Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportival już w weekend

Utworzony 28 maja 2015 o 11:08 Powrót do artykułu
Znowu marnowanie kasy na jekies dyrdymały.Ta władza kompletnie nie liczy się z realiami biednego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie dzieje się nic to ludzie mówią że Lublin to zadupie, organizują jakieś pokazy to też źle bo marnowanie kasy. Jestem przekonana że wiele osób przyjdzie z miłą chęcią na to widowisko popatrzeć, tylko Ci co wiecznie nie zadowoleni będą siedzieć, znowu marudzić i pisać durne komentarze. Wstęp będzie bezpłatny, poza tym budżet miasta przeznacza środki finansowe na różne cele - również kulturowe. Więc zamiast ciągle wbijać szpileczkę może warto spojrzeć na to z pozytywnej strony - coś się dzieje i coś się zmienia na lepsze np. poprzez wprowadzenie rowerów miejskich, praktycznie 100% autobusów nieskopodłogowych.
0
Szkoda odpowiadać na post gościa z 11.08. Ciasnota umysłowa, bez żadnych zainteresowań i potrzeb oprócz nażarcia się i tępego gapienia w seriale TV. Kasa marnowana jest głównie na utrzymywanie takich dziadów-leni- malkontentów!
0
Gość z 12 47 kliknełabym Ci lubie to ale nie ma takiego przycisku i poprostu pisze masz racje
0
Macie racje dzieci,zadłużajmy się dalej,aleee tu zaskoczenie,kiedyś to trzeba będzie spłacić!Zdziwieni?Czas szybko połyka,miłej zabawy i zyjcie na kredyt.A i na koniec,jestem tym gościem który tak biadolil o 11 z minutami,tu mała poprawka bo pracuje w biznesie (swoim) i nie jestem takim leniem od seriali.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: