Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawca tragicznego wypadku w Motyczu na wolności

Utworzony przez znajoma, 18 maja 2009 r. o 15:19 Powrót do artykułu
to jest chore. pajac który zabił dwóch dobrych chłopaków wyszedł sobie normalnie z aresztu ;| Polskie sądy to jednak dno.. Paweł i Grzesiek [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10tys im życia nie zwróci, a koleś będzie sobie chodził bezkarnie po świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam osób, które brały udział w tym wypadku, ale patrząc obiektywnie, to wina leży po stronie tych zabitych chłopaków, którzy jechali podobno obok siebie i w dodatku bez świateł po zmroku. Przez to, że wtedy nie użyli mózgu dzisiaj płaczą po nich rodziny, a człowiek, ktory ich nieumyślnie uśmiercił do końca życia będzie trwał w poczuciu winy... Wiem, że głównie zaglądają tu ich przyjaciele, ale takie jest moje zdanie i wielu osób, które patrzą na tą sprawę obiektywnie. Tyle [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znam osób, które brały udział w tym wypadku, ale patrząc obiektywnie, to wina leży po stronie tych zabitych chłopaków, którzy jechali podobno obok siebie i w dodatku bez świateł po zmroku. Przez to, że wtedy nie użyli mózgu dzisiaj płaczą po nich rodziny, a człowiek, ktory ich nieumyślnie uśmiercił do końca życia będzie trwał w poczuciu winy... Wiem, że głównie zaglądają tu ich przyjaciele, ale takie jest moje zdanie i wielu osób, które patrzą na tą sprawę obiektywnie. Tyle [*][*]
tak , ale pan kierowca jechał chyba nieco za szybko, prawda?? gdyby jechał z odpowiednia prędkościa to chłopaki dzis mieliby ewentualnie połamane nogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znam osób, które brały udział w tym wypadku, ale patrząc obiektywnie, to wina leży po stronie tych zabitych chłopaków, którzy jechali podobno obok siebie i w dodatku bez świateł po zmroku. Przez to, że wtedy nie użyli mózgu dzisiaj płaczą po nich rodziny, a człowiek, ktory ich nieumyślnie uśmiercił do końca życia będzie trwał w poczuciu winy... Wiem, że głównie zaglądają tu ich przyjaciele, ale takie jest moje zdanie i wielu osób, które patrzą na tą sprawę obiektywnie. Tyle [*][*]
okej wporządku, tylko jeden mały problem. koleś jechał ponad 100km/h . chłopaki mieli odblaski a te widać z odległości 100m. więc czyja jest wina ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak pewnie jechali swoimi rowerami na jedym kole 200km/godz.,a kirowca jest nie winny.Kondolencje dla rodzin zabitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy chociaż odebrali prawko temu mordercy czy tez zapłacił za nie ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleciecie głupoty. Facet do końca życia sobie tego nie daruje. To siedzi mu w psychice. Był trzeźwy. To jest dla niego największa kara te wyrzuty sumienia. Nie ma powodu trzymac go w więzieniu. On nigdzie nie ucieknie. Jeżeli dostanie wyrok to i tak będzie musiał odsiedzieć. Nikogo celowo nie zabił bo świadomie nie krzywdziłby swojej rodziny. W życiu nie chciałabym się znaleźć w skórze tego człowieka. A tam gdzie jechał ograniczenie jest do 90 km/h więc logiczne, żeby wyprzedzic to suzuki musiał depnąć. Żal młodego życia, ale tego faceta tez szkoda. Ja bym chyba nie potrafiła żyć ze świadomością że mam dwa cudze życia na swoim sumieniu i do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musiał depnąć ale nie 150km/h ... Ludzie myslą , że na wiejskich drogach mogą sobie zasuwać ,. Sama prowadze 10 lat i nei raz widzę, jak wyprzedzają mnie 'nowoczesnymi furami ' grzejąc 200km . To jest chore. Nie powinno tak być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam człowieka czesto widziałem jak jezdzi tym autem i nigdy nie widziałem zeby jechał szybko po wiejskiej drodze, a Ty co nazwałes go mordercą jebnij sie w głowe... człowiek jest załamany... do konca zycia moze z tego powodu juz nie usiadzie za kolkiem... a przy wyprzedzaniu wiadomo trzeba troche na gaz wcisnac moze wy nie wyprzedzacie w terenie zabudowanym przekraczajac predkosc? napewno prawie kazdy wiec sie cieszcie ze nigdy nie zdarzyła sie wam taka sytuacja bo kazdy mogł jechac w tym momencie tamtedy i wyprzedzac... postawcie sie na miejscu kierowcy nim zacznie wypisywac takie brednie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] i jaki mamy sąd?? wpłacił10tys i go wypuścili. ale to ni wróci chłopakom życia;( byli tacy młodzi i jeszcze przed nimi było tyle życia. dlaczego oni??? tego już nigdy się nie dowiem:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znam osób, które brały udział w tym wypadku, ale patrząc obiektywnie, to wina leży po stronie tych zabitych chłopaków, którzy jechali podobno obok siebie i w dodatku bez świateł po zmroku. Przez to, że wtedy nie użyli mózgu dzisiaj płaczą po nich rodziny, a człowiek, ktory ich nieumyślnie uśmiercił do końca życia będzie trwał w poczuciu winy... Wiem, że głównie zaglądają tu ich przyjaciele, ale takie jest moje zdanie i wielu osób, które patrzą na tą sprawę obiektywnie. Tyle [*][*]
głupoty gadasz!! Co ty wiesz !! wychodzi na to , że nic nie wiesz o wypadku więc się nie wypowiadaj !!!!1 Gościo zapieprzał i to policja stwierdziła po baaardzo długich śladach hamowania, ktore widac do tej pory.... Poza tym ile trzeba jechac żeby ściąć samochodem dwie wiśnie o średnicy 30 cm ?????????? Napewno nie 90km/h !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
znam człowieka czesto widziałem jak jezdzi tym autem i nigdy nie widziałem zeby jechał szybko po wiejskiej drodze, a Ty co nazwałes go mordercą jebnij sie w głowe... człowiek jest załamany... do konca zycia moze z tego powodu juz nie usiadzie za kolkiem... a przy wyprzedzaniu wiadomo trzeba troche na gaz wcisnac moze wy nie wyprzedzacie w terenie zabudowanym przekraczajac predkosc? napewno prawie kazdy wiec sie cieszcie ze nigdy nie zdarzyła sie wam taka sytuacja bo kazdy mogł jechac w tym momencie tamtedy i wyprzedzac... postawcie sie na miejscu kierowcy nim zacznie wypisywac takie brednie...
no to może to był jego pierwszy i ostatni raz ;] jak by na to nie patrzeć MORDERCĄ jest . Wyszedł sobie z aresztu bo ma dużo kasy. proste. do konca zycia moze z tego powodu juz nie usiadzie za kolkiem czyli nie odebrali mu prawka. Brawa dla polskich sądów ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże i gdzie ta sprawiedliwość...... i to wypuścili go dokładnie w dzień, kiedy mijał miesiąc po ich śmierci....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 5 tys. - cena za życie 18-latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do CYTAT "...a przy wyprzedzaniu wiadomo trzeba troche na gaz..." Przede wszystkim należy zachować ostrożność i przewidywać zagrożenia. "człowiek jest załamany... do konca zycia moze z tego powodu juz nie usiadzie za kolkiem.." Powiedz to rodzinom tych zabitych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPŁACIŁ KASĘ I ZADOWOLONY .... WRÓCI DO RODZINY... I ZADOWOLONY ... A ONI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu, ja wiem że to może i jest dobry czlowiek. Domyślam się że ma rozbitą psychikę i będzie przeżywal ten wypadek do końca życia, ale na litość boską jak mu wybaczyć, że przez zwyklą glupotę zabil dwóch dobrych, mądrych facetów! Jak się mamy stawiać na jego miejscu, gdy w poniedz. na mszy za nich widzieliśmy niewyobrażalne cierpienie ich matek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże i pomyśleć, że go wypuścili za takie grosze.... że życie człowieka warte jest 5 tysięcy... Gdzie jest ten Bóg.... !!??!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tragedji dowiedzialam sie pare dni temu od mamy Grzesia . Ale jest to dla mnie nie wyobrazalne ze taki czlowiek jak ten kierowca moze wogole chodzic wolny, powinien zgnic za kratkami . Przeciez zabił dwóch młodych chłopców, krórzy mieli całe zycie przed soba , a on im je odebrał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...