Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawa policjantów z Lublina przeniesiona do Kraśnika

Utworzony przez don pedro, 6 lutego 2013 o 16:48 Powrót do artykułu
Przez jakiś czas pomielą kwity aż sprawa nie przycichnie, ludzie zapomną na top wejdą inne niezwykłe wydarzenia typu poseł A. Grodzka i wówczas po cichutku sprawę się umorzy i cacy. Na dowód przypomnę sprawę "policjanta" Piotra K. który pijanego szwarga wydobył z komisariatu zresztą też "policjanta" który patrol policyjny zwyzywał na ulicy .Co się dziś dzieje ze sprawą - już dawno umorzona, włos mu z głowy nie zleciał, a dziś jest komendantem jednego zwiększych lubelskich komisariatów. By żyło się lepiej - wszystkim.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy jst jakaś różnica midzy prokuraturą z Karąnika a prokuraturą z Lublina ? Przciż sąd z KRaśnika i z Lublina to jdna sitwa !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam wrażenie, że dziennikarze dziś pracują pod silną presją swoich wydawców, nie mogą mówić o wielu sprawach publicznych, a zwłaszcza źle o policji albo innych instytucjach państwowych i w ten sposób tolerują zło jakie oni czynią. Zrozumiałym jest też, że korzystają z informacji uzyskiwanych przez te instytucje w ramach ich działalnośći statutowej, ale zgody na dostęp do formacji publicznych nie jest wymagany i psi obowiązek on mają aby dziennikarzom je przekazywać. W tym artukule wyraźnie widać, że dziennikartwo jest stronnicze i niejako usprawiedliwia organa ścigania, że one są tak transprentne, przejrzyste i ogólnie fair" ale to tylko fikcja literacka, a życie dyktuje aby kolega prokurator nie zajmował się kolega gliną. W lubartowskiej komendzie policji nie mają takich skrupułów i zajmują się kolizją drogową w której uczestniczył nieoznakowany pojazd policyjny i cywilny kierujący - są sędziami we własnej sprawie i twierdzą, że jest ok. Można i tak.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczytajci o lublskim wymiarz nisprawidliwości i kolsiostwie to zrozumiecie jaka to sprawiedliwość !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczytajcie a lubelskich łapownikach posiadających immunitety http://ruchspoleczny.com.pl/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin czy Kraśnik jakie to ma znaczenie. Przecież Komenda Miejska w Lublinie współpracuje z Prokuraturą w Kraśniku z racji podległości gmin Niedrzwica i Borzechów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A były modły i prośby aby w Szczytnie to osądzili .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Antoni napisał:
Poczytajci o lublskim wymiarz nisprawidliwości i kolsiostwie to zrozumiecie jaka to sprawiedliwość !
Przecież tam wszyscy chleją razem !!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
-----------------KRAŚNIK PODLEGAŁ POD KOMENDE WOJEWÓDZKĄ W LUBLINIE !------------------------- Jeżeli takie "przekręty" czyni Prokuratura to... należy się dziwić (sic?). Kraśnik podlegał pod Wojewódzką Komende Milicji w Lublinie, także brak WIARYGODNOŚCI JEST OCZYWISTA ! . Sprawa chuliganów policjantów może być przeniesiona do Krakowa , Wrocławia czy Poznania a NIGDY DO KRAŚNIKA . Wina chuliganów policjantów jest bezdyskusyjna dlatego pytaniem jest DLACZEGO CHULIGANI POLI CJANCI NIE DOSTALI SANKCJI ARESZTU , TYLKO CHODZĄ PO WOLNOŚCI ? .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to za Wymiar Sprawiedliwości skoro w takiej samej sprawie różnie może orzekać w zależności od tego skąd są sędziowie czy prokuratorzy ! Jaja jakieś czy co ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: