Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ogłoście całemu światu moje wnioski twórcze. Google: lwgula Raz ksiądz na kazaniu rzecze, tak bardzo nagrzeszyliście, że aż porośliście od spodu, jak te bawoły. Pośród parafian była młodziutka panna, ktora uznała, iż popełniła grzech. Podczas spowiedzi oznajmiła księdzu, że nic złego nie uczyniła, a grzech ma przy sobie i może go pokazać. Ściągnęła figi i .... Ależ córeczko, schowaj, schowaj - jest to bowiem LAMPA CNOTLIWOŚCI. Oj być może proszę księdza, bo jak mi wczoraj Antek stąd wsadził knota, to aż mi nafta pociekła. Także nakryj się Antoni kindybałem i nie oddychaj. I nie 3,14r/dol!!!!Pierwszy po Bogu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moim zdaniem tegoroczny sprawdzian szóstoklasisty był dość prosty. Język polski był bardzo prosty, matematyka była już trudniejsza a język angielski był najprostszy, oczywiście jeżeli ktoś umie dobrze angielski :):):):):):):):)
0
Moim zdaniem był nawet łatwy ten sprawdzian szóstoklasisty. Zadania z polskiego były proste. Zdziwiłam się,bo wypracowanie było prawie takie samo jak w zeszłym (tak mi powiedziano) matma była trochę trudniejsza,bo na połowie lekcji mnie nie było. Z powodu nogi. Angielski dla mnie był taki średni,ponieważ nie jestem z niego dobra. Ogólnie sprawdzian nimi się podobał,myślałam że będzie trudniej.
0
nauka języka angielskiego w biznesie warszawa ***dlamaturzysty.info/s/1618/36216-newsy-dla-maturzystow/4079993-jak-skype-wplywa-na-rozwoj-edukacji-i-pomaga-maturzystom.htm
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: