Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na razie brak komentarzy, twój może być pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu mnie to nie zdziwilo? To co robia lekarze i nfz godzi w poszanowanie podstawowych praw, a chca tylko wiecej , i wiecej pieniedzy, nienasycone zwierzeta - bo ludzie tak nie postepuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlikwidować to dziadostwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
zlikwidować to dziadostwo !
ciebie powinni zlikwidować. Nie masz pojęcia o pracy lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NFZ płaci za łózko w sali, full diagnostykę, najdroższe leki ordynowane w szpitalu i liczne zabiegi a towar jaki jest, każdy widzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
house napisał:
ciebie powinni zlikwidować. Nie masz pojęcia o pracy lekarza.
słowo lekarz mylisz z pojęciem niedouczony konował !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu komentować? Lekarze w szpitalach to bestie w ludzkiej skórze. Bez znaczenia na szpital czy oddział. A już SOR to rekord świata w znieczulicy i zwykłym chamstwie. Dobrze że dziewczyna nie umarła. Mój ojciec o mało sie nie zabrał na tamten świat, jak mu kazali w nocy leżeć na korytarzu i czekać czort wie na co. Miał skręt kiszek i brzuch urósł mu jak bania. Ale trzeba było ponoć czekać na ordynatora, bo tylko on może cokolwiek zdecydować. Polska paranoja, czekać, czekać, czekać, aż hrabiowie pozałatwiają swoje sprawki i łaskawie skalają swoje leczące dłonie w pomyjach na izbie przyjęć...a na nocny dyżur to przychodzi się wyspać. I biada temu co go obudzi do chorego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o luuuudzie ale Was łatwo sprowokować potopilibyście tych Doktorów w łyżce wody nawet nie będę z Wami dyskutował na tematy przyjmowania pacjentów bo i nie ma po co ...On the other hand, jakbym przytoczył Wam zachowania pacjentów na izbie przyjęć < z ostatniego miesiąca tylko ! > to włos na głowie by się Wam zjeżył, ale plujcie dalej tylko to możecie robić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medicco napisał:
o luuuudzie ale Was łatwo sprowokować potopilibyście tych Doktorów w łyżce wody nawet nie będę z Wami dyskutował na tematy przyjmowania pacjentów bo i nie ma po co ...On the other hand, jakbym przytoczył Wam zachowania pacjentów na izbie przyjęć < z ostatniego miesiąca tylko ! > to włos na głowie by się Wam zjeżył, ale plujcie dalej tylko to możecie robić
faktycznie, tylko to możemy robić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie dyżur miala atrakcyjna pielęgniarka i lekarz nie mial czasu na pierdoły. W ogóle za 10 tys. zl miesiecznie też bym dupska nie ruszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medicco napisał:
o luuuudzie ale Was łatwo sprowokować potopilibyście tych Doktorów w łyżce wody nawet nie będę z Wami dyskutował na tematy przyjmowania pacjentów bo i nie ma po co ...On the other hand, jakbym przytoczył Wam zachowania pacjentów na izbie przyjęć < z ostatniego miesiąca tylko ! > to włos na głowie by się Wam zjeżył, ale plujcie dalej tylko to możecie robić
Pewnie! Lekarz leci w a ty nawet byś gęby nie otworzył.Widać,że sam jesteś takim konowałem jak ten ww. to dziadostwo !
Ostatnio edytowany 21 kwietnia 2010 r. o 12:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie podnieść wynagrodzenie lekarzy o 100% a doktorów o 200% a co niech mają wiem i tak będą narzekać że mało ale na jakiś czas może starczy !? No i tak w ogóle to APEL do wykładowców na medycznych studiach Proszę nie wymagajcie zbyt wiele od biednych studentów oni są przemęczeni niewyspani itp. itd. itp. no i później nie chcą badać pacjentów na izbach przyjęć muszą odespać studia bidulki !.A szanowni dyrektorzy szpitali nie wymagajcie zbyt wiele i nie słuchajcie tych złych pacjentów co to tylko pretensje mają bo co zrobicie jak wam specjaliści najwyższej światowej klasy z lubelskich szpitali pouciekają ? wy takich kwalifikacji nie macie kto nas będzie dobijał ? no kto chyba że p. Adam Sandauer który swoich praw i roszczeń każe się domagać u ordynatora !? wielokrotnie mówiłem i powtarzam to raz jeszcze że takie dziwolągi jak to -Stowarzyszenie -powinno się zlikwidować a tym bardziej jeżeli w jakikolwiek sposób jest ono na państwowym garnuszku .Proszę pamiętać że szpital czy jego odział ratunkowy jest po to by udzielić pomocy więc opowiadanie głupot że trzeba do lekarza rodzinnego i sugerując przychodnie świadczy tylko o jednym że człowiek wypowiadający taką opinie jest ignorantem i to wyjątkowo bezmózgim gdyż żaden lekarz rodzinny nie podejmie się leczenia specjalistycznego bez odpowiedniej wiedzy czy urządzeń diagnostycznych bo była by to pętla albo wróżenie z fusów nawet nie wolno nam pacjentom tego wymagać !.A że lekarze kłamią to jest pewne są tylko ludźmi sam tego doświadczyłem tylko ja potrafiłem konowała ustawić do pionu , teraz jak mnie widzi to z daleka się kłania ale ja użyłem innych argumentów a on wiedział że ja nie żartuję i miał racje oraz intuicję .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja matka nie miała takiego szczęścia jak ta studentka, bo trafiła na jeszcze gorszego konowała. Śmierć człowieka dla nich jest niczym, liczy się tylko kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćmy za to dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
house napisał:
ciebie powinni zlikwidować. Nie masz pojęcia o pracy lekarza.
Pięknie podpisane -House- tylko czy wiesz czego tak naprawdę ten aktor uczy jakie problemy porusza co wykazuje jaką istotę zawodu medyka ? Jaki cel ma ten serial czy wiesz ? sądzę że nie a szkoda dlatego sam też nie masz pojęcia o pracy lekarza a skoro nie masz to nie wypisuj głupot .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niegrzeczna" studentka , jak ona śmiała panu doktorowi zawracać w środku nocy głowę takimi pier.....i. Przecież na dyżurze p. dr. musi się wyspać, żeby rano mógł dobrze przacować .Przy pracy 24/24 brak czasu na sen.To trzeba zrozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jaki był powód wizyty na SOR? Dlaczego ta pani nie skorzystała z pomocy lekarza dyżurnego w swojej przychodni? Może po prostu poszła na łatwiznę? Ja miałam kontakt ze szpitalem dawno - bo ze dwa lata temu (zabrała mnie z domu karetka) i poza nieuprzejmą panią w rejestracji wszyscy byli mili. Natychmiast ściągnęli neurologa na konsultacje, sam się dopytywał czy może mi jakoś pomóc jeszcze i uważam, że wszystko było ok. Ale to był młody lekarz więc może jeszcze z ideałami, niewypaczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszła na łatwiznę,przecież jej się należy.Cała masa jest takich co to im się należy.Najpierw łazi z bólem kilka dni.Później w niedzielą wpier... o 14 obiad i o 16 melduje się na SOR,bo go czy ją boli np.kręgosłup.Wtedy lekarz z całym personelem zajmuje się takim patafianem.Trafia inny naprawdę chory i czeka bo tamten był pierwszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo na STASZICA nie pracuja lekarze tylko CHAMY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten zwierzak na zdjęciu to dzik czy kot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...