Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I co? Skończy się dawanie kierowcom pieniążków do łapki bez żadnego pokwitowania? Jakoś w to nie wierzę. Bo przecież jeżeli ktoś wsiądzie bez biletu, to kierowca będzie chyba ZOBOWIĄZANY mu go sprzedać i to w takiej samej cenie jak w MPK, czyli 2 zł (na razie). A jeżeli bez biletu to wystarczy 1,5 zł do łapki. Jeżeli te nowe zasady wejdą od kwietnia, to już w maju zacznie się likwidowanie niektórych kursów (bo nieopłacalne), a nawet całych linii (tak jak było z linią 74). Wszystko po to, żeby wydębić od ZTM dodatkową kasę, a że kosztem pasażerów to już sprawa drugo- a nawet czwartorzędna. Ja nie zrzędzę, ja tylko piszę o tym co w tym mieście działo się w ostatnich kilku latach i co dziać się będzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
I co? Skończy się dawanie kierowcom pieniążków do łapki bez żadnego pokwitowania? Jakoś w to nie wierzę. Bo przecież jeżeli ktoś wsiądzie bez biletu, to kierowca będzie chyba ZOBOWIĄZANY mu go sprzedać i to w takiej samej cenie jak w MPK, czyli 2 zł (na razie). A jeżeli bez biletu to wystarczy 1,5 zł do łapki. Jeżeli te nowe zasady wejdą od kwietnia, to już w maju zacznie się likwidowanie niektórych kursów (bo nieopłacalne), a nawet całych linii (tak jak było z linią 74). Wszystko po to, żeby wydębić od ZTM dodatkową kasę, a że kosztem pasażerów to już sprawa drugo- a nawet czwartorzędna. Ja nie zrzędzę, ja tylko piszę o tym co w tym mieście działo się w ostatnich kilku latach i co dziać się będzie dalej.
Zarząd Transportu Miejskiego będzie prowadził kontrolę biletów również w pojazdach prywatnych przewoźników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~max~ napisał:
I co? Skończy się dawanie kierowcom pieniążków do łapki bez żadnego pokwitowania? Jakoś w to nie wierzę. Bo przecież jeżeli ktoś wsiądzie bez biletu, to kierowca będzie chyba ZOBOWIĄZANY mu go sprzedać i to w takiej samej cenie jak w MPK, czyli 2 zł (na razie). A jeżeli bez biletu to wystarczy 1,5 zł do łapki. Jeżeli te nowe zasady wejdą od kwietnia, to już w maju zacznie się likwidowanie niektórych kursów (bo nieopłacalne), a nawet całych linii (tak jak było z linią 74). Wszystko po to, żeby wydębić od ZTM dodatkową kasę, a że kosztem pasażerów to już sprawa drugo- a nawet czwartorzędna. Ja nie zrzędzę, ja tylko piszę o tym co w tym mieście działo się w ostatnich kilku latach i co dziać się będzie dalej.
A co kierowce będzie obchodzić czy ktoś ma bilet czy nie ma ZTM płaci przewoźnikowi za to że jeździ, nie ważne czy będzie miał 100 czy żadnego pasażera. To wcześniej prywaciarze likwidowali kursy bo im się nie opłacało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie taki pomysł to porażka.. Lubie i jeźdzę prywatnymi tylko dlatego, że mogę wejść i zapłacić gotówką, a nie latać i szukać biletów których nie ma czasu latać i szukać i potem jeszcze pilnować go trzeba.. czyli linia 47 przestaje dla mnie istnieć.. szkoda bo dość często nią podróżowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały ten ząrzad do jeden wielki pryma aprylis... dyrektor o specjalnosci kanalizacje miejskie, który nagle z p.o prezesa stał sie prezesem i zbieranina ludzi z mpk i btz UM, właśnie tych ludzi którzy doproqwadzili komunikacje do takiego stanu... ma teraz to reformować. Powodzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z linią 151!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pawcio2000 napisał:
A co z linią 151!
A co ma być? Przecież to linia trolejbusowa, MPK. Temat dotyczy przewoźników prywatnych, których WRESZCIE, po ciężkich bojach, uda się ucywilizować. Wspólny bilet powinien być już dawno, dawno temu. Ale, z dwojga złego, lepiej późno niż wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...