Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Spieprzaj dziadu” do prezydenta Lecha Kaczyńskiego umorzone

Utworzony przez krzesimir, 31 grudnia 2009 r. o 13:35 Powrót do artykułu
Prawo działa . Jeśli prezydent może obrażać bezkarnie obywateli,to również obywatele nie mogą być za to karani . Taki prezydent to zakała narodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby prezydent był prawnikiem to pewnie działalność prokuratury skomentował by słowami cyt :spieprzajcie prokuratorski dziady"a panią Beatkę cyt " ch. c. w d. ku..o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj panie prezydencie ze swojego stołka!!!!!! Na zachodzie ze mnie szydzą że mam takiego zajebistego prezydenta. A najlepszy ubaw mieli jak Jarek był premierem!!! Komentarz był jednoznaczny: Fucking corruption!!! Wstyd mi za prezydenta naszego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorzej jak za komuny, teraz nawet nic mówić nie wolno, przynajmniej sąd potraktował faceta normalnie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że prokuratura lubelska nie miała by tyle odwagi by podjąć taką decyzję i na pewno był jakiś kontakt z doradcami prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot co to Pwlowskie szemy z motlohem wyczynia. mawet kriminalnosc im przechodzi na plaz. ale jak minister Ziober wruci to pokazemy im co narud z niemi zrobi wy niewyksztalcone durnie za sianie wyrozumienia mi milowanie drogiego czlowieka sie wescie a nie tylko PiS i tylko Pi´S jak kosc w gardle wam stoji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, Ty biedny Kazimierzu ja już za samą mądra wypowiedź Cię miłuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram p4okurature bo raz ze dziad a po drugie niech spieprza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżającej kompromitacji sądów ciąg dalszy.Myślę,że te żałosne orzeczenia sądowe znajdą wreszcie swój właściwy koniec.Jak już słowo CHAM pod adresem Prezydenta nie jest obrazą Głowy Państwa w ocenie sędziów to poziom tychże ,pożal się Boże,sędziów osiągnął już dna.!!!!!!!! Tak działalność naszych,obecnych,dyspozycyjnych sądów ocenia wielu Polaków.Smutna prawda. Tak wielu sędziów boi się Kaczyńskich !!!!!!!! A przecież sędziowie porządni i niezawiśli nie mogą się nikogo bać.Ferowane orzeczenia świadczą wyraźnie,że tych zaprzedanych,dyspozycyjnych i tchórzliwych jest wielu.To również bardzo smutne. Ale wyczyścić ten resort należ dokładnie i możliwie szybko.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...