Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawca wypadku na ul. Janowskiej był pijany

Utworzony przez arczik18, 12 maja 2009 r. o 15:35 Powrót do artykułu
prościuch..... szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nowego.. przeciez odrazu bylo pewne ze pijany jechał... z Malibu pewnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh co za idiotyzm ale pewni i tak sobie nic z tego nie zrobia wszystkich zamknacc w krimanale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję, że tamci wyjda z tego cało a tych durnych pijaków wcale mi nie szkoda tak rodzice wychowali na piwo dali to i na taksowke mogli dac to by nie bylo tej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do lochu z tymi bandziorami!Nachla się taki wódy i piwska i myśli że wszystkie rozumy pozjadał. A do ciężkiej roboty bandziorów aby mieli z czego rentę płacić ofiarom wypadków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkich ukarać ,przecież wiedzieli ,że kierujący pił a w ogóle szkoda, że żyją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dobrze ze zyja beda tepieni z tego co wiem to jeden i tak juz na wozku bedzie jezdzil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***E czemu od razu chcecie żeby zginęli zastanówcie sie co piszecie czy to wina pasażerów ze mieli wypadek postawcie sie w sytuacji rodziny co byście czuli jak by ktos od was z rodziny miał wypadek i jak by o nich tak pytali jak byscie sie czuli jak by każdy życzył śmierci kogoś z waszej rodziny zastanówcie sie nad tym co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak miał by trzeźwy skoro to Polak ? Myślcie trochę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażerowie wcale nie są mniej winni niż kierowca! Co za deb***e wsiadają z pijanym za kierwonicą?? A może zapomnieli ze razem pili..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak było w tym przypadku, ale nie raz mialem taką sytuację, że pojechałem po znajomych na imprezę i jak przyszlo co do czego, to zawsze zgraja się zbiera (oczywiście więcej niż moge wziać) i pchają się, bo nic się nie stanie, policja nie zatrzyma itd. ale nie jestem głupi i akurat nigdy nie wiozlem więcej osób niż 4.. tutaj dochodzi to, że kierowca był pijany.. alko + wzięcie 6 osób to przegięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Jak miał by trzeźwy skoro to Polak ? Myślcie trochę...
STYX nie obrażaj mnie i wielu niepijących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za głupote sie placi szkoda tylko ze niewinnych dwoje ludzi sa bardzo poszkodowani i faktycznie idioci ze z pijanym wsiedli do auta ale beda mieli nauczke do konca zycia i to sroga bo wiekszosc zostanie kalekami...a tragedii dalo sie uniknac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich ktory ich tak bardzo potepiaja: zastanowcie sie co w byscie czuli jak wasi bliscy znalezli sie w takim stanie, moze i to glupota jechac w tyle osob, ale sadze ze wiekszosci z waz nie raz zdazylo sie cos takiego. i nie wypisujcie glupot ze juz ktos nie zyje czy ma amputowane konczyny bo to jakies bradnie. jestescie zalosni piszac rzeczy o ktorych tak na prawde niewiele wiecie. jak slyszelicie pogloski a nie wiecie na pewno to nie wypisujcie takich bzdur. po za tym myslcie co piszecie bo rodziny tych ktory sa w ciezkim stanie z audi maja i tak serca na ramieniach a jak sie to jeszcze czyta to tylko bardzie wkur...!!!!!! myslcie troche!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
do wszystkich ktory ich tak bardzo potepiaja: zastanowcie sie co w byscie czuli jak wasi bliscy znalezli sie w takim stanie, moze i to glupota jechac w tyle osob, ale sadze ze wiekszosci z waz nie raz zdazylo sie cos takiego. i nie wypisujcie glupot ze juz ktos nie zyje czy ma amputowane konczyny bo to jakies bradnie. jestescie zalosni piszac rzeczy o ktorych tak na prawde niewiele wiecie. jak slyszelicie pogloski a nie wiecie na pewno to nie wypisujcie takich bzdur. po za tym myslcie co piszecie bo rodziny tych ktory sa w ciezkim stanie z audi maja i tak serca na ramieniach a jak sie to jeszcze czyta to tylko bardzie wkur...!!!!!! myslcie troche!!!!!!!!!!!
a ty byś pewnie pogłaskał/a ich po gółowce i powiedziała nie martwcie eis, wszystko będzie dobrze, jestescie cudowni tylko świat zły - robta co chceta a lód ciemny wszystko kupi - tak ? co ty bys zrobił/a jakby on prawie zabił twoje niewinne dziecko ? bo ci co z pijanym wsiadaja do samochodu - napewno nie są niewinni - no co byś zrobiła/a ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcielibyśmy odnosic sie do tego konkretnego wypadku. Ale czy winny jest tylko pijany kierowca? A pozostali nie wiedzieli że jadą z pijanym [w sumie było tam 7(!) osób]. Czy pozostała szóstka to WYLĄCZNIE ofiary wypadku? Powtarzam - chodzi nam o zjawisko ogólne, o współodpowiedzialność osób, które podróżują z ewidentni pijanym kierowca. Co o tym sądzicie? pozdrowienia
Ostatnio edytowany 12 maja 2009 r. o 23:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurvaaaaaaaaaaa zeby wam jezykj poucinalo !!!!!!!!!!!!!!!!!wielcy obroncy ktorzy zycza innym smiercii jebac was !!!!!!!!! boże daj im opamietanie tfu tfu tfu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a dobrze ze zyja beda tepieni z tego co wiem to jeden i tak juz na wozku bedzie jezdzil
deb***u ty nie siej plot z tego co wiesz to gowno wiesz beda tepieni?! kurva prosze nie moge ....poprostu jak masz piepszyc aby piepszyc to sje zamknji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
kurvaaaaaaaaaaa zeby wam jezykj poucinalo !!!!!!!!!!!!!!!!!wielcy obroncy ktorzy zycza innym smiercii jebac was !!!!!!!!! boże daj im opamietanie tfu tfu tfu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wybacz, ale mam nadzieje, ze Twoj wpis nie odnosi sie do naszego postu zamieszczonego tuz nad Twoim. Gdyby jednak.... to pragne Cie poinformowac ze NIKOMU nie zyczymy śmierci nigdy, przenigdy (moze to niektórych wzburzy, ale nawet sprawcy tragedii w Dyniskach, którego czwarta ofiara, Justyna tak długo walczyla o życie). Nasz post ma zasygnalizować problem ogólniejszy: walke z bezmyslnością i głupotą, z bezgraniczna wiarą w opatrzność - mnie tym razem się uda. Ludzie pijący alkohol nwet w małej ilości MUSZĄ zdawać sobie sprawę, że mogą "niechcący" zostać MORDERCAMI i zyc z tm pietnem do konca swoich dni!!! Podkreślamy również WSPÓŁUDZIAŁ osób ucestniczących w takiej jeżdzie w towarzystwie pijanego. Tu motywy są podobne: na pewno się uda. Ale dochodzi coś jeszcze -rodzaj swoitego "alibi" - przecież to nie ja, to on. Otóż tym tak własnie myślącym probujemy uzmysłowić: To nie tylko on, TO TY TEŻ !!! pozdrawiam ryho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że wypowiadają się tutaj znajomi osób jadących audi. To może ja się wypowiem jako koleżanka kierowcy forda. Mój kolega leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie - nie wiadomo czy to przeżyje, a jeśli przeżyje to czy będzie chodził. Z niecierpliwością czekamy na każdą wiadomość o jego stanie. Z jego dziewczyną, która jechała jako pasażer nie da się rozmawiać, bo ciągle tylko pyta co z jej chłopakiem. Ja rozumiem, że najblizsi poszkodowanych jadących audi też przeżywają trudne chwile, ale przez nich cierpią niewinni ludzie. Podpisuję się pod innymi postami, w których ludzie starają się wam uświadomić, że nie tylko kierowca jest tu winny, ale także osoby, które nie powstrzymały go przed kierowaniem samochodem pod wpływem alkoholu, mało tego, zdecydowały się jechać z nim. Także nie wyżywajcie się na internautach za to, że wasi bliscy popełnili karygodny błąd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...