tą pomyłką jedyne co ,to szkodę naprawiono na mój koszt. Skutki tej pomyłki czuję do dzisiaj,chociaż od tego czasu minęło 5 lat. Nie mam do nikogo pretensji bo słowo odpowiedzialność coś dla mnie znaczy i kiedy jej nie dopełnię wiem,że muszę ponieść tego konsekwęcję ja sam. Dlatego trudno mi zrozumieć dlaczego ludzie , im bardziej posadzeni na eksponowanych stanowiskach tym ta ich odpowiedzialność jest dzisiaj mniejsza ?...wystarczy obejrzeć w TV "Państwo w państwie" czy "Sprawa dla reportera" aby zobaczyć przerażające obrazy pochodzące z kręgów :rządowych,prokuratorskich,sądowniczych,komorniczych,lekarskich. Niegdyś za czasów komuny, ojca pewnego dzisiaj poularnego aktora skazano za defraudację 300 kg mięsa na karę śmierci i ten wyrok wykonano- To było okrutne i wysoce niemoralne ,ale to co się dziedzieje dzisiaj w/w środowiskach też woła o pomstę do nieba - bo tu na (PO)-lskim gruncie zdaje się być to nie do rozwiązania. Pytam Pana Guza dlaczego to do sądu o odszkodowanie pozywa Pan mnie podatnika a nie konkretnego prokuratora ?.....przecież ja nie miałem żadnego wpływu na tok postępowania Pana procesu . .......Dzisiaj Ministrem Sprawiedliwości jest Pan Gowin z wykształcenia filozof - więc może współnie z nim niech powstanie odpowiedź dla społeczenstwa dlaczego w Polsce nadal jest aktualne powiedzenia "Kowal zawinił a Cygana powiesili" ????? Teraz wyjaśnienie dla tych którzy nadal nie rozumieją o co mi się rozchodzi. Otóż załóżmy że jutro Gmina Lubartów (Skarb Państwa) wypłaci odszkodowanie to po jutrze będzie musiała zamknąć szkołę bo jej zabraknie na pobory dla nauczycieli i na utrzymanie budynku a po pojutrze dziecko "Pana Guza" zamiast pół kilometra chodzić do szkoły będzie chodziło dwa i pół kilometra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firmę w Norwegii.....hahaha... chyba raczej burdel Walneli Marzęde i deb*** Powałka wziął to na siebie A ten jeszcze chce 5 mln Mało kradzionych samochodów to jeszcze chcą okraść państwo Powinienieś dostać nie 5 ale 15 i nie mln tylko lat A ci co nie znają sprawy niech nie piszą deb***nych tekstów o skrzywdzonym uczciwym człowieku Marzęda pewnie w grobie sie przewraca jak to widzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubartowiak napisał:
Kopa w dupę powinieneś dostac.Powiedz jaką ty firme miałeś? człowieku co drugi samochód to lewy sprowadzałeś.... wstydził byś się
Tacy ludzie jak on nia mają wstydu. Cwaniaczek myśli, że jak ma mozliwość to mu się uda od panstwa wyłudzić odszkodowanie. Powinien mu zapłacić sędzia co go uniewinnił i to z własnej kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Szkoda faceta 1,5 roku siedzenia ale lekka przesada z 5 ml starczy 500 tys. zł. W więzieniu warunki domowe lepsze niż ludzie którzy żyją na emeryturach. Nie dajmy się zwariować. Młody chłopak niech się bierze do roboty widać żer cwaniaczek!!!!a nie ma nic za darmo. Jeżeli go skazano to nie bez przyczyny na pewno był w coś zamieszany
Po pierwsze, nie skazano go. Gdybyś rozumiała co czytasz, widziałabyś że wypuszczono człowieka, ponieważ jest niewinny i siedział w areszcie bez powodu. Po drugie, skoro w więzieniu są takie dobre warunki, to co ty jeszcze robisz na wolności? Przecież możesz łatwo się tam dostać i mieć domowe warunki za darmo? Człowiek doznał strasznej krzywdy przez nieudolność policji oraz prokuratury. Np. w Anglii policja ma 48 godzin na przedstawienie zarzutów, jeśli tego nie zrobią, muszą wypuścić. Po trzecie, kim ty jesteś, żeby autorytatywnie decydować komu ile się należy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest znana: on bierze 10% prawnicy resztę, płaci państwo czyli my. Prawnicy zwęszyli superbiznes i nie popuszczą.I to jest jasne.Co do jego winy to jest b.dużo znaków zapytania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym zabójstwem powinno zająć się " ARCHIWUM X". Jeżeli Ci którzy niewinnie siedzieli tak długo powinni wywalczyć potężne odszkodowanie od Prokuratury i Sądu, jeżeli są winni powinni być zlicytowani za perfidne postępowanie i oglądać świat z tamtej strony krat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartów napisał:
Firmę w Norwegii.....hahaha... chyba raczej burdel Walneli Marzęde i deb*** Powałka wziął to na siebie A ten jeszcze chce 5 mln Mało kradzionych samochodów to jeszcze chcą okraść państwo Powinienieś dostać nie 5 ale 15 i nie mln tylko lat A ci co nie znają sprawy niech nie piszą deb***nych tekstów o skrzywdzonym uczciwym człowieku Marzęda pewnie w grobie sie przewraca jak to widzi
Rozumiem że występujesz w roli świadka w tej sprawie przed sądem ? Jesli Twoje zarzuty są podstawne to całe społeczeńśtwo będzie wdzięczne za to. Ale dodam że myslisz pojęcia i sprawy- jedna sprawą jest uczciwość interesu, druga sprawą jest odpowiedzialność za zabójstwo. To że ktos prowadzi niezbyt czyty biznes nie upoważnia nikogo do oskarżania go o zabójstwo .prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
Rozumiem że występujesz w roli świadka w tej sprawie przed sądem ? Jesli Twoje zarzuty są podstawne to całe społeczeńśtwo będzie wdzięczne za to. Ale dodam że myslisz pojęcia i sprawy- jedna sprawą jest uczciwość interesu, druga sprawą jest odpowiedzialność za zabójstwo. To że ktos prowadzi niezbyt czyty biznes nie upoważnia nikogo do oskarżania go o zabójstwo .prawda?
Nie mylę pojęc i spraw Wyrażam swoją opinię na 1. temat jego "działalności gospodarczej" i na 2. jego "braku" udziału w tym zabójstwie Co do jego działaloności to sprawa jest prosta do sprawdzenia A co do jego braku udziału to już tak czy inaczej rozstrzygnął sąd Chyba mam prawo wyrazic taka opinię, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej sytuacji odszkodowanie powinni pokryć z własnej kieszeni prokuratorzy i sedziowie prowadzący te sprawę-niechby w przyszłości tacy niby wykształciuch miały nauczkę,że dobro ludzkie było na pierwszym miejscu a nie igraszką rzekomego wymiaru sprawiedliwości.niechby znajomek komornik dobrał się od tylca finansowo.ale rzeczywistość układy dziadostwa zwyciężą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...