Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spłonęła słomiana brama na deptaku w Lublinie

Utworzony przez max, 18 lipca 2012 r. o 07:57 Powrót do artykułu
a kto wydał zgodą na postawienie takiej łatwopalnej konstrukcji w centrum miasta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była tylko kwestia czasu aż zrobi się z niej brama ognista. Może ktoś miał inna wizję niż artysta, który ją postawił np BRAMA PIEKIELNA W LUBLINIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam kto dał pozwolenie aby z naszego miasta oborę robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brama spaliła się ze wstydu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oceniam sztuki, jednemu się podoba, innemu nie. powiesic idiotę, który to zrobił na tym rusztowaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wydał pozwolenie, by w centrum miasta strzechy stawiać. Chyba ze Lublinek to rzeczywiście wiocha i byle coś tam udaje "artychę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obora sity w Lublinie. A ile kosztowałoby sprzątnięcie? Może rzeczywiście zaoszczędzono podpalając samodzielnie a niepotrzebnie robi sie z tego teraz sprawę kryminalną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz będą dochodzenia robić i specjalne ekipy powoływać do rozgryzienia tej zagadki.Kupę szmalu wydadzą na znalezienie podpalacza tak jakby to afera jakaś była Skoro rusztowanie stoi to odbudowa tej bramy nie powinno zająć dłużej niż 15 minut No chyba że do narzucania siana potrzebny jest artysta Pytanie tylko -po jaką cholerę ta wiocha w centrum miasta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podpalacz prymityw , a komentarze jeszcze bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBLIN- STOLICA KULTURY, LUBLIN- MIASTO INSPIRACJI, a ja zapraszam na osiedle Bronowice gdzie za cięzkie pieniądze podatników dziś zabrano się za budowe zagajnika dla żulerstwa bo idea placy pikninkowych sie nie przyjeła wiec trzeba wybrnąć jakoś i udowodnić ze szfagier z firmy burkarskiej nie dostał kasy za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiają takie badziewia za publiczne (czyli nasze) pieniądze, to niech się nie dziwią, że się lud buntuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa zlapia go tak samo jak tego co podpalil szopke zaloze sie ze to ten sam a kamery monitoringu to podobno atrapy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to było jak w Misiu, taka brama na miarę naszych czasów, najpierw ubezpieczyli to "dzieło sztuki" na grube pieniądze, podpalili i zrobią teraz protokół zniszczenia i oficjalne śłedztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"lubelak" się podpisał... obszczymurek chyba raczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło i tyle w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
stawiają takie badziewia za publiczne (czyli nasze) pieniądze, to niech się nie dziwią, że się lud buntuje
Powiem krótko i dosadnie. Jesteś totalnym idiotą, deb***em, tumanem, ignorantem bez wiedzy . Nie bój się, za twoje publiczne pieniądze tego nie postawiono. Sądząc po poziomie inteligencji pewnie jesteś małym krzyliwym PISuarem. Od razu mówię - nie jestem za PO. Żal mi takich jak ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
stawiają takie badziewia za publiczne (czyli nasze) pieniądze, to niech się nie dziwią, że się lud buntuje
Powiem krótko i dosadnie. Jesteś totalnym idiotą, deb***em, tumanem, ignorantem bez wiedzy . Nie bój się, za twoje publiczne pieniądze tego nie postawiono. Sądząc po poziomie inteligencji pewnie jesteś małym krzyliwym PISuarem. Od razu mówię - nie jestem za PO. Żal mi takich jak ty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Lublinie monitoring działa? jakoś pod Zamkiem jest kamera a po drugiej stronie ulicy pod halą Nowa od lat trwa nielegalny handel i przez te lata te same osoby sprzedały tysiące paczek fajek z przemytu a nieroby tzn. celnicy i Policja mówią że małe ilości sprzedają dlatego dostają raz na jakiś czas mandat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że i tak wcześniej tego nie podpalili. Pierwsza myśl jaka przychodziła do głowy kiedy się przechodziło obok tej "bramy" to to, że długo tutaj nie postoi. Słomiana brama w ogóle nie zachęca wandali do podpalenia, w ogóle. A tego kto to zrobił proponuje do niej przywiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy pierwszy raz zobaczyłem na deptaku tę słomianą bramę pomyślałem sobie, że jest to brama na miarę naszych możliwości. - Powiedz mi: po co jest ta brama? - Właśnie: po co? - Otóż to. Nikt nie wie po co; więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ta brama? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa! To jest brama na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą bramą?! My otwieramy oczy niedowiarkom: patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane - i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić. Bo to jest brama społeczna, w oparciu o sześć instytucji... która sobie spłonie. Do jesieni, na świeżym powietrzu. I co się wtedy zrobi? - Protokół zniszczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...