Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spełni się ich marzenie o ślubie

Utworzony przez Gość, 5 czerwca 2008 o 22:27 Powrót do artykułu
Powodzenia młodzi 3majcie sie mocno !!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu jakaś pozytywna wiadomość. Życzę aby się spełniały Wasze wszystkie marzenia. P.S. Doskonale wiem jak wysoki jest koszt tej najpiękniejszej w życiu zabawy. W domu rodzinnym również nie miałem wesoło, dlatego aby spełnić moje marzenie wyjechałem do Wielkiej Brytanii. Wydawało mi się że to dobre rozwiązanie, ale teraz już sam nie jestem tego taki pewien. Związki na odległość nie są łatwe. Na szczęście udało nam się przetrwać ten czas. Cieszę się że bohaterom tego artykułu zaoszczędzono tego wszystkiego co przeszedłem z moją narzeczoną.
0
To bardzo dobra i ważna wiadomość. Dzielmy się nią z naszymi znajomymi. Niech dotrze do jak największej liczby osób. Poldek
0
"Proboszcz archikatedry lubelskiej ks. Adam Lewandowski udzieli za darmo sakramentu." - a to śluby nie są "co łaska" - czyli jak ktoś nie ma to nie płaci. dziwię się, że gazeta napisała, że proboszcz da ślub za darmo - przecież to jego obowiązek.
0
A już jutro ślub i wesele. I co zapomnieliśmy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: