Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdź, jak zmieni się ruch drogowy na Czechowie

Utworzony przez yogi, 27 sierpnia 2009 o 08:57 Powrót do artykułu
Mieszkam na czechowie i codziennie jeżdżę na kraśnicką . To co proponuje p.Adamiak jest kpiną. Wywalić wreszcie to towarzystwo z wydz.gospodarki komunalnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W końcu JAKAŚ MĄDRA DECYZJA. BRAWO!!!
0
ALTERNATYWA byla ale dzieki RADNYM sie ULOTNILA.
0
Krótsze zielone dla wyjeżdżających z Północnej to zły pomysł... tam już teraz ciągle stoi długa kolejka samochodów. Alternatywna droga przez Most Poniatowskiego to chyba żart... w godzinach szczytu korek na Poniatowskiego w kierunku centrum jest przeogromny... do tego wielu cwaniaczków chcących pojechać prosto z lewego pasa...
0
Cóż za kreatywność!!!!!!!!!!!!Zabrać jednym i dać drugim, na północnej i tak stoi się także odpowiednio długo i korku... Rozwiązanie godne naszych władz. Głupota uszami wychodzi. I może jeszcze ktoś nagrodę za ten pomysł dostanie ... ?!?!?!?!?!?!
0
wujka adolfa to chyba kac dziś męczy i pisze brednie alternatywy nie było! to co proponowali to nic by nie rozwiązało - chcieli współfinansować tylko łącznik solidarności - sikorskiego co by nie rozwiązało, a do tego market generowałby znaczny ruch na ducha kilkukrotnie większy niż obecnie wtedy dopiero były by koreczki
0
brawo! a już myślałem, że mnie nie posłuchają....
0
wujek adolf napisał:
ALTERNATYWA byla ale dzieki RADNYM sie ULOTNILA.
A dokładnie dzięki radnemu Piątkowi.
0
Idiotyzm!! nie wyobrażam sobie stać JESZCZE dłużej na północnej!!!!! przecież przez most się nie da przejechać w sezonie , a na kompozytorów korki prawie do orfeusza!!!! przecież czechów to "troche" większe osiedle niż botanik!!!! Żenujące rozwiązanie Żenujących skorumpowanych politycznie urzędasów !!!!!!!!!
0
Proszę znaleźć mi szybszą drogę na LSM z Czechowa, niż przez ul.Północną.... W roku szkolnym czekam czasami tam ponad 20 minut. Nie wiem co będzie po zmianach, strach pomyśleć :-(
0
Mogę to samo powiedzieć o osiedlu Botanik, w roku szkolnym korki sięgają kościoła na Willowej i tak jest w zasadzie pomiędzy 7 a 9, poza tym z tego wyjazdu nie korzystają tylko mieszkańcy osiedla ale również osoby mieszkające w Marysinie, Snopkowie i okolicy bo wyjazd przez Zbożową też jest zakorkowany. Więc 20 minut na Północnej, która jednym z kilku wyjazdów z Czechowa a 30 minut na Willowej i później na Ducha (Wyrwasa) która jest jednym z 2 wyjazdów z osiedla to chyba co innego.
0
Niki napisał:
Proszę znaleźć mi szybszą drogę na LSM z Czechowa, niż przez ul.Północną.... W roku szkolnym czekam czasami tam ponad 20 minut. Nie wiem co będzie po zmianach, strach pomyśleć :-(
Odpowiedz jest w artykule, smiało można cisnąć wiaduktem poniatowskiego
0
Propozycja miasta jest nie do przyjęcia. Nie można porównywać małego osiedla "Botanik" do molocha jakim jest "Czechów" (około 60 tyś mieszkańców). Jeden z komentujących pisze że korzystają z tej drogi mieszkańcy Marysina i Snopkowa. Jeżeli tak się martwi mieszkańcami pod lubelskich dzielnic, to można powiedzieć, że wyjazdem przez północną jeżdżą mieszkańcy Choin, Dysa, Elizówki. Moja propozycja to: zostawić czasy działania świateł po staremu, jedynie dołożyć (zgodnie z urzędniczym planem) możliwość skrętu w lewo z Ducha z obu pasów ruchu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: