Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sposób na unijne dotacje. Szkolenia martwych dusz

Utworzony przez jaca, 11 marca 2015 r. o 20:53 Powrót do artykułu
a czy wolno tak ludziom grozić? to karalne ,tym bardziej 10 latami,przecież,to kapitał hę ludzki,jak durnie dają na takie bzdety ,to mądrzy ludzie biorą od durni ,przecież jak nadmieniałem już ,to kapitał ludzki~! a dureń zostanie na wieczność durniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wolno tak ludziom grozić? to karalne ,tym bardziej 10 latami,przecież,to kapitał hę ludzki,jak durnie dają na takie bzdety ,to mądrzy ludzie biorą od durni ,przecież jak nadmieniałem już ,to kapitał ludzki~! a dureń zostanie na wieczność durniem
hehe ,bzdety ( najlagodniej powiedziane) to sa wytyczne urzedasków, którzy propagande siac potrafia ale bez hmmm załączników spróbuj dostac dofinansowanie na cos fajnego... daj znać jak poszło ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te szkolenia to fikcja.Jest poczęstunek .Jeszcze na poczatku zajęć  powinna być seta i galareta aby nauka lepiej wchodziła do głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja założyłam salon kosmetyczny dziēdzi dotacji UE i jestem bardzo zadowolona, a ludzi nieuczciwych jest wszędzie pełno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkolenia są potrzebne tylko lepiej trzeba wyłąniać firmy szkoleniowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko musisz być pracownikiem jakiejś firmy by się szkolić za unijną kasę. Bezrobotny, ambitny musi najpierw się "zatrudnić" na etacie lub tylko części. Większość stałych pracowników olewa szkolenia jak robotę ma pewną i nie czuje zagrożenia bezrobociem. Byle mieć potem świstek jego ukończenia, czysto w papierach i szefa z głowy.   Szkoda czasu i pieniędzy na takie szkolenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko musisz być pracownikiem jakiejś firmy by się szkolić za unijną kasę. Bezrobotny, ambitny musi najpierw się "zatrudnić" na etacie lub tylko części. Większość stałych pracowników olewa szkolenia jak robotę ma pewną i nie czuje zagrożenia bezrobociem. Byle mieć potem świstek jego ukończenia, czysto w papierach i szefa z głowy.   Szkoda czasu i pieniędzy na takie szkolenia!
Nie, nie musisz być pracownikiem, są też szkolenia dla bezrobotnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko, ze te szkolenia dla bezrobotnych, sa przeznaczone w znacznej mierze dla osob z wykształceniem co najwyżej średnim, mieszkających poza Lublinem. Nawet nie tak dawno, informowano mnie o ciekawych szkoleniach dla osob z mojej branży, cóż, wyższe wykształcenie i zameldowanie na terenie Lublina eliminuje mnie całkowicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich fikcyjnych szkoleń jest dużo, nawet w publicznych szkołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...