Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
.......... Wybiórczo traktujesz fakty: jaki fanatyzm przejawia się na wydz. matematyczno-przyrodniczym ? Że upierają się przy tym, że zero coś znaczy gdy stoi ZA jednostką a nie przed nią? Pozdrawiam, życzę WŁASNYCH przemyśleń. [/quote] Czytaj uważnie co jest napisane w poście (nie mylić z postnym jedzeniem).Otóż w którym miejscu ja się wypowiedziałam negatywnie o wydziale matematyczno przyrodniczym? Nie podniecaj się lecz czytaj uważnie i dopierero po zrozumieniu tekstu odpowiadaj. również życzę WŁASNYCH przemyśleń. P.S.Aby nie być gołosłowną (nie mylić z golizną),proponuję poczytać sobie poniższe teksty: http://wiadomosci.wp.pl/kat,12611,title,Ksiadz-pedofil-skazany-za-molestowanie-13-latki,wid,12069827,wiadomosc_prasa.html http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/126669,ksiadz-pedofil-gwalcil-dziecko.html http://pedofiliawkosciele.blogspot.com/2007/03/co-tydzie-ksidz-pedofil.html .... wpisz sobie w wyszukiwarkę internetową:Ksiądz pedofil,a ujrzysz spoooooro linków do problemów pedofilów w sutannach. A co do Polanskiego-cóż mnie obchodzi ten człek?On nie jest Polakiem więc problem ten nie należy do pedofilii polskich księży. Ksiądz,aby umoralniać,powinien sam świecić przykładem i mieć "czyste ręce" aby z ambony grozić innym czystym palcem.Ale to już inny problem,wykraczający poza granice możliwości twego myślenia. Idź na rekolekcje,skup się,zastanów się nad swoją wiarą. No i dodam jeszcze że niejeden ateista jest lepszy niż niejeden ksiądz (prałat,biskup np.Paetz,ś+p Śliwiński) A o politykach lubelskich po teologii na KULu nie będę wspominała,wymieniając ich nazwiska (nie będę im robić reklamy).Zapoznaj się z życiorysami osób z magistratu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Przyjmujemy wiarę w B., ale chociaż ta wiara łączy się też z pewnymi zasadami kościelnymi, np. osobami ją szerzącymi wśród ludzi, na czele których stoi przywódca (najpierw był to św.Piotr) niezbyt już nam odpowiada.” Nam to znaczy komu? Wypowiedź bardzo uogólniająca. Chciałbym poznać konkretną odpowiedź na nasuwające się pytanie, kto popełnił błąd - ks. Pietroń, ks.Wiśniewski, ks.płk. Żarski czy Prezydent? Moim zdaniem głowa – ryba psuje się o łba. Piszę to bezceremonialnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Popiełuszcze wolno było. Należy traktować wszystkich jednakowo. Kościół a nie ma sprawiedliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
Dlaczego nie zawieszono proboszcza z Czerniejowa... Przed wyborami na wójta zachęcał do głosowania na "Naszą Małą Ojczyznę"-(to nazwa komitetu wyborczego jednego z kandydatów na wójta)
Proboszcz w Czerniejowie nie namawiał do głosowania. Wyraźnie stwierdził, że nie poprze żadnego z kandydatów i zabronił rozdawania ulotek pod kościołem. I za to go pochwalę. A o małej ojczyźnie mówi nie raz, w nawiązaniu do terenu parafii. Jak "oburzony" chodzi do koscioła, to niech słucha uważnie a nie zmyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanonista napisał:
To wymień mi chociaż jedno polityczne kazanie, które wygłosił abp Życiński. Z całym szacunkiem ale pier***isz jak potłuczony. Właśnie przez takich kretynów ludzie mają dziwne podejście do abp Życińskiego. Znasz go osobiście?? Nie? Więc zamknij łaszywy ryj faryzeuszu. Miałem przyjemność poznać na KULu ks. abp Życińskiego i słuchając o nim takich bredni po prostu nóż się w kieszeni otwiera. Kto ci powiedział, że był agentem? Poje***y na potęgę Kaczyński? Sam spier***aj "Zagubiona owieczko" a raczej ostatni baranie. To samo co wyżej. Przytocz chociaż JEDNO takie kazanie. Są na stronie kurii zazwyczaj. No śmiało, szukaj. Najpierw poszukaj, sprawdź informację, a potem powielaj a nie pieprzysz jak część tutejszych cepów tu pier***i. Z powyższą wypowiedzą się zgodzę, a co do Bronowic, to tamtejszy ksiądz jest niestety "znany" z tego typu kazań. Moi dziadkowie przestali chodzić do tamtej parafii właśnie z uwagi na polityczne kazania. Jest problem i powinno się coś z tym zrobić. 1. Wg mnie Isakowicz - Zalewski cieszy się właśnie "złą sławą" w Kościele, i mówię tu o społeczności a nie o instytucji. Nawiedzony kapłan ormianin szukający sensacji tam gdzie jej nie ma. 2. Abp Życiński jest bardzo mądrym biskupem, ważącym każde słowo i trzeźwo oceniającym życie, nigdy nie politykuje (co część tutejszego motłochu mu zarzuca). I już na pewno nie szuka poklasku. Ja osobiście go bardzo szanuje i podziwiam za jego postawę. 3. O. dominikanin nie napisał do GW, tylko GW się dowiedziała o tym liście i opublikowała go na swoich stronach, więc nie pieprz bzdur. Albo lepiej - czytaj ZE ZROZUMIENIEM. Na początku może być trudno, ale z czasem się nauczysz. 4. Poza tym - jak GAZETA może się opowiadać za in vitro, związkami homoseksulanymi itp. ? Nie pomyliły Ci się pojęcia? Opinia o gazecie wyborczej jest jaka jest głównie dzięki kręgom PiS - bo nikt nie lubi krytyki, a że za rządów PiS obrywało im się po du*** równo od dziennikarzy (wszystkich, no może nie w ND i Trwam). A że społeczeństwo głupie jak but to wierzy w takie brednie. Już nie będę dzielił na PiSy, PO itp. Sami wyciągnijcie wnioski. Prawda jest taka - 70-80% tu piszących ni cholery się nie zna na tym co pisze, wprowadzając zamęt. Jako że mam wykształcenie prawnicze - w tym również w zakresie prawa kanonicznego, po prostu szlag mnie trafia jak czytam takie kretynizmy. Faryzeusze! Robicie WSZYSTKO na pokaz, plujecie na bliźniego swego, opluwacie się wzajemnie, kto nie za PiSem ten wg was zdrajca itp brednie! Dość tego!! Czy wam kuźwa trzeba zrobić holocaust? Otworzyć Majdanek i zagazować w pizdu intelektualnych impotentów, żebyście się już nigdy więcej nie rozmnażali??? Czy to ku*** jedyne wyjście, żebyście włączyli myślenie??? Napieprzacie na księży, napieprzacie na władze, napieprzacie na każdego, co waszych yntelektualnych pomyj nie chce słuchać i się z wami nie zgadza!! Prawda jest taka drogie robaczki, że połowie z Was słoma z butów wystaje - cham chamem na wieki wieków Amen! Dla mnie jako dla Polaka, chrześcijanina, prawnika, kanonisty, lublinianina, człowieka - jest to nie pojęte! Ile w Was jest pychy, buty i chamstwa! WYpier***AĆ z Lublina na wiochę z powrotem skąd przybyliście i po sprawie. Ego poziomu cesarza, IQ poziomu rowu mariańskiego.
Napiszę krótko- Zdobądz ( choć nie jest to łatwe) książkę autora MARIE CARRE' pt TW 1025 ,, FILOZOF''- ciekawa jestem , czy po jej przeczytaniu dalej będziesz się wymądrzał !!!! Twoje wulgaryzmy świadczą tylko o tobie marny człowieku. Ten , który nie ma NIC na swoje poparcie uzywa wszelkich dostępnych wulgaryzmów. Jak nerwy nie wytrzymują należy udać się do SPECJALISTY. Wyzywasz ludzi od chamów , a kim ty jesteś ????? Z ciebie taki prawnik , jak z koziej dupy trąba. Jeśli natomiast faktycznie nim jesteś , to przynosisz jedynie wstyd nie tylko sobie , ale innym prawnikom. Żenada !!!!! Jeszcze jedno - nie jestem , ani nie popieram PiS-u, PO , SLD, a jaką partię popieram to moja słodka tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanisław napisał:
Skandal w Kościele!. Zasłużony duchowny ks. Leon Pietroń został posponowany przez zakonnika o. Wiśniewskiego i biskupa za mówienie prawdy.Skandal to też przerwanie homilii i pouczanie starszego , doświadczonego i powszechnie szanowanego księdza. A poza tym o. Wiśniewski ostatnim swoim listem kompromituje nie tylko siebie , ale tez swoich przełożonych, którzy przytakują jego niecnym wynurzeniom. Co chce osiągnąć o Wiśniewski swoim postępowaniem? Sprawa jest oczywista - siać zamęt w kościele , poróżniać wiernych i zyskać sobie niezasłużoną chwałę. Im mniej takich Wiśniewskich tym lepiej dla kościoła i wiernych.
POPIERAM !!!! Dodam jeszcze im mniej takich arcybiskupów , jak Życiński- tym lepiej dla kościoła i wiernych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna napisał:
Dlaczego i na jakiej podstwie zarzucasz kobiecie glupote? Czyzby tylko dlatego, ze kocha swoje dzieci i za wszelka cene pragnie uchronic je prze podlymi ludzmi? Uwazasz, ze zmuszanie do religijnosci, indroktynowanie i nie poparta faktami interpretacja naszej wspolczesnej historii nalezy do rzeczy madrych, godnych pochwaly i szlachetnych? Nie musisz zgadzac sie z nia, ale i nie musisz Jej obrazac. Zreszta taka pozbawiona retoryki wypowiedzia wystawiles sam sobie cenzurke. Jestem kobieta i takze nie pozwole moim (obecnie 2 i 5 nlat) dzieciom uczestniczyc w tzw, zyciu religijnym. uwazam owo "zycie" za najwieksza zgnilizne dracaca nasze spoleczenstwo!
Ciekaw jestem, czy ochrzciłaś swoje dzieci? Czy poślesz je do Pierwszej Komunii Świętej ( jeśli nie - to jak im wytłumaczysz ,że inne dzieci pójdą do Komunii, do Bierzmowania , wezmą ślub kościelny).... Jeśli uważasz ,że księża i kościół wyrządzają taką wielką krzywdę , to trzymaj je z daleka od tego , co się wiąże z wiarą i kościołem, a zapewne dobrze na tym wyjdą i kiedyś ci za to podziękują. Nie trzeba słuchać mediów i czytać durnych gazet, ale czasem należy użyć szarych komórek droga pani.Widzę ,że na leczenie jest już za póżno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz też pedał napisał:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=wj-PGsrbY4Y[/media]
To świadczy jedynie o tym , jakim jesteś ZEREM !!!!! Mózg zlasowany całkowicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANJA ORTHODOX napisał:
U Ortodoksyjnych Chrześcijan Politykowanie w Świątyni jest np . w ogóle zakazane od górnie dlatego nie mają nigdy takich problemów. [media]http://www.youtube.com/watch?v=GgtazW65IB8&feature=related[/media] (a o nacjonalizmach tak powszechnie obecnych w anty chrześcijańskim kościele kat. nawet nie warto wspominać dno i wodorosty)
http://forum.dziennikwschodni.pl/ks-oszajca-o-kryzysie-w-kosciele-episkopat-nie-potrafi-rozwiazac-problemu-t41809/page__st__20__p__407568#entry407568
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała homilia Żarskiego. http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=23532 Nie ma się czego czepić. A na złodziejach ... piuska gore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...